Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

zuprantama dauguma bizniu pirmus kelis metus su pajamom ne kas, bet ne tik apie tai... nu nebesvarbu smile.gif

priminei apie grazinimus smile.gif atsimenu kaip mes studentai budami viska amerikej emem 3 menesiam ir po to grazindavom blush2.gif pasiimi sustriausia kamera, po keliones grazini, telikai, dvd grotuvai ir t.t blush2.gif tais laikais (pries 12 metu) amerika buvo tikras stebuklas smile.gif jei taip lietuvoj padarytu-amen ekonomikai biggrin.gif kitaip mes auge ir auginti... matyt tures daug laiko praeiti , kad kitaip pradetume mastyti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2009 10 16, 19:38)
priminei apie grazinimus smile.gif atsimenu kaip mes studentai budami viska amerikej emem 3 menesiam ir po to grazindavom  blush2.gif  pasiimi sustriausia kamera, po keliones grazini, telikai, dvd grotuvai ir t.t  blush2.gif  tais laikais (pries 12 metu) amerika buvo tikras stebuklas smile.gif


Turbut zinot, kad dabar jau taip neina daryt su technikos priemonem - jei atidaryta deze, tai grazinant nuima kazkur 15% restocking fee.... ax.gif Turbut del tokiu studentu taip ir padare biggrin.gif
Atsakyti
tiek rasiau ir pradingo viskas doh.gif
Ok, pasikartosiu. Kosmetologes parekomenduota jau beveik metus naudoju BE mineraline pudryte. Is pradziu maniau, jog man norima tiesiog kazkoki neaisku produkta prakist, bet gavau meginuku ir buvau maloniai nustebinta wink.gif odytei patinka, spalva naturali ir taaaip lengvai pasidengia. Pamenu, kiek vargo su skystom pudrom budavo....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 10 16, 20:08)
Turbut zinot, kad dabar jau taip neina daryt su technikos priemonem - jei atidaryta deze, tai grazinant nuima kazkur 15% restocking fee....  ax.gif Turbut del tokiu studentu taip ir padare  biggrin.gif


eik tu sau, nezinojau rolleyes.gif ot europieciai studentai "pasitarnavo " biggrin.gif bet uztat kaip geruoju amerika minim biggrin.gif

o griztant prie temos, tai mano veidas kaip stipriai nudegintas saulej unsure.gif persti, paraudes, labai pleiskanot pradejo... jau nuo pietu jauciau toki verzima, bet siuo metu tai labai bjauriai atrodo... nezinau arba cia sutapimas, arba nuo to meginuko sad.gif ( paskutini karta taip buvo pries 8 metus, kai nauja krema su juros dumbliais isbandziau unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(une @ 2009 10 16, 22:20)
eik tu sau, nezinojau  rolleyes.gif  ot europieciai studentai "pasitarnavo "  biggrin.gif  bet uztat kaip geruoju amerika minim  biggrin.gif

o griztant prie temos, tai mano veidas kaip stipriai nudegintas saulej  unsure.gif persti, paraudes, labai pleiskanot pradejo... jau nuo pietu jauciau toki verzima, bet siuo metu tai labai bjauriai atrodo... nezinau arba cia sutapimas, arba nuo to meginuko sad.gif

Nieko sau blink.gif Net nubegau pasiziuret i veidrodi ar su mano oda viskas tvarkoj biggrin.gif Na blogiau nepasidare karsta.gif
Patiko man, kad lengvai ir lygiai pasiskirste ant veido ta pudryte. Oda lygene, svytynti tokia. Grazu. Bet spuogiukai visi liko beveik tokie pat matomi, kaip ir be pudros blush2.gif
Maskuoklis spuogu irgi neuzmaskuoja. Bet labai graziai pasviesino paakius.
Atsakyti
QUOTE(une @ 2009 10 16, 22:20)
o griztant prie temos, tai mano veidas kaip stipriai nudegintas saulej  unsure.gif persti, paraudes, labai pleiskanot pradejo... jau nuo pietu jauciau toki verzima, bet siuo metu tai labai bjauriai atrodo... nezinau arba cia sutapimas, arba nuo to meginuko sad.gif ( paskutini karta taip buvo pries 8 metus, kai nauja krema su juros dumbliais isbandziau  unsure.gif  )


O daugiau nieko neapkeitet kosmetikos srityje? Tik sita megineli isbandet? Nes labai keista, jei tokia reakcija.... Nera ten kazkokio blogio toj pudroje, tai lyg ir neturetu taip darytis, bet ka zinia.... g.gif
Atsakyti
absoliuciai nieko nekeiciau schmoll.gif
sian jau geriau, raudonos demes, bet bent jau neskauda, o vakare tai galvojau nuprotesiu doh.gif
Atsakyti
Gal galite man paaiskinti ar Bareminerale spalva medium beige be blizgesio ,o medium su blizgesiu?nes ta aiskiai matau ant savo odos. g.gif Pries tai naudojau medium beige spalvyte,tai pudra pasiskirstydavo tolygiai ,jokio svytelimo nebuvo, o po to nusipirkau medium tai jau tepantis ji man kazkokia itartina pasirode.Likau nusivylus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2009 10 17, 10:46)
absoliuciai nieko nekeiciau  schmoll.gif 
sian jau geriau, raudonos demes, bet bent jau neskauda, o vakare tai galvojau nuprotesiu  doh.gif


Tada tiketina, kad ta pudryte sualergizavo... Bet kaip keistai... g.gif

QUOTE(Hisense @ 2009 10 17, 15:12)
Gal galite man paaiskinti ar Bareminerale spalva medium beige be blizgesio ,o medium su blizgesiu?


Jei viena pirkot 'original' formules, o kita 'matte'. tai gali skirtis vaizdas ant odos, bet jei abi vienodos formules, tai turetu nesiskirst (apart spalvos). Siaip 'original' duoda svytejima, bet minimalu, tiksliau sakant gal toki odos skaistuma is vidaus priduoda. Akivaizdaus blizgesio tikrai nera schmoll.gif
Atsakyti
Aciu Shopingas,dabar pasiemiau abi dezutes ,vartau ,bet niekur neparasyta nei matte ,nei original.Tiesa,viena pudra medium beige pirkau serphoros parduotuvej Prancuzijoj,kita medium jei pasibaigus is merginos is SM. Ant medium indelio tik parasyta ,kad 2C medium,gal tame esme?
p.s klausineju labai ,nes noriu pirkti vel,bet tokios blizgios nenoreciau noriu matines.Kaip teisingai nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2009 10 17, 20:10)
Aciu Shopingas,dabar pasiemiau abi dezutes ,vartau ,bet niekur neparasyta  nei matte ,nei original.Tiesa,viena pudra medium beige pirkau serphoros parduotuvej Prancuzijoj,kita medium  jei pasibaigus is merginos is SM. Ant medium indelio tik parasyta ,kad 2C medium,gal tame esme?
p.s klausineju labai ,nes noriu pirkti vel,bet tokios blizgios nenoreciau noriu matines.Kaip teisingai nusipirkti?


Na siaip 'matte' formule dar nauja, tai nezinau ar daug forumieciu ja turi/bande... Manyciau abi turit paprastas formules (siaip jei matine, tai turi but ant dangtelio tai parasyta). Siaip indeliai ir sieteliai tik siek tiek skiriasi - gal pagal ta atskirsit (matine dar kainuoja keliais doleriais brangiau):

originali:
user posted image

matine:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 10 18, 00:46)
Na siaip 'matte' formule dar nauja, tai nezinau ar daug forumieciu ja turi/bande... Manyciau abi turit paprastas formules (siaip jei matine, tai turi but ant dangtelio tai parasyta). Siaip indeliai ir sieteliai tik siek tiek skiriasi - gal pagal ta atskirsit (matine dar kainuoja keliais doleriais brangiau):

O kuri geriau tinka sausai odai, užsisakiau originalia ir dabar galvoju ar ji man tiks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 18 spalio 2009 - 18:49