Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

Galeciau pasidalinti savo mineraliniu pudryciu naudojimo patirtimi. Kreminiu dabar visai nenaudoju. Ir dziaugiuosi, kad apsitvarke kaprizingas veidukas-neberia, nekemsa, nenusausina gabalais. Zodziu, kol kas wub.gif
Ir vistik BM yra (bent jau man) geriau nei EM. BM foundatio kazkaip patvariau issilaiko, lengviau buvo ir spalvyte prisitaikyti. Vidutinio tamsumo odai (daugiau i tamsuma), kuriai reikia maskavimo puikiai tinka Medium Beige. Medium toks saltesnis atspalvis ir daugiau tinka odai, kuriai nereikia maskavimo.
Bet va, maskuokli naudoju EM multi-tasking, skaistalus irgi EM. Paakiams naudojau EM Ausie perk me up-tai labai sujautrino oda aplink akis schmoll.gif -paraudo, net sutrukinejo vietomis. Zodziu, turekite mintyse, tai verysad.gif
Tiesa, galeciau pagirti BM pravedima juodai-melyna spalva wub.gif Puikiai vedasi ir laaaaaabai gerai issilaiko visa diena be jokiu primer'iu. Ir toje 0,57 g dezuteje tiek daug tu milteliu-tikrai 2-3 metams uzteks net ir kasdien dazantis thumbup.gif Tinka ir ypac jautrioms akims.
BM sepeteliai tikrai kietoki. Kazkuo primena Erdesos g.gif EM svelnesni, bet ne patys geriausi-tokiu dar kol kas neatradau. 4u.gif
Atsakyti
O SITOS niekas nebandet g.gif
As is smalsumo uzsisakiau, nors dar laukiu ir BM......ir dar nusipirkau TBS...Nu, kad tureciau su kuolygint ir issirinkt geriausia biggrin.gif Daugiau galesiu papasakot kuri labiausiai patiko ax.gif Kolkas isbandziau TBS.....dar tik valanda esu issipudravus, tai visai nieko tokia biggrin.gif Patinka, kad veidas nepasidaro kaip kauke, taip lengvai pasidengus pudra ir net nesimato,kad pudruota butu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 10 rugsėjo 2009 - 20:46
QUOTE(Žvėriukė @ 2009 09 10, 21:46)
O SITOS niekas nebandet  g.gif
As is smalsumo uzsisakiau, nors dar laukiu ir BM......ir dar nusipirkau TBS...Nu, kad tureciau su kuolygint ir issirinkt geriausia  biggrin.gif Daugiau galesiu papasakot kuri labiausiai patiko  ax.gif Kolkas isbandziau TBS.....dar tik valanda esu issipudravus, tai visai nieko tokia  biggrin.gif Patinka, kad veidas nepasidaro kaip kauke, taip lengvai pasidengus pudra ir net nesimato,kad pudruota butu  g.gif

O kaip TBS maskavimas?
Atsakyti
atsiprasau uz kvaila klausima , bet kas yra BE? Kokioj parduotuvej galima isigyti?
Atsakyti
patarkit gera maskuokli paakiams pas mane jie lbeuj i melsvuma / patine daznai buna.
mineraline tai BE pirksiu. gal kas yra paakimas ir is BE ..?

Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2009 09 11, 22:10)
atsiprasau uz kvaila klausima , bet kas yra BE?  Kokioj parduotuvej galima isigyti?


Bare Escentuals - cia firmos pavadinimas. Lietuvoj nera ju prekiu, tai reikia per tarpininkes siustis.

QUOTE(0kristut0 @ 2009 09 11, 22:55)
patarkit gera maskuokli paakiams pas mane jie lbeuj i melsvuma / patine daznai buna.
mineraline tai BE pirksiu. gal kas yra paakimas ir is BE ..?


Galit bandyt BE maskuokli. As bent jau naudoju Tarte skysta, tai man patinka.
Atsakyti
Del BE isigijimo - jei esat Lietuvoj, tai BE dar galima parsisiusti is UK paciai, jei turit atitinkama kortele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 12 rugsėjo 2009 - 09:21
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 11, 16:56)
O kaip TBS maskavimas?

Nelabai maskuoja, tik islygina odytes spalva. O palyginsiu kai visas tris pudras turesiu. Bet siaip TBS ant veiduko labai maloni...bent jau man tai thumbup.gif Nei sausina, nei riebina, nei blizga dienos pabaigoje.

QUOTE(Milmar @ 2009 09 12, 09:20)
Del BE isigijimo - jei esat Lietuvoj, tai BE dar galima parsisiusti is UK paciai, jei turit atitinkama kortele.

Arba galima is USA per tarpininkus mirksiukas.gif Is CIA

Shopingas, o kaip atroodo BE maskuoklis...gal koki linka gali duot, nes nerandu doh.gif

Ir dar klausimux mergaitem....ar kuri naudojat mineralinius seselius? Kokius? Ir kokie atsiliepimai ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 13 rugsėjo 2009 - 11:02
QUOTE(Žvėriukė @ 2009 09 13, 11:53)
Nelabai maskuoja, tik islygina odytes spalva. O palyginsiu kai visas tris pudras turesiu. Bet siaip TBS ant veiduko labai maloni...bent jau man tai  thumbup.gif Nei sausina, nei riebina, nei blizga dienos pabaigoje.



O su EM neiseitu jums palyginti, nebandet? 4u.gif
Atsakyti
http://www.covergirl...rals_foundation

Mergaites, patarkit kaip issirinkti spalva? mano oda sviesi, yra siek tiek kapiliaru. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ginariukas @ 2009 09 13, 16:06)
http://www.covergirl...rals_foundation

Mergaites, patarkit kaip issirinkti spalva? mano oda sviesi, yra siek tiek kapiliaru. aciu 4u.gif

Jus galite tame puslapyje prisiregistruoti, paskui ten galima savo veido, akiu, plauku spalva parinkti ir automatiskai ismeta kokia spalva jums geriausiai tiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2009 09 13, 11:53)
Shopingas, o kaip atroodo BE maskuoklis...gal koki linka gali duot, nes nerandu  doh.gif


Va cia BE maskuokliai: BE
Atsakyti