Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

nežinau, man tai Lorealis visiškai nepatiko, nesulyginsi su Bare minerals. Loreal labai ant veido matydavosi. Nors... Šepetuko žmoniško neturėjau tada, tepliojausi su tuo, kuris pakuotėje, tai jis baisiai šiurkštus, nemalonus, tai normaliai turbūt nepadengdavau. Šiaip ar taip sudėtis Bare mineralsymiai geresnė, tai pasilieku prie šios. Kas liečia Everyday minerals, tai kažkaip jos jau nebenoriu naudoti, vasarą buvo gerai, o dabar tai man ji visai nesilaiko ant veido. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 07, 01:03)
nežinau, man tai Lorealis visiškai nepatiko, nesulyginsi su Bare minerals.


L'oreal buvo mano pirmoji mineraline ir aplamai pirmoji pudra, tai patiko, bet sunkumu ji sunki jau tada jausdavosi. Po to antra buvo BE ir paskui jau visos kitos, tai dabar su patirtim kai lyginu, tai Loreal tikrai viena is prastesniu....
Atsakyti
user posted imageSveikos, patarkit man "tundrai". Pirkau sia pudra. Susideda is triju daliu. Pirmas tai gal maskuoklis- cocealer ( paskaiciau temoje), antra nuo virsaus tai tokia kaip ir spalva, o antra i ruzavuma dalis. Kaip dabar man ja naudoti. Bandziau taip: su maskuokliu paakius, po to ta spalvyte ir po to ruzavus miltukus - ar cia as gerai padariau. Emiau spalva pale ivory, tai sakyciau gal man persviesi, aisku jei viska teisingai susitepiau. blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(Himeko @ 2009 11 07, 18:17)
Pirkau sia pudra. Susideda is triju daliu. Pirmas tai gal maskuoklis- cocealer ( paskaiciau temoje), antra nuo virsaus tai tokia kaip ir spalva, o antra i ruzavuma dalis. Kaip dabar man ja naudoti. Bandziau taip: su maskuokliu paakius, po to ta spalvyte ir po to ruzavus miltukus - ar cia as gerai padariau. Emiau spalva pale ivory, tai sakyciau gal man persviesi, aisku jei viska teisingai susitepiau.  blush2.gif


Del spalvos, tai 'ivory' yra dramblio kaulo - tinkama labai baltai, porcelianinei odytei. Jei esat sviesiaode, bet ne visiskai balta, tai tikriausiai per sviesi jums. Gal tiks ziema, jei nubalat daugiau. Jei ne, tai siulau kita spalva pabandyt.

Concealer maskuoklis - juo tepat paakius ar kitas vietas (zodziu ta, ka norit pamaskuot), o tada visa veiduka tepat pudra (cia tas dalykas, kuri ivardijot kaip 'spalva'). Na o ruzavi miltukai yra skaistalai - tai ir naudot reikia pagal paskirti (ne paakiams ar visam veidukui, o skruostams). Pabandykit viska tept taip, kaip turi but - gal vaizdelis geresnis bus. wink.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma. 4u.gif Pirkdama issiverciau, kad dramblio kaulo spalva, tai galvoju bus gera, bet mano oda tikrai neporcelianine schmoll.gif ( isivaizduoju tokia lygia grazia), tai reikes bandyti kita spalva. Kazkurioje temoje buvo aprasyta kaip issirinkti spalva - reikes ieskoti.
Atsakyti
galbut lorealio mineralu pudra sunkesne, bet jei spuogu yra ant veido tai uzdengia viska tikrai, ir jei dar concelear naudoji tai man buvo super..tas sepetelis pakuoteja yra labai prastos kokybes, bet as visada naudoju savo patikrintus:)
Atsakyti
mineralinės kosmetikos testas
į stiklinę vandens reikia įberti mineralinės pudros, gera mineralinė neskęsta, pamaišius su šaukšteliu vistiek išlieka vandens paviršiuje smile.gif neaišku teisybė čia ar ne. išbandžiau savo EM - neskęsta ax.gif
Atsakyti
Eee, nebesuprantu EM tinklapio... Ten nebeliko tu rinkiniu kur galima visko prisideti? Ir megineliai nebe nemokami? g.gif
Atsakyti
gavau savo BE wub.gif lukesciai issipilde. labai graziai dengiasi thumbup.gif
tik dabar isisvajojau, kad gal noreciau ir antros, kiek tamsesnes vakarui pvz g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2009 11 11, 19:29)
Eee, nebesuprantu EM tinklapio... Ten nebeliko tu rinkiniu kur galima visko prisideti? Ir megineliai nebe nemokami? g.gif


Virsuje yra 'try me' skiltis, tai ten po 5 vnt meginiu yra ivairiu atspalviu (jau sukomplektuota) - raso po $0.00 prie kiekvienos spalvos, bet gale $5 ir galiausiai yra prierasas, kad 'checkout' (nuejus i krepsi atsiskaityti) nuims ta kaina (pabandziau ir taip ir yra). O vat rinkiniu nematau - bet gal ieskot nemoku... g.gif
Atsakyti
Rinkinuku nebera isvis mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, merginos. Apsiziurejau, kad dabar jie daro 25 arba 45 % nuolaidas perkant nuo 5 arba nuo 12 produktu, matyt cia vietoj tu rinkiniu taip pakeite...
Atsakyti