Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(gluosnis @ 2009 10 10, 10:57)
turiu, man  L'Oreal'io labiau patinka  smile.gif  Artdeco stovi nenaudojama...sakyciau Artdeco trumpiau laikosi  g.gif


Aišku, dėkui už ats. Man L'Orealio labai patinka, o ar įsigyt Artdeco dar sprendžiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 10 10, 13:38)
Aišku, dėkui už ats. Man L'Orealio labai patinka, o ar įsigyt Artdeco dar sprendžiau.  smile.gif


Man artdeco nepatinka taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
As tai niekaip nesuprantu kodel jus visos tokiosmpamisusios del BE ji jau ji uzsienyje tampa nepopuliari del savo sudetyje esancio bismuto oksichlorido, juk yra tikrai geresniu pudryciu.

Beja mano kosmetologe kaip tik minejo apie ta sudetine dali jog ji nera labai gerai naudoti ilgesni laiko tarpa.



nemokami meginukai

Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2009 10 11, 13:13)
As tai niekaip nesuprantu kodel jus visos tokiosmpamisusios del BE ji jau ji uzsienyje tampa nepopuliari del savo sudetyje esancio bismuto oksichlorido, juk yra tikrai geresniu pudryciu.

Beja mano kosmetologe kaip tik minejo apie ta sudetine dali jog ji nera labai gerai naudoti ilgesni laiko tarpa.
nemokami meginukai


O EM nera to bismuto oksichlorido? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2009 10 11, 13:13)


O kas cia? Gal kas bandete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 10 11, 14:33)
O EM nera to bismuto oksichlorido? g.gif


neee schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2009 10 11, 13:13)
As tai niekaip nesuprantu kodel jus visos tokiosmpamisusios del BE ji jau ji uzsienyje tampa nepopuliari del savo sudetyje esancio bismuto oksichlorido, juk yra tikrai geresniu pudryciu.

Beja mano kosmetologe kaip tik minejo apie ta sudetine dali jog ji nera labai gerai naudoti ilgesni laiko tarpa.
nemokami meginukai

per kelias temas paskelbėt, kokia puiki barexminerals, labai panašu į reklamą rolleyes.gif
gaila jų puslapyje neradau sudėties g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 11, 18:21)
per kelias temas paskelbėt, kokia puiki barexminerals, labai panašu į reklamą rolleyes.gif
gaila jų puslapyje neradau sudėties  g.gif

As radau:
Sudėtis: Cinko oksidas, titano dioksidas, geležies oksidas, baltmolis, magnio stearinas, žėrutis, ryžių milteliai.
4u.gif
Atsakyti
imeciau tos pudros 3 free meginukus, tai pasiule uz siuntima reg. laisku sumoketi 60 lt blink.gif blink.gif biggrin.gif tai gal jau tiek to su ta mineraline irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 11, 18:21)
per kelias temas paskelbėt, kokia puiki barexminerals, labai panašu į reklamą rolleyes.gif
gaila jų puslapyje neradau sudėties  g.gif

Tai gal ir yra reklama smile.gif Ten maciau galima platinimu uzsiimt mirksiukas.gif
QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 11, 20:48)
imeciau tos pudros 3 free meginukus, tai pasiule uz siuntima reg. laisku sumoketi 60 lt blink.gif  blink.gif  biggrin.gif tai gal jau tiek to su ta mineraline irnesakyk.gif

O as uzsisakiau vis del to biggrin.gif Tik siuntima neregistruota issirinkau. 5 meginelius isidejau ir sumokejau 8 lt. Kazin ar gausiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(arina1978 @ 2009 10 11, 22:04)
O as uzsisakiau vis del to  biggrin.gif Tik siuntima neregistruota issirinkau. 5 meginelius isidejau ir sumokejau 8 lt. Kazin ar gausiu  g.gif



parasyk mirksiukas.gif nes nuostatose skaiciau, kad jie atsakingi tik uz siuntima reg. pastu ax.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte? http://www.pupa.it/E...o...&IDLinea=75
Atsakyti