Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

na man atrodo kad poru tikrAI nekims labiau nei paprasta kremine,nes joj ten irgi bieso visokio prideta biggrin.gif o be to mane bere nuo EM,is pradziu netikejau,bet kai nustojau naudot veidas aprimo,taigi nzn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 10 20, 08:38)
na man atrodo kad poru tikrAI nekims labiau nei paprasta kremine,nes joj ten irgi bieso visokio prideta biggrin.gif o be to mane bere nuo EM,is pradziu netikejau,bet kai nustojau naudot veidas aprimo,taigi nzn ax.gif


Uzstrigo dabar tos sudetines dalies pavadinimas, bet ji kalta del poru kimsimosi. Nors kiek pamenu BE yra, o EM ne... Tai pagal viska turetu nekimst EM, bet.... Kosmetika jau toks dalykas, kas turbut viskas labai individualiai... EM man nepatiko, nes dengesi nesmagiai, jautesi lyg ant veiduko, nu nebuvo taip grazu kaip BE. Bent jau taip jas prisimenu. Dar turiu BE meginuka, tai reikes kada bandyt, nes galvoju gal vel prie jos gryzt - mano mylimiausios pudrytes nebegamins, tai reikia ieskot pakaitalo. Ir siaip is visu bandytu, BE pati fainiausia tik velgi kiek pamenu gana sunkoka ji yra lyginant su kitomis. thumbup.gif
Atsakyti
na as irgi uzsisakiau tos pudrytes is lietuvisko tinklapio tik pirkau ne nemokama meginuka bet 1 gr meginuka na ir man labai patiko, tokia nei matine nei blizgi, beto labai graziai padenge veida. O maskuotoja taip pat pirkau irgi patiko nes mano problema pajuode paakiai ir kapilairai tai puikiai man maskuoja.
As esu girdejusi kad tiktai zalias maskuotojas puikiai spuogus maskuoja o tie kiti tik spuogu raudonuma nuima ir tiek

del kabuki sepetelio tai man jis patinka tuo kad labai svelnus, be to butent labai puikiai padengia veida mineraline pudra, nors ir naudojamas mazas kiekis

EM pudryte naudojau tai man nepatiko, nezinau ne mano odai, o BE lyg ir nieko tik oda tokia labiau buvo kaip su paprasta pudra papudruota, be to jame yra to bismuto, tai irgi tenka ieskotis kazko kitokio .

gal kuri naudojote skysta mineraline pudra?
Atsakyti
O gal kam teko susidurti su Youngblood mineraline pudra?gal galit atsiliepimu parasyti?
Atsakyti
Vistik pastebejau, kad mane irgi bere nuo EM. O ir pati EM pudryte keistai taip dengesi. Nors oda ir riebi, bet vietomis man issausejo tokiais gabalais. Keista g.gif ... Vistik BM kol kas geriausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 10 20, 15:19)
Uzstrigo dabar tos sudetines dalies pavadinimas, bet ji kalta del poru kimsimosi.



bismutas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 22, 11:02)


Skaitydama MarieClaire mineralines kosmetikos topus pirmoj vietoj radau Lily Lolo mineraline kosmetika, kurios iki siol net girdejus nebuvau.

Sudetis pudros parasyta tokia: Mica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Iron Oxides, Ultramarine Blue.

Tai to bismuto kaip ir nematau...

O cia BE sudetis:
* Titanium Dioxide
* Zinc Oxide
* Mica
* Iron Oxide
* Bismuth Oxychloride

Tai realiai skiriasi tik paskutine medziaga, idomu koks to Ultramarine Blue poveikis, gal irgi kaip bismuto?

Dar ziuriu pas Lily Lolo sample size galima uzsisakyti (1,25 svaro uz uz 0,75 gramo plius transportas). Pati pudra pigesne nei BE, kainuoja 12 svaru plius pristatymas. Na kai tik isbaigsiu savo BE, reiks sita pabandyti.

Gal kas kokiu asmeniniu atsiliepimu turit?

As dazniausiai remiuosi Makeupalley reitingais, tai ten Lily Lolo mineral foundation pakankamai aukstai ivertinta.

Nors as tikrai labai patenkinta BE, bet neramina tas bismutas ir tie miliumai keli atsirade, ko pas mane gyvenime nebuvo... (aisku gal jie ir ne nuo to g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 10 22, 11:49)
Tai realiai skiriasi tik paskutine medziaga, idomu koks to Ultramarine Blue poveikis, gal irgi kaip bismuto?

Nors as tikrai labai patenkinta BE, bet neramina tas bismutas ir tie miliumai keli atsirade, ko pas mane gyvenime nebuvo... (aisku gal jie ir ne nuo to g.gif )


Kas del Ultramarine Blue, tai cia yra daziklis (spalva) - jis balinanti efekta kosmetikoj turi arba suteikia melyna spalva. Manyciau jis siuo atveju sintetinis detas, tai nera geras dalykas.

Man BE, kaip jau minejus esu, yra sunkoka mineraline pudra. Yra tikrai lengvesniu. Bet gal ne ji uzkemsa poras ir tie miliumai atsiranda... Bandykit dazniau odyte pasveist kokiais grubesniais sveitikliais ar pylinga tose vietose kur miliumai pasidaryt. Man neseniai jie ant veiduko skausmingi pasidare ir tokie pavirsiniai (nors paprastai jie daugiau viduje budavo, o dabar ant pavirsiaus) - pasidazius matosi kad nelygi oda. Bet kad jautrus pasidare, tai pagalvojau, kad gal 'lenda' i pavirsiu ir del to. Tai buvau pylinga toms vietoms pasidarius, dabar dar sveiciamaji prausikli kasdien naudoju toms vietoms is Juice Beauty su vaisiu rugstim (cia visai atsitiktinai, nes gavau ji nemokamai, tai ismest gaila, o naudot norejau tik riebesnems vietoms (aplink nosi ir smakrui), bet aisku prausiantis visa issimozoju puse veido, o dabar ziuriu lyg ir dinge keli miliumai, tai toliau naudoju ji).
Atsakyti
Shopingas, gal teko Maybelline bandyti? Lietuvoj net nera birios doh.gif Zinau, ten sudetis nera stebuklinga, bet vistiek domintu koks jos baigimas (matinis, su svytejimu), kaip laikos ir pan. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 10 22, 22:18)
Shopingas, gal teko Maybelline bandyti? Lietuvoj net nera birios  doh.gif  Zinau, ten sudetis nera stebuklinga, bet vistiek domintu koks jos baigimas (matinis, su svytejimu), kaip laikos ir pan.  blush2.gif  4u.gif


Neteko - vaistinej neseniai visas tas paprastas (Maybelline, Rimel, L'oreal, CoverGirl ir pan) pudras ziurinejau, galvojau gal atrasiu pigu ir gera varianta, bet visu sudetys nepatiko.... Na isskyrus Physician's Formula. Tai kolkas nebandyta.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 10 23, 01:48)
Neteko - vaistinej neseniai visas tas paprastas (Maybelline, Rimel, L'oreal, CoverGirl ir pan) pudras ziurinejau, galvojau gal atrasiu pigu ir gera varianta, bet visu sudetys nepatiko.... Na isskyrus Physician's Formula. Tai kolkas nebandyta.

O man siaip visai domintu ta Maybelline biggrin.gif Nes dar neatradau tos tobulos mineralines, aisku nedaug ir naudojau biggrin.gif O internete apie ja yra ir gan geru atsiliepimu smile.gif Kazin ar butu kokiu pigesniu, na panasios kainos kaip EM, bet geru mineraliniu g.gif
Atsakyti
Kas pasakys, kaip pagal sviesuma issdidesto tokios spalvos: Creami natural, Beige, Buff beige, Sand beige ?
Cia is situ: http://www.physician...wear/02140.html
Pagal paveiksliuka visiskai vienodos...
Gal kas naudojat tokia?
Atsakyti