Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(egi @ 2009 09 04, 17:00)
labas mergaites nepykit jei pasirodysiu visai nesusipratele bet koks kiekis tos BM pudros tik 2gr.  ax.gif  ir kokiam laikui jos panasiai uztenka? ax.gif  (jeigu naudociau kiekviena diena smile.gif  )

Įprastoje pakuotėje jos yra 9g. užtenka maždaug pusmečiui naudojant kasdien. Tik nesugalvokit už tuos du gramus mokėti kokius 50lt., kaip, kad sm išparduotuvėje buvo kažkada siūloma. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egi @ 2009 09 04, 17:00)
labas mergaites nepykit jei pasirodysiu visai nesusipratele bet koks kiekis tos BM pudros tik 2gr.  ax.gif  ir kokiam laikui jos panasiai uztenka? ax.gif  (jeigu naudociau kiekviena diena smile.gif  )


2g yra tik meginelis - iprastinis kiekis kaip jau rase 9g. Bet pabandymui gerai ir meginukas.
Atsakyti
Skaitau skaitau ir vis tiek man neaišku, tai ateinu i konsultacijas tongue.gif Kaip suprantu, mineralinė kosmetika neatstos kreminės pudros, nemaskuoja ji taip pat, nebent naudotum kelias priemones? Tai priduoda tik lygumo ir švytėjimo, ar ir spalvos bei paslepia, ko nereikia? Kiek suprantu, daug kam geresnės BM, o ne EM priemonės? Ar atitinka spalvos realybėje spalvas nuotraukose jų tinklapių?
Ačiū wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2009 09 06, 17:11)
Skaitau skaitau ir vis tiek man neaišku, tai ateinu i konsultacijas tongue.gif Kaip suprantu, mineralinė kosmetika neatstos kreminės pudros, nemaskuoja ji taip pat, nebent naudotum kelias priemones? Tai priduoda tik lygumo ir švytėjimo, ar ir spalvos bei paslepia, ko nereikia? Kiek suprantu, daug kam geresnės BM, o ne EM priemonės? Ar atitinka spalvos realybėje spalvas nuotraukose jų tinklapių?
Ačiū wink.gif


Mineraliniu pudru yra n firmu, tai vienos daugiau maskuoja, kitos maziau. Priklausomai dar kiek ten jums maskavimo reikia - jei labai daug, tai manau vistiek po apacia naudosit maskavimo piestuka, o tada pudra. Man BE, L'oreal maskavo tikrai gerai (tiksliau ju formules gana sunkios, tai tikrai maskuotu kam to reikia). Galit paisbandyt kad ir kokia L'oreal parduotuveje ir matysit kaip jums jos vienos maskavimas, ar uztenka, ar reikia daugiau. Bet minerlaine pudra pilnai gali atstoti kremine.

Mineraline pudra yra su spalva - tikrai duoda spalva, nera ji tik perregima (kaip kad buna transparent pudros). Jei bus per tamsus atspalvis, tai tikrai matysis. O funkcijas ji atlieka tokias pat kaip ir visos kitos pudros - suvienodina veiduko spalvyte, pamaskuoja, duoda svytejima ir pan.

Nera taip, kad spalvos butu vienas prie vieno, bet pagal internetini puslapi buvau issirinkus spalva, parduotuveje irgi ta paica rekomendavo, o nusipirkus tiko idealiai. EM rinktis gfalima is daug formuliu, tai prisitaikyt prie maskavimo reikmiu galima. Man spalva, formule ir viskas patiko - nepatiko tik tai, kaip ji jauciasi ant veiduko. BE patiko viskuo - ji is tu sunkesniu formuliu, bet man netrukde.
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2009 09 06, 17:11)
Skaitau skaitau ir vis tiek man neaišku, tai ateinu i konsultacijas tongue.gif Kaip suprantu, mineralinė kosmetika neatstos kreminės pudros, nemaskuoja ji taip pat, nebent naudotum kelias priemones? Tai priduoda tik lygumo ir švytėjimo, ar ir spalvos bei paslepia, ko nereikia? Kiek suprantu, daug kam geresnės BM, o ne EM priemonės? Ar atitinka spalvos realybėje spalvas nuotraukose jų tinklapių?
Ačiū wink.gif


Man kol kas mineraline visiskai isstume krempudra, be kurios gyvenimo neisivaizdavau jau senokai. Del maskavimo, tai sakyciau, kad su BE uzsimaskuoja visai neblogai, tam naudoju tam tikra teptuka, juo patapsnoju vieteles, kurias noriu uzmaskuoti, o po to su dideliu bendrai visa veida nupudruoju, tik nezinau kaip ziema bus - ar uzteks maskavimo ar ne. Bet man, kaip gana dar zaliai mineralu naudotojai, problema yra gan trumpas laikymasis lyginant su krempudra. Sakyciau, kad dar neatkaliau uztvirtinimo sistemos. Mineraline pudra priduoda spalva.
Spalva internetu issirinkau gal kiek per sviesia, bet perkant rinkini, papuola toks "Warmth", kurio pagalba patamsinu atspalvi, o ziemai, manau, bus kaip tik... Ir apskritai - man geriau sviesiau, nei tamsiau 4u.gif Sekmes 4u.gif

Esu dekinga kazkada padrasinusioms mane pabandyti naudoti mineraline kosmetika. 4u.gif
Atsakyti
labas merginos 4u.gif

nebezinau i ka kreiptis bandau i jus, gyvenime nesu pati tepusi jokios kosmetikos ant saves doh.gif visi mabdymai mokykloj studijuojant baigdavosi fiasko nenaturalia kauke ant veido su juodai melynais paakias, dar geresniu atveju jie budavo zalio atspalvio....


mano beda pajuode paakiai (genetika suzaide) dabar skaitau apie stebukla mineraline pudra, zavi tai kad ji atrodo naturaliai ir uzsitepus neatrodai kaip su kauke, tik va ka reiketu nauduoti pries tepantt ja, kad nors truputuka uzmaskuoti paakius, arba nenaudojant nieko jie nebus zalsvo atspalvio?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 07 rugsėjo 2009 - 11:39
QUOTE(*Rūta* @ 2009 09 07, 12:35)
mano beda pajuode paakiai (genetika suzaide) dabar skaitau apie stebukla mineraline pudra, zavi tai kad ji atrodo naturaliai ir uzsitepus neatrodai kaip su kauke, tik va ka reiketu nauduoti pries tepantt ja, kad nors truputuka uzmaskuoti paakius, arba nenaudojant nieko jie nebus zalsvo atspalvio?


Na pas mane nuolat daugiau ar maziau pajuode paakiai. Paprastai pudra tepu iskart be nieko, na kartais jei akivaizdziau pajuodavus bunu, tada maskuojamu piestuku uzsimaskuoju paakius ir ant virsaus pudra. Nezinau kiek ten pas jus tuo pajuodavimo - gali pilnai uztekt tik pudra is pradziu paakius pamaskuot, o tada visa veiduka tept. Bet gali reikt ir maskuoklio kokios.
Atsakyti
O jus apie sita pudryte snekat?

http://store.bareesc...efault,pd.html#

Kokia spalva renkates tos, kuriu oda sviesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 06, 17:34)
Bet minerlaine pudra pilnai gali atstoti kremine.


drinks_cheers.gif Beveik nebenaudoju kremines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 09 08, 22:44)
O jus apie sita pudryte snekat?

http://store.bareesc...efault,pd.html#

Kokia spalva renkates tos, kuriu oda sviesi  ax.gif


JUsu nuorodoje matine formule - man labiau patinka paprasta. Matine jei truputi su atspalviu nepataikysit, tai nebus grazu uztepta ir atrodys purvina ar kaip kauke, o originali formule lengviau prisitaiko net neatitaikisu spalvos idealiai.

Esu baltaode, tai is BE turiu 'fairly light' spalvyte.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 09, 03:07)
JUsu nuorodoje matine formule - man labiau patinka paprasta. Matine jei truputi su atspalviu nepataikysit, tai nebus grazu uztepta ir atrodys purvina ar kaip kauke, o originali formule lengviau prisitaiko net neatitaikisu spalvos idealiai.

Esu baltaode, tai is BE turiu 'fairly light' spalvyte.


drinks_cheers.gif
As irgi sviesios odos ir taip pat naudoju "fairly light". Kaip jau minejau, dabar vasara esu padegus, tai imaisau kelis grudelius "Warmth". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 09 09, 10:10)
drinks_cheers.gif
As irgi sviesios odos ir taip pat naudoju "fairly light". Kaip jau minejau, dabar vasara esu padegus, tai imaisau kelis grudelius "Warmth". 4u.gif


Man tai ta atspalvi pernai i vasaros gala parinko konsultante, tai ciut ciut per tamsus (bet pati sviesiausia spalva per sviesi butu buvus tikrai), t.y. nera idealus. Bet uztepus grazu, o ir nubalus vel visiskai tinkamas naudojimui.


QUOTE(<aries> @ 2009 09 09, 10:25)
Na, prisiekusioms mineralu gerbejoms turiu puiku pasiulyma - tai aksesuaras, be kurio nei zingsnio is namu  lotuliukas.gif


Gal turputi ne i tema, bet BE sepeteliai man siurkstoki.... ax.gif Bandziau pudra su spf30 tokiame sepetelyje (tik spalva balta, o pudra jau ten buna), tai man nepatiko, nes nesmagiai dengia ir isurkstu....
Atsakyti