Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

Labai susidomejau mineraline pudra smile.gif Ziurineju BM.Tik idomu ar visi tie trys sepeteliai butini yra? g.gif Ir ar visos naudojate ta vitaminini pagrinda (krema) pries pudra?Ar uztenka ir dieninio kremo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrae: 28 rugsėjo 2009 - 17:04
QUOTE(indrae @ 2009 09 28, 18:03)
Labai susidomejau mineraline pudra smile.gif Ziurineju BM.Tik idomu ar visi tie trys sepeteliai butini yra?  g.gif Ir ar visos naudojate ta vitaminini pagrinda (krema) pries pudra?Ar uztenka ir  dieninio kremo?


As nenaudoju sito pagrindo. Apskritai ir be jokio pagrindo neblogai dengiasi. Na aisku makiazo baze turi savo privalumu, bet is principo nera gyvybiskai butina 4u.gif
As asmeniskai pagrindiniam veido dengimui mineraline pudra naudoju viena sepetuka. Dar naudoju maskavimui sepeteli ir skaistalams.
Atsakyti
QUOTE(indrae @ 2009 09 28, 18:03)
Labai susidomejau mineraline pudra smile.gif Ziurineju BM.Tik idomu ar visi tie trys sepeteliai butini yra?  g.gif Ir ar visos naudojate ta vitaminini pagrinda (krema) pries pudra?Ar uztenka ir  dieninio kremo?


Pilnai uztenka dieninio kremo. Man primer'iai isvis nepatinka, nes po ju prastai oda jauciasi, tokai nekvepuojanti buna... O del sepeteliu, pilnai pakanka man vieno pudros tepimui.
Atsakyti
Merginos, perkančios internetu iš užsienio - rašau jūsų pagalbos. Labai norėčiau įsigyti mineralinę pudrą. Bet pati internetu bijau - bandžiau registruotis amazon.co.uk saite, kad iš ten pirkti, bet iškilo sunkumų - registruojantis kaip reikia adresą parašyti? Lietuviškų raidžių ten neskaito, makalynė kažkokia gaunasi, negi "šveplai" rašyti? Labai man painu viskas, gal eitų susitarti su kokia mergina, kuri dažnai perkasi tokiu būdu, negailėčiau ir keliais litais daugiau sumokėti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inner_me @ 2009 09 29, 15:11)
Merginos, perkančios internetu iš užsienio - rašau jūsų pagalbos. Labai norėčiau įsigyti mineralinę pudrą. Bet pati internetu bijau - bandžiau registruotis amazon.co.uk saite, kad iš ten pirkti, bet iškilo sunkumų - registruojantis kaip reikia adresą parašyti? Lietuviškų raidžių ten neskaito, makalynė kažkokia gaunasi, negi "šveplai" rašyti? Labai man painu viskas, gal eitų susitarti su kokia mergina, kuri dažnai perkasi tokiu būdu, negailėčiau ir keliais litais daugiau sumokėti  blush2.gif  4u.gif


Bet kokiam uzsieniniam saite rasyti tik sveplai - juk jie nesinaudoja lietuvisku raidynu. Kreipkites i tarpininkes ir pades nusipirkt is bet kokio puslapio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Inner_me @ 2009 09 29, 15:11)
Merginos, perkančios internetu iš užsienio - rašau jūsų pagalbos. Labai norėčiau įsigyti mineralinę pudrą. Bet pati internetu bijau - bandžiau registruotis amazon.co.uk saite, kad iš ten pirkti, bet iškilo sunkumų - registruojantis kaip reikia adresą parašyti? Lietuviškų raidžių ten neskaito, makalynė kažkokia gaunasi, negi "šveplai" rašyti? Labai man painu viskas, gal eitų susitarti su kokia mergina, kuri dažnai perkasi tokiu būdu, negailėčiau ir keliais litais daugiau sumokėti  blush2.gif  4u.gif


Tai kad nieko sudetingo. Nerasykit lietuvisku raidziu ir viskas, pvz jei esat is Šiaulių, rasykit Siauliai, jei Ąžuolo gatvėj gyvenat rasykit Azuolo. Gi cia 90 proc. viso forumo raso taip ax.gif blush2.gif

Manau, kad gera kaina BE galit nusipirkti pati is www.feelunique.com - pristatymas nemokamas (is UK).

Kitas variantas - kreiptis i tarpininkes, jei jau neiveiksit prisiregistravimo ir su niekuo nepavyks susitarti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 29 rugsėjo 2009 - 14:40
QUOTE(Milmar @ 2009 09 29, 13:39)
Tai kad nieko sudetingo. Nerasykit lietuvisku raidziu ir viskas, pvz jei esat is Šiaulių, rasykit Siauliai, jei Ąžuolo gatvėj gyvenat rasykit Azuolo. Gi cia 90 proc. viso forumo raso taip ax.gif  blush2.gif

Manau, kad gera kaina BE galit nusipirkti pati is www.feelunique.com - pristatymas nemokamas (is UK).

Kitas variantas - kreiptis i tarpininkes, jei jau neiveiksit prisiregistravimo ir su niekuo nepavyks susitarti ax.gif  4u.gif



Kažkaip neįtikėtina, kad atsiuntimas nemokamas blink.gif Bandysiu registruotis, jei priims Visa Electron mokėjimo kortelę tongue.gif Bet vistiek dar laukiu merginų pasiūlymų, bet turbūt šiais laikais daug kas bijo plačiai paplitusio nesąžiningumo verysad.gif
Dėl tarpininkių nesuprantu - ar tai žmonės ar tinklapiai, platinantys kosmetiką?
Atsakyti
QUOTE(Inner_me @ 2009 09 29, 17:33)
Kažkaip neįtikėtina, kad atsiuntimas nemokamas  blink.gif Bandysiu registruotis, jei priims Visa Electron mokėjimo kortelę  tongue.gif  Bet vistiek dar laukiu merginų pasiūlymų, bet turbūt šiais laikais daug kas bijo plačiai paplitusio nesąžiningumo  verysad.gif
Dėl tarpininkių nesuprantu - ar tai žmonės ar tinklapiai, platinantys kosmetiką?


Electron, manau, netiks.

As laukiu siuntinio is ten, tai galiu pasakyti, kad jokio siuntimo mokescio nebuvo. Dabar svarbiausia, kad gauciau savo siuntinuka.

Tarpininkes galite rasti situose forumuose:

Internetines parduotuves


tai moterys ar merginos (gal net vyrukai? biggrin.gif ), kurios paprastai gyvena ne Lietuvoj ir uzsako jusu pageidaujamas prekes is jusu pageidaujamu internetiniu parduotuviu, uz tai paimdamos tam tikra procenta bei siuntimo i Lietuva islaidas. Ten smulkiau susizinosit 4u.gif
Atsakyti
O gal kas zino kuri EM spalva atitiktu tokia pat kaip BM Fairly light? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 29, 21:08)
O gal kas zino kuri EM spalva atitiktu tokia pat kaip BM Fairly light?  4u.gif  ax.gif


Man is EM labiausiai tiko 'fair neutral' berods, o is BM turejau 'fairely light', tai jos man labai atitinkancios pasirode.
Atsakyti
Fair neutral man tikrai bus per sviesi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 30, 15:51)
Fair neutral man tikrai bus per sviesi  blush2.gif



fairly light neutral yra tamsesne uz fair neutral, bet tokia spalvyte i rusva pilksvuma- tikrai nera nei geltona nei oranzine ax.gif bet taip pat pakankamai sviesi- as kai baltaode, tai ji man tikdavo pavasariui, ziemai naudojau fair neutral arba linen arba golden fair
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 30 rugsėjo 2009 - 20:24