Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Sulima_ma @ 2009 06 22, 07:39)
o kur galima ja nusipirkti??  ax.gif

Target
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 06 22, 05:37)
Naudoju ir labai patenkita Sonia Kashuk mineraline pudra. Rinkinyje kartu skaistalai ir maskuoklis. Kiek teko skaityti atsiliepimu, tai daugumai, kurie naudojo BE, ji tiek pat gera ar net geresne, ir aisku gerokai pigesne smile.gif As nebandzius kitu mineraliniu negaliu lyginti, pirkau pasitikedama gerais atsiliepimais. Nenusivyliau, ir bandyti kitu noro kol kas nera.
yra triju atspalviu: sviesus, vidutinis ir tamsus
user posted image

Po kiek gramu yra kiekvieno gaminio ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 06 22, 05:37)
Naudoju ir labai patenkita Sonia Kashuk mineraline pudra. Rinkinyje kartu skaistalai ir maskuoklis. Kiek teko skaityti atsiliepimu, tai daugumai, kurie naudojo BE, ji tiek pat gera ar net geresne, ir aisku gerokai pigesne smile.gif As nebandzius kitu mineraliniu negaliu lyginti, pirkau pasitikedama gerais atsiliepimais. Nenusivyliau, ir bandyti kitu noro kol kas nera.
yra triju atspalviu: sviesus, vidutinis ir tamsus
user posted image


Teke girdet nemazai geru atsiliepimu apie sepetelius...
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 20, 13:42)
as plaunu sampunu, o po to dar balzamo uzdedu  biggrin.gif

QUOTE(shopingas @ 2009 06 20, 21:30)
Taip, kaip ir kitus sepetelius - spec. skysciu arba sampunu (dar galima skystu ranku muilu). Dziovint gulsciai.

Dar prie to paties paklausiu: suprantu, kad tai individualu, bet kas kiek laiko maždaug juos plaunate? ax.gif
QUOTE(miss.elle @ 2009 06 20, 21:28)
Gal žinot kur rast pirkt koki pigesnį šepetėlį? su mano dabartiniu nlb patogu, nors rezultatas geras gaunas...

O kas tavo dabartinis? biggrin.gif
Aš nusipirkau Cartrice už 14Lt ir esu labai patenkinta, nors jokio kito dar nesu bandžiusi tai neturiu su kuo palyginti biggrin.gif Jis toks kietokas kaip ir essence(skaičiau atsiliepimus), bet mineralinę labai gražiai pasklaido thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 22 birželio 2009 - 16:06
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 06 22, 08:56)
Po kiek gramu yra kiekvieno gaminio  ax.gif ?

maskuoklis 2 gr, pudra ir skaistalai po 3 gr.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 22, 17:04)
Dar prie to paties paklausiu: suprantu, kad tai individualu, bet kas kiek laiko maždaug juos plaunate? ax.gif

Maždaug kartą per savaitę.
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2009 06 22, 18:02)
Maždaug kartą per savaitę.



as daug reciau blush2.gif nors dabar isvis senokai nebesitepiau mineralines- kazkaip atrodo per storai man nusipudruoja ji kaip vasarai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2009 06 22, 18:02)
Maždaug kartą per savaitę.


as - reciau ax.gif
Papildyta:
evelinki, tavo oda sviesi? kokio tipo? nekemsa ji poru? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 06 22, 19:17)
as  - reciau ax.gif
Papildyta:
evelinki, tavo oda sviesi? kokio tipo? nekemsa ji poru? bigsmile.gif

hm, sunkus klausimas biggrin.gif siaip as manau, kad sviesi, bet realiai, tai turbut ne pati sviesiausia, nes ziemai naudoju sia mineraline vidutinio tamsumo, vasarai man ji per sviesi. Oda misri, kad kimstu nepastebejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 06 22, 21:40)
hm, sunkus klausimas biggrin.gif  siaip as manau, kad sviesi, bet realiai, tai turbut ne pati sviesiausia, nes ziemai naudoju sia mineraline vidutinio tamsumo, vasarai man ji per sviesi. Oda misri, kad kimstu nepastebejau  smile.gif


o kaip ji laikosi vasara? ji labiau matine ar su svytejimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 06 22, 21:46)
o kaip ji laikosi vasara? ji labiau matine ar su svytejimu? g.gif

visumoje laikosi normaliai, nenaudoju jokio primer'io vasara, ziema, kai naudoju primer'i, praktiskai issilaiko visa diena. Matine. Bet kol kas nebuvo labai dideliu karsciu ir dregmes, situo aspektu pakomentuoti negaliu, bet lietuvoje karsciais irgi nelepina smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 22 birželio 2009 - 21:30
QUOTE(evelinki @ 2009 06 22, 22:08)
visumoje laikosi normaliai, nenaudoju jokio primer'io vasara, ziema, kai naudoju primer'i, praktiskai issilaiko visa diena. Matine. Bet kol kas nebuvo labai dideliu karsciu ir dregmes, situo aspektu pakomentuoti negaliu, bet lietuvoje karsciais irgi nelepina smile.gif)

Kokį primer'į naudojate? smile.gif
Atsakyti