Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Elegant @ 2009 10 10, 11:38)
Aišku, dėkui už ats. Man L'Orealio labai patinka, o ar įsigyt Artdeco dar sprendžiau.  smile.gif


user posted image

Nieko geriau uz sia nesu turejusi 4u.gif Truputi maskuoja,bet man svarbiausia,kad labai lengva ir ilgai laikosi
Atsakyti
QUOTE(Aasimah @ 2009 10 13, 20:40)
user posted image

Nieko geriau uz sia nesu turejusi  4u.gif Truputi maskuoja,bet man svarbiausia,kad labai lengva ir ilgai laikosi


Būtent tokios Lietuvoj nemačiau. Pas mus, atrodo, yra tik True Match Minerals ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 10 13, 20:44)
Būtent tokios Lietuvoj nemačiau. Pas mus, atrodo, yra tik True Match Minerals  ax.gif


Man atrodo cia ta pati pudra ir yra tik pakuote skiriasi skirtos LT (bei Europai) ir JAV rinkai. Man siaip L'oreal buvo pirmoji mineraline, tai ir tiko, ir patiko, bet kai daugiau ju isbandziau, supratau, kad sita laabai sunki ir labai maskuojanti.
Atsakyti
papasakokit kaip paduosusius poakius paslepti
Atsakyti
QUOTE(emilija23 @ 2009 10 14, 14:18)
papasakokit kaip paduosusius poakius paslepti

Naudoti tam skirta priemone - maskuokli (angl. concealer). o geriausiai butu juos ne slepti, o issiaiskinti priezasti, del ko juoduoja, ir bandyti is vidaus ta priezasti pasalinti
Atsakyti
Atejau pasiguost... verysad.gif Kazkada neseniai visai atsitiktinai pamaciau, kad Sephora internetiniam puslapyje nebera mano mylimiausios Cargo Plantlove birios pudrytes, tai pagalvojau, kad gali nebepardavinet ir but jau nukainuota parduotuveje, jei dar like - nulekiau i pacia parduotuve ir apsiraminau, nes pudryte savo vietoj stovejo, kaina ta pati... Nu zodziu viskas gerai. Siandien apsiziuriu namuose, kad dar turiu kazkur puse intelio jos, bet galvoju del visa ko nusipirksiu atsargai - ir ka, Sephoroj jos jau nebera doh.gif Paklausiau konsultantes, tai sake kad iseme is prekybos, o kodel neaisku - dabar naujas vargas bus susirast tokia pat gera ir taip patinkancia pudryte (jauciu reikes bandyt Physician's Formula organine, nes pabandziau ir visai patiko) verysad.gif Tiesa, savo mylima Cargo radau ebay viena vienintele ir tokios spalvos, kokios man reikia, bet nenoriu rizikuot, nes pardaveja sake pirko kruva kosmetikos kazkokiam aukcione - tai nezinau realiai bandyta ar ne ta pudra ir isvis kazkaip nehigieniska atrodo.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 10 15, 00:19)
Atejau pasiguost... verysad.gif Kazkada neseniai visai atsitiktinai pamaciau, kad Sephora internetiniam puslapyje nebera mano mylimiausios Cargo Plantlove birios pudrytes, tai pagalvojau, kad gali nebepardavinet ir but jau nukainuota parduotuveje, jei dar like - nulekiau i pacia parduotuve ir apsiraminau, nes pudryte savo vietoj stovejo, kaina ta pati... Nu zodziu viskas gerai. Siandien apsiziuriu namuose, kad dar turiu kazkur puse intelio jos, bet galvoju del visa ko nusipirksiu atsargai - ir ka, Sephoroj jos jau nebera  doh.gif Paklausiau konsultantes, tai sake kad iseme is prekybos, o kodel neaisku - dabar naujas vargas bus susirast tokia pat gera ir taip patinkancia pudryte (jauciu reikes bandyt Physician's Formula organine, nes pabandziau ir visai patiko) verysad.gif Tiesa, savo mylima Cargo radau ebay viena vienintele ir tokios spalvos, kokios man reikia, bet nenoriu rizikuot, nes pardaveja sake pirko kruva kosmetikos kazkokiam aukcione - tai nezinau realiai bandyta ar ne ta pudra ir isvis kazkaip nehigieniska atrodo....  ax.gif


na neliudek, bus dar tu pudru panasiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 10 15, 07:37)
na neliudek, bus dar tu pudru panasiu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Bus, bet vel pavargt teks kol atrasiu sava - jau sita neseniai ir taip atradau (o ieskojau beveik metus), apsidziaugiau, kad pagaliau turesiu ka naudot ir se tau. Nors dar to mano likucio kokiai pusei metu uzteks, tai galesiu ieskotis i ta laika naujos biggrin.gif Siaip kaip minejau Physician's Formula organine biri labai patiko, tik atspalvi pasiemiau ne toki (ten meginiu nera, tai tenka rizikuot) - parduotuvej atrode mano spalva, o internete paziurejau, kad ten tamsiausia ju turima spalva doh.gif Nu ant veiduko normaliai kolkas, bet kai isbalsiu ziema, tai gali but dirbtina....
Atsakyti
Prisiskaiciau cia ditirambu apie mineralines pudras, tai noreciau ir as isbandyti vietoj naudojamos kremines.Gal galite konkreciai nurodyti kokia tarpininke, kuri dazniausiai uzsakineja ir nesutrumpinta pavadinima pudros, kuri neuzkemsa poru ir siek tiek maskuoja, nes turiu pigmentiniu demiu aciu
Atsakyti
4 temos apie tai doh.gif bent vieną vertėtų paskaityt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 12, 10:08)
parasyk mirksiukas.gif nes nuostatose skaiciau, kad jie atsakingi tik uz siuntima reg. pastu ax.gif

Gavau siandien tuos "nemokamus" meginelius biggrin.gif (bareXminerals) Suberta i maiselius ir ideta i paprasta voka. Radau pasto dezutej smile.gif Dar netepliojau, tai apie pudra nieko pasakyt negaliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arina1978 @ 2009 10 15, 19:03)
Gavau siandien tuos "nemokamus" meginelius  biggrin.gif  (bareXminerals) Suberta i maiselius ir ideta i paprasta voka. Radau pasto dezutej  smile.gif Dar netepliojau, tai apie pudra nieko pasakyt negaliu  ax.gif


O ant maiseliu kokios informacijos yra (spalva, sudetis ir pan)? Bet kaip nepatogu turi but toks supakavimas - suprantu, kad meginys, bet tai kaip naudot doh.gif Kaisiot sepeteli i maiseli be rysio, reikia tada ieskotis kokios taros... ax.gif
Atsakyti