Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

Buvau uzsisakiusi savo BE mineraline pudra is www.feelunique.com.Laukiu savaite,dvi -nera jos .Parasiau laiska ,kad negaunu prekiu.Atraso,kad dar palaukciau ,gal pastas veluoja.Laukiu dar dvi savaites,rasau vel .Atraso,kad nueiciau i pasta paklausciau ,gal ten guli.Rasau ,kad paste nieko neturi.Atraso jie man ,kad siuo metu sios prekes jie neturi,o galiu pirkti ka nors kita su 5 proc nuolaida. unsure.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2009 11 13, 15:47)
Buvau uzsisakiusi savo BE mineraline pudra  is www.feelunique.com.Laukiu savaite,dvi -nera jos .Parasiau laiska ,kad negaunu prekiu.Atraso,kad dar palaukciau ,gal pastas veluoja.Laukiu dar dvi savaites,rasau vel .Atraso,kad nueiciau i pasta paklausciau ,gal ten guli.Rasau ,kad paste nieko neturi.Atraso jie man ,kad siuo metu sios prekes jie neturi,o galiu pirkti ka nors kita su 5 proc nuolaida. unsure.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Cia gal truputi offtopic, bet itariu, kad kazkur jusu siuntinys prapuole paste, be to pas juos ten pasto streikas kuri laika buvo, nezinau, ar baigesi. Butu labai labai gaila, jei feelunique del tokiu dalyku vel nebesiustu i Lietuva verysad.gif O jusu vietoj, gal pinigeliu atgal paprasykit ax.gif , jei nenorit nieko pirkti, nemanau, kad bus problema.
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 11 13, 16:00)
Cia gal truputi offtopic, bet itariu, kad kazkur jusu siuntinys prapuole paste, be to pas juos ten pasto streikas kuri laika buvo, nezinau, ar baigesi. Butu labai labai gaila, jei feelunique del tokiu dalyku vel nebesiustu i Lietuva verysad.gif  O jusu vietoj, gal pinigeliu atgal paprasykit ax.gif , jei nenorit nieko pirkti, nemanau, kad bus problema.


man ir gaila ,nes pas jus geros kainos,parasiau ,kad grazintu pinigus ,nes nieko man daugiau suio metu nereikia.Beje ,as gyvenu ne Lietuvoj,o Danijoje.Zinai ,dar keista ,kad kiekvienas laiskas buvo pasirasytas vis kito asmens.As nelabai jais tikiu,nes Danijoj pastas nelabai dingsta schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hisense: 13 lapkričio 2009 - 21:02
gal kas naudojate?
http://www_artdeco_d...eral-concealer/
Atsakyti
As naudoju pudrytes is firmos i.d BareMinerals. thumbup.gif
Atsakyti
o man sesuo padovanojo barexminerals, tai as pasidariau foto kaip atrodau pries ir po
beja kazkas minejo kad maskuoklis nemaskuoja spuogu...kazkokia nesamone nes man juos puikiai uzmaskavo o mano oda ziauriai problemine...ir daug spuogu turiu...

beja jei net mano vaikinas pastebejo kad oda daug geriau atrodo.... nors turiu ir mayeline mineraline, kuri tikrai nieko gero ir egipto zeme...kurios dabar jau tikrainenaudosiu...

mano makiazas pries mineraline kosmetika ir po




Atsakyti
QUOTE(i'm @ 2009 11 16, 12:39)
o man sesuo padovanojo barexminerals, tai as pasidariau foto kaip atrodau pries ir po
beja kazkas minejo kad maskuoklis nemaskuoja spuogu...kazkokia nesamone nes man juos puikiai uzmaskavo o mano oda ziauriai problemine...ir daug spuogu turiu...

beja jei net mano vaikinas pastebejo kad oda daug geriau atrodo.... nors turiu ir mayeline mineraline, kuri tikrai nieko gero ir egipto zeme...kurios dabar jau tikrainenaudosiu...

mano makiazas pries mineraline kosmetika ir po

tikrai lb graziai atrodo veidukas po mineralines thumbup.gif thumbup.gif o kas per maskuoklis.?
Atsakyti
QUOTE(i'm @ 2009 11 16, 13:39)
o man sesuo padovanojo barexminerals, tai as pasidariau foto kaip atrodau pries ir po
beja kazkas minejo kad maskuoklis nemaskuoja spuogu...kazkokia nesamone nes man juos puikiai uzmaskavo o mano oda ziauriai problemine...ir daug spuogu turiu...

beja jei net mano vaikinas pastebejo kad oda daug geriau atrodo.... nors turiu ir mayeline mineraline, kuri tikrai nieko gero ir egipto zeme...kurios dabar jau tikrainenaudosiu...

mano makiazas pries mineraline kosmetika ir po


graziai atrodo thumbup.gif
as irgi neseniai gavau savo bare minerals pudryte, negaliu atsidziaugt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 11 16, 13:52)
tikrai lb graziai atrodo veidukas po mineralines  thumbup.gif  thumbup.gif o kas per maskuoklis.?


nu tai parasyta bisk maskuotojas, as kiek suprantu jie tik vienuokie buna nes jis brus toks pat kaip pudra tik kad sviesus
Atsakyti
QUOTE(i'm @ 2009 11 16, 12:39)
o man sesuo padovanojo barexminerals, tai as pasidariau foto kaip atrodau pries ir po
beja kazkas minejo kad maskuoklis nemaskuoja spuogu...kazkokia nesamone nes man juos puikiai uzmaskavo o mano oda ziauriai problemine...ir daug spuogu turiu...

beja jei net mano vaikinas pastebejo kad oda daug geriau atrodo.... nors turiu ir mayeline mineraline, kuri tikrai nieko gero ir egipto zeme...kurios dabar jau tikrainenaudosiu...

mano makiazas pries mineraline kosmetika ir po


thumbup.gif
Aciu, toje vidurineje ir paskutineje eileje isilgai tai cia padazyta, taip? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 16 lapkričio 2009 - 17:34
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 11 16, 18:34)
thumbup.gif
Aciu,  toje vidurineje ir paskutineje eileje isilgai tai cia padazyta, taip?  blush2.gif  biggrin.gif


jo cia sesuo daze, nes ji platina airijoje ta kosmetika, o antroje fotkeje po maskuotojo...tipo kaip mano spuogus maskavo, o trecioje tai po makiazo pagrindo uzdejimo,
ji cia savo klientem norejo parodyt kaip mineraline kosmetika maskuoja....
ir atrodo...as pozavau nes mano ziauriai problemine oda...

daugiau niekada turbut negrisiu prie iprastos pudros schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(i'm @ 2009 11 16, 19:28)
jo cia sesuo daze, nes ji platina airijoje ta kosmetika, o antroje fotkeje po maskuotojo...tipo kaip mano spuogus maskavo, o trecioje tai po makiazo pagrindo uzdejimo,
ji cia savo klientem norejo parodyt kaip mineraline kosmetika maskuoja....
ir atrodo...as pozavau nes mano ziauriai problemine oda...

daugiau niekada turbut negrisiu prie iprastos pudros  schmoll.gif

o gal tiksliai galetum pasakyti po kokio makiazo pagrindo,kokia spalva ir cia dar buvo deta skaistalu ar bronzatorius koks?aciu
Atsakyti