Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(ne mama @ 2009 09 30, 21:23)
fairly light neutral yra tamsesne uz fair neutral, bet tokia spalvyte i rusva pilksvuma- tikrai nera nei geltona nei oranzine ax.gif bet taip pat pakankamai sviesi- as kai baltaode, tai ji man tikdavo pavasariui, ziemai naudojau fair neutral arba linen arba golden fair

Jo, fairly light neutral per daug pilksva man bus. Man tokios tinka i gelsvuma, gal net labiau morkavuma, aukso spalva. Nes kitaip atrodau kaip kad murzina buciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 30, 21:37)
Jo, fairly light neutral per daug pilksva man bus. Man tokios tinka i gelsvuma, gal net labiau morkavuma, aukso spalva. Nes kitaip atrodau kaip kad murzina buciau biggrin.gif



i gelsvuma tai golden arba olive kazkas, o i morkavuma tai gal warm ar beige, man kadangi jos netinka tai ir atspalviu ju nezinau
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 09 30, 21:58)
i gelsvuma tai golden arba olive kazkas, o i morkavuma tai gal warm ar beige, man kadangi jos netinka tai ir atspalviu ju nezinau

Nu ziuresiu. Kai ziuri internete spalvos vienokios, realybeje kitokios. Jau viena spalvike turiu gan gera, bet reiktu vos vos svesesnes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2009 09 30, 17:58)
Gal kas turit BM mineraline pudra Fair arba Fairly Ligh? ir noretu keistis i Light (9g)?
pora kartu ja tepiaus, bet man baltaodei per tamsi ji verysad.gif


Taigi apsikeiciau savo Light i Fair, ir toji per sveisi, vadinasi man tikti turi tarpinis variantas - Fairly Ligh.
Gal kas turit ir norit keistis? ax.gif
Atsakyti
Pries pora dienu sugalvojau pereit per visokias vaistines ir paziuret ka is pigiu (Revlon, CoverGirl, Maybelline ir pan) mineraliniu pudru turi pasiulyt, tai pakraupau, kad visokio bereikalingo s jose tiek prikrauta doh.gif Patiko tik Physician's formula 'organic wear' serijos biri pudryte, o mineraline ju pilna parabenu. Nu niekaip nesuprantu kam tiek visko blogo kist i tokias geras pudras....
Atsakyti
Kokį atspalvį BE imt jei man idealiai tiko tbs 3? turbūt jį atitiktų medium ar medium beige?Ar nėra tie atspalviai į geltonumą? smile.gif

ir kiek kainuoja pristatymas į Lietuvą? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 06 spalio 2009 - 19:29
QUOTE(miss.elle @ 2009 10 06, 20:26)
Kokį atspalvį BE imt jei man idealiai tiko tbs 3? turbūt jį atitiktų medium ar medium beige?Ar nėra tie atspalviai į geltonumą? smile.gif


Medium (medium skin/ neutral undertones), o Medium Beige (light to medium skin/ golden undertones) - tai 'medium beige' bus i geltonuma.

QUOTE(miss.elle @ 2009 10 06, 20:42)
ir kiek kainuoja pristatymas į Lietuvą?  rolleyes.gif


O cia ziurint is kur perkat - jei is Sephora.com, tai per tarpininke tektu siustis, nes ta parduotuve nesiuncia. Kazkokia parduotuve UK siuncia i Europa ir prekiauja BE mineraline.
Atsakyti
Everyday minerals irgi nesiunčia?
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 10 07, 00:19)
Everyday minerals irgi nesiunčia?

siunčia, yra atskira tema Evryday minerals, ten daug apie siuntimą prirašyta, taip pat merginos draugiškai kooperuojasi, kad pigiau gautųsi tad galit prisijungti. Bet spalvų kelis kartus daugiau, todėl kai kurioms labai sunku atsitaikyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 06 spalio 2009 - 23:36
Mergaites, o kokia mokejimo kortele reikia turet, norint pirkt internetu kazka? pvz noreciau ir www.feelunique.com pudryte isigyt, bet aisku maniske swedbanko Maestro cia visiskai netiks doh.gif tad kokios reiketu..?
Papildyta:
Dar besedint klausimu iskilo doh.gif
stai sitame puslapely http://www.sephora.c...categoryId=5737
nerandu,kur nurodytas BE pudrytes svoris (is kur zinoti, 9 ar 2 gramu cia pakuote..), kitas klausimas- kur nurodyta, ar cia matinis ar pusiau matinis ar dar koks kitoks atspalvis..?
ir siaip- cia as ta "reikiama" BE pudra radau, na kur visos perkat? biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2009 10 08, 15:18)
Mergaites,...


Kortele turi buti Visa arba Mastercard - banke pasakykit, kad internetu pirktis norit ir padarys kokia reikia.

BE pudrytes po 9g eina, 2g tik rinkiniuose buna, o siaip svoris nurodytas prie aprasymo (Size: 0.3 oz, 1oz=30g mazdaug, tai 0.3*30=9.0g). wink.gif BE yra matine ir paprasta formule - jus atsidaret nuorodoje paprasta, o matine yra pavadinime irasyta ('matte') ir kita nuoroda turetu but. Pusiau matiniu ir pan nera - tokios tik EM. Va cia matines nuoroda http://www.sephora.c...categoryId=5737

O perka dauguma per tarpininikes arba pacios is kazkokiu kitu puslapiu parsisiuncia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 08 spalio 2009 - 14:25
QUOTE(Elegant @ 2009 08 22, 20:40)
Gal kuri galit payginti Artdeco Mineral Powder Foundation ir L'Oreal True Match Minerals? Ar skiriasi maskavimas, laikymasis?

turiu, man L'Oreal'io labiau patinka smile.gif Artdeco stovi nenaudojama...sakyciau Artdeco trumpiau laikosi g.gif
Atsakyti