Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 13, 14:12)
O su EM neiseitu jums palyginti, nebandet?  4u.gif

Nea. Laukiu atkeliaujancios Bare Mineral ir Sheer Cover mineraliniu pudru. TBS kolkas pirmoji biggrin.gif

QUOTE(shopingas @ 2009 09 13, 20:32)
Va cia BE maskuokliai: BE

Aciu 4u.gif O jis geras? Gerai maskuoja? Gal zinot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2009 09 13, 21:56)
Aciu  4u.gif O jis geras? Gerai maskuoja? Gal zinot  blush2.gif


Nezinau ar geras, nes nebandziau - pati tik viena maskuokli turiu ir jis Tarte firmos.
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2009 09 13, 11:53)

Ir dar klausimux mergaitem....ar kuri naudojat mineralinius seselius? Kokius? Ir kokie atsiliepimai ?  4u.gif


Aš turiu krūvą iš EM šešėlių. Naudoju tuos, kurių spalvos patinka, nes tiesą pasakius man gyvai jų spalvos visai kitokios, negu ekrane, bet kai kuriuos pataikiau gerų spalvų nusipirkti. blush2.gif
Man ypač patinka tamsiais šešėliais pravedimus pasidaryti - tikrai natūraliau atrodo negu pieštuku, gal dėl to, kad nemoku gražiai pieštuku dažytis, nežinau, bet šešėliais tikrai fainiau. thumbup.gif Ir beje, antakiaums tas pats, gal net dar labiau - mineraliai daug netūraliau atrodo negu pieštukas.
O ant vokų mineraliniai šešėliai man laikosi taip pat kaip ir paprasti šešėliai - nepasakyčiau, kad labai ilgalaikiai, bet man nieko nėra ilgalaikio, kad vakare atrodyčiau kaip ryte, taigi nesistebiu.
Atsakyti
nusipirkau bare minerals purda, bet nebuvo kad po viena pardavinetu, tik rinkinys buvo, tai ji emiau . mano sviesi oda , bet emiau medium spalva , sviesiaodems skirta per sviesi,
hmm,. benradarbis pastebejo kad oda mano blizga. sako ka naudojeij.. hmm.,po to tik pastebejau toki blizgejima bet oda neriebaluota buvo , tai cia gal nuo mineralines ji gal igauna toki blizgesi, bet pati tai ji neblizgi atrodo. ai dar warmthn buvau pasipudrinus vietomis , gal nuo jo. g.gif
Atsakyti
Ka manote apie Make Up kosmetika lt kur pasidavineja?
Atsakyti
http://picasaweb.goo...draIndianEarth#
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 09, 03:07)
JUsu nuorodoje matine formule - man labiau patinka paprasta. Matine jei truputi su atspalviu nepataikysit, tai nebus grazu uztepta ir atrodys purvina ar kaip kauke, o originali formule lengviau prisitaiko net neatitaikisu spalvos idealiai.

Esu baltaode, tai is BE turiu 'fairly light' spalvyte.


o galima tos "paprastos" nuorodele? Baigiu pasiklyst tarp tu pudru doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuzikALI: 17 rugsėjo 2009 - 09:00
QUOTE(MuzikALI @ 2009 09 17, 10:00)
o galima tos "paprastos" nuorodele? Baigiu pasiklyst tarp tu pudru  doh.gif


Sita greiciausiai, as bent jau tokia turiu 4u.gif

Original foundation


Jeigu as asmeniskai dabar pirkciau pirmakart ir nebuciau tikra del spalvos, tai nepradeciau nuo get started kit (ui gerai kad pataikiau su spalva). Va tokie rinkinukai pagal kaina pabandymui visai tiktu:

Newbie

arba sitas dar geriau net:

Peace

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 17 rugsėjo 2009 - 11:43
QUOTE(Milmar @ 2009 09 17, 12:37)
Sita greiciausiai, as bent jau tokia turiu 4u.gif


Tikrai sita. drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu as lb ja patenkinta be turiu, niu super super gan gerai uzmaskuija veida , tikejausi kad net tiek nemaskuos .. nesijuacia jokio sunkumo ant veido visa diena, niekaas niekur nenubega / nesubega , niu super . thumbup.gif
Atsakyti
As ir pasidziaugsiu lotuliukas.gif Nusipirkau is sm E.L.F rinkinuka, tai likau suzaveta. Pirkau tamsiam odos tipui... tad biskuti bijojau... Bet spalvyte tiko idealiai. Nors nesilankau soliariume, bet esu tamsesnio odos tipo.
Nesitikejau tokio stulbinancio rezultato, dar nei viena skysta pudra manes taip nebuvo suzavejusi thumbup.gif
Kazkada turejai EM, tai taip nepatiko, klad kuri laika net netkreipiau demesio i mineraline pudryte... bet matomai spalva netiko, tad ir nepatiko g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ar kuri nors esate naudoje sia kosmetika http://www.smmcosmetics.com/ ? Labai idomu kokie atsiliepimai butu smile.gif

Ir dar toki klausimeli turiu: maniskis sako, kad mineraline pudra jam jodu kvepia (gal greiciau smirda ) biggrin.gif gal dar kas nors uzuodzia kokius nors kvapus blush2.gif
Atsakyti