Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2009 10 18, 18:21)
O kuri geriau tinka sausai odai, užsisakiau originalia ir dabar galvoju ar ji man tiks?


Gal jūs galėtumėt man paaiškinti, kaip atrodo tas kabuki šepetėlis ir kuo jis ypatingas?
Ir kas tie bronzantai, kam jie skirti ir kaip juos naudoti blush2.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Ggggreta @ 2009 10 18, 18:40)
Gal jūs galėtumėt man paaiškinti, kaip atrodo tas kabuki šepetėlis ir kuo jis ypatingas?
Ir kas tie bronzantai, kam jie skirti ir kaip juos naudoti  blush2.gif  Ačiū

Kabuki šepeteliu galima pasižiureti kosmetikos internetinese parduotuvese. O kuo jis ypatingas tai aš pati nežinau, nes aš jo nenaudoju, o mineraline pudra užsisakiau pirma karta.
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2009 10 18, 18:21)
O kuri geriau tinka sausai odai, užsisakiau originalia ir dabar galvoju ar ji man tiks?


Na ji neskirstoma pagal odos tipus - tinka visiems. Matines nesiulau vien todel, kad matine sunkiau graziai uzsitept ir jei nepataikai su spalva, tai labiau matosi (kartais gali atrodyt kaip issipurvinus, o ne pudra pasitepus) - kaip pvz galit pagalvot apie seselius: matinius sunkiau graziai uztept, blizgesnius lengviau. Originalios formules pudryte nera blizgi - ji duoda svytejima 'is vidaus', tai man ji labiau patinka.

QUOTE(Ggggreta @ 2009 10 18, 18:40)
Gal jūs galėtumėt man paaiškinti, kaip atrodo tas kabuki šepetėlis ir kuo jis ypatingas?
Ir kas tie bronzantai, kam jie skirti ir kaip juos naudoti  blush2.gif  Ačiū


Juk viska galit per google susirast wink.gif Kabuki sepetelis atrodo taip (trumpas kotelis, placiai issideste sereliai - buna ivairiais galais: taip kaip foto, bukais, smailesniais):
user posted image

Kabuki sepetelis skirtas daugiausiai biriai pudrai ar skaistalams tepti. Puikiai tinkamas ir presuotai pudrai bei skaistalams. Asmeniskai man labiau patinka pudra tepti paprastu pudros sepeteliu, taip, kad cia skonio reikalas koki naudot - kabuki lyg ir spec. biriai butu, bet tikrai nera privalomas. Be to, skaistalams man kabuki nepatogus del dydzio...

Bronzatai yra rudos pudros (t.y. ne paprasta pudra paimta tamsesnio atspalvio nei reiketu, bet spec. pudra), kurios suteikia idegio efekta, t.y. nurudina veiduka, kuna. Tik reikia atsirink pagal savo odos atspalvi bronzata, kad nebutu dirbtinas, orandzinis ir pan irudis, o gautusi naturalus. Tai ir skirti bronzatai gauti idegio efekta, o naudoti paprasta - tepat arba visa veiduka taip kaip tepat pudra (tik nepadaugint reikia, kad nebutu per daug to idegio), arba tepant tas vieta, kurios naturaliai sauleje idega (skruostus, nosi, smakra, kakta). Imetu kelis bronzatu pvz - manau tikrai busit macius tokiu dalyku parduotuveje, bet jei domina placiau, tai glait nueit i bronzatu tema ir pasiskaityt arba per google susirast kokia tik bedomintu informacija wink.gif

O siaip rekomenduociau dar per youtube.com paziuret vaizdeliu apie kabuki ir bronzatus - iskart aiskiau bus. Cia bronzatu pvz:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 18 spalio 2009 - 18:37
Uzsisakiau jau pudryte is www.feelunique spalva medium beige ,na manau bus tai ko noriu.O kur nusipirkti matine pudryte,turbut europoj jos dar nera ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hisense: 19 spalio 2009 - 10:42
sveikutes,na as pagaliau gavau savo BE pudryte ir galiu dabar lygint su EM biggrin.gif tai galiu pasakyt kad ner cia ka ir lygint biggrin.gif nes BE man (na karteli tik daziausi bet ir is to man matosi) simta kart ant veido graziau atrodo,lygiau tepasi,maziuau matosi ir tt ir pan uz EM biggrin.gif ziuresiu kaip bus toliau,bet kol kas labai labai patiko rolleyes.gif ax.gif veidas toks sveikai svytintis ,o su em man negraziai atrodydavo,matydavosi man ji labai ant veido ax.gif
Atsakyti
Dovkyte ,kur pirkai ir kokia spalva emei?
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2009 10 19, 15:01)
Dovkyte ,kur pirkai ir kokia spalva emei?

Pirkau www.hqhair.com ,imiau fairly light spalvyte ir idealiai ji man tiko bigsmile.gif
Atsakyti
Tikiuosi ir man pasiseks si karta mirksiukas.gif
O saltuoju metu laiku,ka naudajate po pudra,kokia nors krempudra ar nieko?
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 10 19, 14:37)
nes BE man (na karteli tik daziausi bet ir is to man matosi) simta kart ant veido graziau atrodo,lygiau tepasi,maziuau matosi ir tt ir pan uz EM biggrin.gif



man irgi is pradziu graziai atrode, kol nepradejo berti nuo b.e. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2009 10 19, 17:01)
Tikiuosi ir man pasiseks si karta mirksiukas.gif
O saltuoju metu laiku,ka naudajate po pudra,kokia nors krempudra ar nieko?

nenaudoju jokiu kreminiu po mineraline ax.gif tik veido krema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 19, 17:43)
man irgi is pradziu graziai atrode, kol nepradejo berti nuo b.e. rolleyes.gif

g.gif tokie balti gal spuogiukai?nu as tokiu ir randu po pudros sios panaudojimo.Turbut bismutas cia taip veikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2009 10 19, 19:39)
g.gif tokie balti gal spuogiukai?nu as tokiu ir randu po pudros sios panaudojimo.Turbut bismutas cia taip veikia g.gif


Apie tuos baltus spuogiukus visa tema yra - berods jie miliumais vadinami. Tai temoje daug variantu nuo ko jie atsiranda (nuo per daug baltyminio maisto, riebalu sankaupos ir pan). Pati turiu tokiu keleta... Kaip tycia siandien skaiciau apie juos zurnale, tai jie susidaro kai naudojamas per riebus kremas arba nepakankamai nusveiciama odyte.
Atsakyti