Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(jolanciux @ 2009 09 21, 21:05)
Ir dar toki klausimeli turiu: maniskis sako, kad mineraline pudra jam jodu kvepia (gal greiciau smirda )  biggrin.gif gal dar kas nors uzuodzia kokius nors kvapus  blush2.gif


Man kelios mineralines turejo kazkoki kvapa, kuris man nepatiko, bet nu nebent kol atidengta dezute is arti uzuodi, o po to juk nieko neuzsiuodzia kai ant veiduko.
Atsakyti
As vakar netycia doh.gif uzsisakiau Sheer Cover rinkinuka...is ties norejau tik paziuret kiek kainuos su pasto islaidom ir kokia kortele galima susimoket..bet va paspaudziau uzsakyti ir jau raso -aciu uz uzsakyma lotuliukas.gif tai va dbr lauksiu rinkinuko ir ziuresiu, kas cia per do daiktas doh.gif stebuklu kazkaip nestikiu, dar is tokiu kaip top shop rolleyes.gif nu bet gallll ...kaip suprantu dar nera is cia esanciu merginu isbandziusiu sia mineraline pudryte ax.gif ...oj zuikis as doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Merginos kurios turite EM biria ir presuota gal galetumete palyginti kuri labiau maskuoja, maziau matosi ant veiduko, nesausina? kaip tik renkuosi uzsisakyti bet nzn kuria geriau imti presuota ar biria, aciu
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 24, 13:08)
Merginos kurios turite EM biria ir presuota gal galetumete palyginti kuri labiau maskuoja, maziau matosi ant veiduko, nesausina? kaip tik renkuosi uzsisakyti bet nzn kuria geriau imti presuota ar biria, aciu

Na kai tokia kaina,tai galima atsisiust abi ir realiai pamatyt skirtumus... O siaip is mano praktikos,maskuoja labiau presuota,bet automatiskai del to yra labiau matoma ant veido. Presuota dengia panasiai,kaip ir intensiv formule.
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2009 06 22, 03:37)
Naudoju ir labai patenkita Sonia Kashuk mineraline pudra. Rinkinyje kartu skaistalai ir maskuoklis. Kiek teko skaityti atsiliepimu, tai daugumai, kurie naudojo BE, ji tiek pat gera ar net geresne, ir aisku gerokai pigesne smile.gif As nebandzius kitu mineraliniu negaliu lyginti, pirkau pasitikedama gerais atsiliepimais. Nenusivyliau, ir bandyti kitu noro kol kas nera.
yra triju atspalviu: sviesus, vidutinis ir tamsus
user posted image




o kur ir už kiek galima būtų jos įsigyti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(AGarbanele @ 2009 09 24, 08:55)
As vakar netycia  doh.gif  uzsisakiau Sheer Cover rinkinuka...is ties norejau tik paziuret kiek kainuos su pasto islaidom ir kokia kortele galima susimoket..bet va paspaudziau uzsakyti ir jau raso -aciu uz uzsakyma  lotuliukas.gif tai va dbr lauksiu rinkinuko ir ziuresiu, kas cia per do daiktas  doh.gif stebuklu kazkaip nestikiu, dar is tokiu kaip top shop rolleyes.gif nu bet gallll ...kaip suprantu dar nera is cia esanciu merginu isbandziusiu sia mineraline pudryte  ax.gif ...oj zuikis as  doh.gif  blush2.gif



Aš irgi kažkaip gundžiausi tuo pasiūlymu iš top shop, tokia nuolaida, o dar priedo šepetėlių "dovanoja" lotuliukas.gif būtų lb faina, jei parašytum, kokia kokybė to rinkinio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 07, 10:35)
labas merginos  4u.gif

nebezinau i ka kreiptis bandau i jus, gyvenime nesu pati tepusi jokios kosmetikos ant saves  doh.gif  visi mabdymai mokykloj studijuojant baigdavosi fiasko nenaturalia kauke ant veido su juodai melynais paakias, dar geresniu atveju jie budavo zalio atspalvio....
mano beda pajuode paakiai (genetika suzaide) dabar skaitau apie stebukla mineraline pudra, zavi tai kad ji atrodo naturaliai ir uzsitepus neatrodai kaip su kauke, tik va ka reiketu nauduoti pries tepantt ja, kad nors truputuka uzmaskuoti paakius, arba nenaudojant nieko jie nebus zalsvo atspalvio?



aš turiu tą pačią bėdą. Laikui bėgant, pastebėjau, kad kai vasarą įdega veidukas, tai kažkaip nebesimato tie paakiai, bent jau nebe taip. Nuo to karto, vasarom stengiuos daugiau būti saulėje, o žiemą naudoju dirbtinio įdegio kremą. Aišku nepersistengiu, kad netapčiau oranžine kaip padauginusi soliariumo lotuliukas.gif na ir tada esant tamsesnei veido odai man pavyksta gražiau ir su minimum priemonių paslėpti savo tamsius paakius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 07, 12:35)
labas merginos  4u.gif

nebezinau i ka kreiptis bandau i jus, gyvenime nesu pati tepusi jokios kosmetikos ant saves  doh.gif  visi mabdymai mokykloj studijuojant baigdavosi fiasko nenaturalia kauke ant veido su juodai melynais paakias, dar geresniu atveju jie budavo zalio atspalvio....
mano beda pajuode paakiai (genetika suzaide) dabar skaitau apie stebukla mineraline pudra, zavi tai kad ji atrodo naturaliai ir uzsitepus neatrodai kaip su kauke, tik va ka reiketu nauduoti pries tepantt ja, kad nors truputuka uzmaskuoti paakius, arba nenaudojant nieko jie nebus zalsvo atspalvio?

siaip tai patarciau po pudra naudoti 'komufliaza', jis toks kaip maskuojamas piestukas, bet tirstesnis. Puikiai viska padengia, ne tik paakius, bet ir raudonas demeles ant veido smile.gif o ant jo, bet kokia pudryte dengiasi ir nieko nesugadina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inner_me @ 2009 09 25, 21:19)
o kur ir už kiek galima būtų jos įsigyti?  4u.gif

Aš irgi kažkaip gundžiausi tuo pasiūlymu iš top shop, tokia nuolaida, o dar priedo šepetėlių "dovanoja"  lotuliukas.gif  būtų lb faina, jei parašytum, kokia kokybė to rinkinio  4u.gif


Sonia Kashuk kainuoja iki $15 kazkur, o isigyt turbut tik per tarpininkes (yra pvz Target, o daugiau galima paieskot per google).

Top shop pudros reklama vis meta cia sm - kaina rodos apie 130Lt (o sena kaina 290Lt). doh.gif Na nezinau, bet uz tokia kaina tai kitos mineralines ir sepetelius galima susipirkt ir siaip, o ir kiekiai turbut didesni butu....
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2009 09 22, 08:41)
Gal kas norit skubiai ismeginti?
Bare Escentuals Fairly light, sviesesnei odelei  4u.gif nauja, praimta tik spalvai pasiziureti. 40 lietuvisku  blush2.gif
user posted image

Kaunas, siunciu  4u.gif

blink.gif is kur tokios kainos g.gif Man uz 9g. 77Lt gavos unsure.gif O cia tik 2g. blink.gif

QUOTE(AGarbanele @ 2009 09 24, 09:55)
As vakar netycia  doh.gif  uzsisakiau Sheer Cover rinkinuka...is ties norejau tik paziuret kiek kainuos su pasto islaidom ir kokia kortele galima susimoket..bet va paspaudziau uzsakyti ir jau raso -aciu uz uzsakyma  lotuliukas.gif tai va dbr lauksiu rinkinuko ir ziuresiu, kas cia per do daiktas  doh.gif stebuklu kazkaip nestikiu, dar is tokiu kaip top shop rolleyes.gif nu bet gallll ...kaip suprantu dar nera is cia esanciu merginu isbandziusiu sia mineraline pudryte  ax.gif ...oj zuikis as  doh.gif  blush2.gif

Abi bandysim lotuliukas.gif Siaip tai maciau USA pirkt sita rinkinuka...ir aisku bereikalo neuzsisakiau, nes buciau gavus daug greiciau , nei sita atves doh.gif BM man per 10 dienu atkeliavo...o cia sake vos ne menesi laukt blink.gif
Papildyta:
Tiesa, gi zadejau parasyt palyginima TBS ir BM mineralkiu. Tai va man TBS yra lengvesne, o BM labiau maskuojanti biggrin.gif Bet siiaip tai abi geros g.gif Abi vinodai graziai naturaliai ant odos atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2009 09 27, 18:22)
blink.gif is kur tokios kainos  g.gif Man uz 9g. 77Lt gavos  unsure.gif  O cia tik 2g.  blink.gif


Man tai kitas klausimas kyla - is kur aplamai tos 2g pakuotes atsiranda? g.gif Is rinkiniu kazkokiu ar kaip? Nes nemaciau tokiu niekada gyvai - tik ebay teko matyt. O realiai meginiai BE buna mazuose indeliuose (rodos savaitei skirti ar pan), bet visai kitokia etikete. Turejus ne viena ir ne vieno mineralinio produkto megini - niekad tokiso etiketes nebuvo. Na o gal as perdaug itari.... blush2.gif

Kas del kainos, tai gal pats zmogus apsigavo ir nusipirko kokiam ebay toki kieki, tai bando atgaut pinigelius. ezinau... Na realiai su taxais JAV BE normali 9g pakuote 26,5$ kazkur (+% tarpininkei ir siuntimas - tas nedaug susidaro), bet jau labai grubiai skaiciuojant kokia $34 uz viskas, tai iki 85Lt maximum cia gautusi.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 27, 19:29)
Man tai kitas klausimas kyla - is kur aplamai tos 2g pakuotes atsiranda?  g.gif Is rinkiniu kazkokiu ar kaip?


Mano nuomone, normali cia pakuote ax.gif . Is rinkinio. Va tokio ar panasaus:
Rinkinys


Pati panasu rinkini pirkau is gamintojo psl. bareescentuals.com ir turiu identiskas pakuotes, tame tarpe net tokia pat spalva. Taip kad manau, kad viskas gerai su siuo produktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 27, 19:29)
Man tai kitas klausimas kyla - is kur aplamai tos 2g pakuotes atsiranda?  Na o gal as perdaug itari....  blush2.gif



per daug itari, nes tokios pakuotes yra rinkiniuose rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 09 27, 20:56)
per daug itari, nes tokios pakuotes yra rinkiniuose rolleyes.gif


Na nebent rinkiniuose, nes ju neziurineju, tai nezinau. Bet man kaip kokiam ebay buna pardavineja tokius maziukus, tai keista, kad ju milijonus ten turi..... ax.gif
Atsakyti