Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

Dar nebandziau mineralines birios pudros, gal bandziusios pasakytumet kuo ji skiriasi nuo paprastos birios pudros visais atzvilgiais isskyrus sudeties? smile.gif
Atsakyti
Labai graziai veidukas atrodo padazytas ir nepasakyciau,kad be makiazo pas jus labai probleminis smile.gif Tik nepatiko kad vos vos per tamsi pudra,na,man perdaug rudumo/raudonumo.
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2009 11 17, 18:03)
Dar nebandziau mineralines birios pudros, gal bandziusios pasakytumet kuo ji skiriasi nuo paprastos birios pudros visais atzvilgiais isskyrus sudeties?  smile.gif


na manau kad skiriasi ji konsistencija, nes triu tipo maybelline mineraline tai ji visai kitokia nei sita, nes buten si lengva ir jos nesijaucia ant veido, manau kad tuom ir skiriasi, be to ir sudetimi cia manu svarbiausias aspektas

QUOTE(Maserati @ 2009 11 17, 18:06)
Labai graziai veidukas atrodo padazytas ir nepasakyciau,kad be makiazo pas jus labai probleminis smile.gif  Tik nepatiko kad vos vos per tamsi pudra,na,man perdaug rudumo/raudonumo.


del tamsumo tai tikrai ne tamsi cia gal tik nuotraukose taip atrodo, siaip as pati maniau kad man per sviesi biggrin.gif, bet pasake kad tikrai ne

o del odytes tai patikekit jei gyva pamatytumet blush2.gif , turiu beda tai yra ruda deme prie lupos gan didele visada kai nenuprausta vieta atrodo, o ja uzmaskavo, be to spuogu spuogeliu... doh.gif bet velgi gal mane veikia uzsienietiskas maistas....nes kai lietuvoj buvau tai tokios spoguotos odos nebuvo
Atsakyti
Sveikos.Gal kas bande Estee Lauder mineraline pudra?Kokie atsilepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 18 lapkričio 2009 - 17:58
Baigiau savo BE mineraline pudra. Noriu dar , tik nezinau pas ka galiu uzsisakyti . Pamirsau tos mergaitės varda pas kuria kazkada pirakau verysad.gif


QUOTE(Ž.J. @ 2009 11 03, 09:28)
naudoju mineraline pudra ardeco ir esu labai patenkinta....

O koki numeriuka ?
Šiandien žiurėjau Ardeco , bet nieko panašaus nemačiau i BE "medium" spalvyte
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 11 27, 21:26)
Baigiau savo BE mineraline pudra.  Noriu dar , tik nezinau pas ka galiu uzsisakyti .  Pamirsau tos mergaitės varda pas kuria kazkada pirakau  verysad.gif 
O koki numeriuka ?
Šiandien žiurėjau Ardeco , bet nieko panašaus nemačiau i BE  "medium" spalvyte


Ir as sitos noreciau, tai jei sakysies, isduok paslapti pas ka wink.gif
Atsakyti
Nezinau kokia spalva pirkti is BE http://www.lookfanta...den-medium.html

ar tas medium beige ne i geltonuma bus?
o golden medium greiciausiai visiskai gelta serganti veida padarys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2009 11 28, 17:35)
ar tas medium beige ne i geltonuma bus?
o golden medium greiciausiai visiskai gelta serganti veida padarys?  g.gif


'golden medium' i geltonuma, o 'medium beige' daugiau i rusva.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 11 28, 18:00)
'golden medium' i geltonuma, o 'medium beige' daugiau i rusva.


O ta golden medium geltonumas tai toks laibai geltonas, ar toks naturaliai geltonas? Nu nezinau net kaip paklausti doh.gif Kaip gaila, kad pas mus nera kur realiai spalvas pamatyti ir isbandyti unsure.gif
Ir reikejo cia man uzmatyti ta mineraliniu pudru tema. Nemaciau ir nereikejo. O dabar va, mirtinai reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2009 11 28, 20:12)
O ta golden medium geltonumas tai toks laibai geltonas, ar toks naturaliai geltonas?


Na rinktis reiketu pagal odos atspalvi - jei jusiske turi gelsva atspalvi, tai tiks tas 'golden medium' (siaip daugiau 'olive' odos atspalvio atstovems jis tinkamas). Jei jusiske yra neutrali ar i ruzavuma, tai gelsvas atspalvis nekaip atrodys. BE puslapyje yra aprasymai kokiai odai tinka kas, tikrai lengviau pasirinkt.
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2009 11 28, 16:35)
Nezinau kokia spalva pirkti is BE http://www.lookfanta...den-medium.html

ar tas medium beige ne i geltonuma bus?
o golden medium greiciausiai visiskai gelta serganti veida padarys?  g.gif

Medium beige man pati idealiausia spalva wub.gif , ne geltona, nei per tamsi nei per šviesi, tokia natūrali, aš pati šviesi gan esu, man ji tinka tiek žiemą tiek vasarą. Aš taip pat jau baiginėju savąją, ir labai noriu naujos.
Atsakyti
as taip pat naudoju BE wub.gif man labai patinka, drauge isgyre, sake uzteks metams, o minera veil'a jau po 4men isbaigiau, teko antra pirkti ax.gif

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 10 22, 21:18)
Shopingas, gal teko Maybelline bandyti? Lietuvoj net nera birios  doh.gif  Zinau, ten sudetis nera stebuklinga, bet vistiek domintu koks jos baigimas (matinis, su svytejimu), kaip laikos ir pan.  blush2.gif  4u.gif

naudojau ir as Maybelline, nepatiko tai atidaviau draugei.... man ji sunki buvo, koki pusvalandi gal pabudavo oda matine, o tada vel visas blizgumas islysdavo...

QUOTE(orchidejaa @ 2009 11 04, 00:19)
Laba vakariuką  smile.gif iškilo man toks klausimas, ar  mineralinės pudros kad ir BM ar EM  tepa rūbus, ar ne? nes pas pažystamą pabandžiau mineralinę purdą  ELF tai man ji nelabai patiko , matėsi ant veido, sausumo pojūtis atsirado ir baltų marškinukų apykaklė išsitepė  doh.gif

man tepa jei sviesesnis drabuzis mirksiukas.gif

QUOTE(i'm @ 2009 11 16, 12:39)

labai graziai atrodo veidukas 4u.gif
mano oda irgi problematiska kaip ir tavo, tik as taip graziai nemoku uzsimaskuoti.
Atsakyti