Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(ypata @ 2009 10 31, 17:08)
Kas pasakys, kaip pagal sviesuma issdidesto tokios spalvos: Creami natural, Beige, Buff beige, Sand beige ?
Cia is situ: http://www.physician...wear/02140.html
Pagal paveiksliuka visiskai vienodos...
Gal kas naudojat tokia?


CORN) STARCH siaip maciau sudetyje sito o tas sako kad poras irgi kemsa....
o spalvos manau pagal eile ir yra isdestytos...
nuo sviesiausios iki tamsiausios....
Atsakyti
Gal kas nors esate girdeje apie sia mineraline pudryte?
Sitam puslapyje zemiau yra nurodyta ir jos sudetis.

http://cgi.ebay.co.u...f#ht_2403wt_939

Nusipirkau ivairiu megineliu sios pudrytes ir akiu seseliu. Dabar laukiu, kol atsius.
Norejau pirkti BE, bet kadangi shopingas sake, kad ta lyg sunkoka jai, o mane butent tas ir nervina pudrose, tai susigundziau sita. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2009 10 31, 17:08)
Kas pasakys, kaip pagal sviesuma issdidesto tokios spalvos: Creami natural, Beige, Buff beige, Sand beige ?
Cia is situ: http://www.physician...wear/02140.html
Pagal paveiksliuka visiskai vienodos...
Gal kas naudojat tokia?


As turejau tokia, bet su spalva nepataikiau - pati sviesiaode esu ir pasiemiau 'sand beige' vaistinej doh.gif Joje tik 2 spalvos buvo ir sita labai panasi atspalviu pasirode i mano naudojama kitos pudros atspalvi, tai uztai emiau. Paskui pasigailejau. Bet baigus dabar naudojama imsiu sviesesni atspalvi sios pudros.

O apie pacia pudra, tai labai lengva, ant veido nesijaucia, pasidengia lygiai, graziai, laikosi gerai - zodziu as ja labai patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau labai gerų atsiliepimų bigsmile.gif Gal ir čia yra bandžiusių?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 11 02, 20:41)
Prisiskaičiau labai gerų atsiliepimų  bigsmile.gif  Gal ir čia yra bandžiusių?

user posted image



geras, apie tą patį žadėjau klausti:)) bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbyte @ 2009 11 02, 21:16)
geras, apie tą patį žadėjau klausti:)) bigsmile.gif  mirksiukas.gif


oho bigsmile.gif kaip sutapo smile.gif Beje tokių Lietuvoje yra? nes aš internete tai prisiskaičiau gerų atsiliepimų, video žiūrėjau, dabar labiausiai bijau, kad pas mus pardėse tokių nuėjus nerasiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 11 02, 21:35)
oho  bigsmile.gif  kaip sutapo  smile.gif  Beje tokių Lietuvoje yra? nes aš internete tai prisiskaičiau gerų atsiliepimų, video žiūrėjau, dabar labiausiai bijau, kad pas mus pardėse tokių nuėjus nerasiu  g.gif



nežiūrėjau, nes aš irgi per internetą ketinu pirkti:) 4u.gif
Atsakyti
naudoju mineraline pudra ardeco ir esu labai patenkinta....
Atsakyti
Laba vakariuką smile.gif iškilo man toks klausimas, ar mineralinės pudros kad ir BM ar EM tepa rūbus, ar ne? nes pas pažystamą pabandžiau mineralinę purdą ELF tai man ji nelabai patiko , matėsi ant veido, sausumo pojūtis atsirado ir baltų marškinukų apykaklė išsitepė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2009 11 04, 01:19)
Laba vakariuką  smile.gif iškilo man toks klausimas, ar  mineralinės pudros kad ir BM ar EM  tepa rūbus, ar ne? nes pas pažystamą pabandžiau mineralinę purdą  ELF tai man ji nelabai patiko , matėsi ant veido, sausumo pojūtis atsirado ir baltų marškinukų apykaklė išsitepė  doh.gif


Man atrodo bet kuri pudra isteps balta ar bet koki kita ruba, jei prie jo liesis.
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2009 11 03, 09:28)
naudoju mineraline pudra ardeco ir esu labai patenkinta....

As irgi turejau, patiko mirksiukas.gif 4u.gif

 i 
Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 lapkričio 2009 - 23:33
tiek true minerals gera pudra tiek ar*eco, pakeiciau naudojam true minerals pudryte i sita tai irgi labai patenkinta esu,tik tiek kad galbut nesilaiko visa diena kaip loreal true minera*s..smile.gif
Atsakyti