Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(r8t8l18k3 @ 2009 08 26, 17:12)
sveikos. o tą mineralinę pudrą(nū jinai miltelių pavidalu) taip ir tepti tiesiai ant veido,ar reikia šepetėlį sušlapint?galima po to ant viršaus skaistalus dėt?kokius būtų geriausia, birius ar kokius?


Pastebejau, kad daugelis merginu isivaizduoja, kad ta mineraline pudra kazkoks stebuklas ir labai didelio meno reikia ja naudot. Tai ta pati pudra kaip ir kitos, tik milteliu pavidalo. Tept ant veido galima kaip norisi: galima viena, galima suslapintu sepeteliu arba uztepus sausai po to apsipurkst veiduka vandenuku. Bet tikrai nera tokio dalyko kaip reikia - viskas priklauso nuo noro ir kaip paciai graziau/patogiau. Na o po to jau dazytis irgi kaip norit glaima: det skaistalus, bronzata, highlighter'i ir pan.
Atsakyti
Na as irgi jau pagaliau isibegejau naudoti savo starteri ax.gif Kadangi vasarai spalva siek tiek per sviesia issirinkau, tai pamaisau su warmth ir visai gerai gaunasi.

Tik su tuo mineral veil neisikirtau. Matiskumo suteikia, ar kaip? Jokio efekto nepastebiu lyg ir ax.gif

Ir dar - gal kas naudojat BM pagrinda bareMinerals Skin Rev-er Upper... Kaip efektas? Ar yra koks skirtumas su juo ir be jo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milmar: 27 rugpjūčio 2009 - 23:47
QUOTE(Milmar @ 2009 08 28, 00:46)
Na as irgi jau pagaliau isibegejau naudoti savo starteri ax.gif  Kadangi vasarai spalva siek tiek per sviesia issirinkau, tai pamaisau su warmth ir visai gerai gaunasi.

Tik su tuo mineral veil neisikirtau. Matiskumo suteikia, ar kaip? Jokio efekto nepastebiu lyg ir ax.gif

Ir dar - gal kas naudojat BM pagrinda bareMinerals Skin Rev-er Upper... Kaip efektas? Ar yra koks skirtumas su juo ir be jo?


Skirtumas tikrai yra, daug lygiau pudra pasidengia bei ilgiau išlieka ant veido. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 08 28, 00:46)
Tik su tuo mineral veil neisikirtau. Matiskumo suteikia, ar kaip? Jokio efekto nepastebiu lyg ir ax.gif


Jisai skirtas uzfiksuoti makiaza ir turetu ilgiau laikytis - galima tept pries pudra arba jau ant pudros. Nors as kazkaip nenaudoju jo ir stovi pas mane - pudra puikiai issilaiko visa diena, o nuo to veil'o man per sunku ant veido gaunasi, gal net kazkiek patraukia oda ir atrodo, kad oda nekvepuoja.
Atsakyti
Merginos, o kiek laiko jum uztenka mineralines pudros, jeigu dazytis kasdien?
Dar neteko jos naudoti, bet galvoju savaites begyje nusipirkti. Kadangi negaliu i Naujaja Zelandija siustis, nes ilgai cia nebebusiu, tai teks ieskoti parduotuvese, o kiek supratau EM ir BM siustis reikia... tai galvoju pabandysiu paieskoti Vishy firmos, ar kokia kita. kazin ar ji pakankamai uzmaskuos spuogelius, nes mane gana daznai isberia, tad buna, kad be krempudros ir kompaktines ant virsaus neissiverciu...
Atsakyti
Isbandziau ir as Vichy mineraline, galiu pasakyti EM daug geresne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 08 28, 17:38)
Isbandziau ir as Vichy mineraline, galiu pasakyti EM daug geresne rolleyes.gif


O gal galetumete konkreciau ax.gif kuom nepatiko jums? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 08 28, 16:38)
Isbandziau ir as Vichy mineraline, galiu pasakyti EM daug geresne rolleyes.gif



ane? kuom geresne? g.gif as kaip tik masciau apie vichy unsure.gif
Atsakyti
O kiek Vichy kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaToja @ 2009 08 28, 07:44)
Merginos, o kiek laiko jum uztenka mineralines pudros, jeigu dazytis kasdien?


Dabar kasdien nesidazau mineraline, tai ilgai naudojasi ji man (bet ir 15g gigante turiu) biggrin.gif O siaip kokiu 9g dezute sakyciau 2-3 menesius naudoju kasdien tepdama.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 08 29, 03:58)
Dabar kasdien nesidazau mineraline, tai ilgai naudojasi ji man (bet ir 15g gigante turiu)  biggrin.gif O siaip kokiu 9g dezute sakyciau 2-3 menesius naudoju kasdien tepdama.

ogo, kaip skirtingai. man 9g pusei metų kasdieną naudojant sočiai. nors pastebėjau, kad be reikia mažiau nei em, pastaroji greičiau naudojasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 29 rugpjūčio 2009 - 10:36
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 08 29, 11:36)
ogo, kaip skirtingai. man 9g pusei metų kasdieną naudojant sočiai. nors pastebėjau, kad be reikia mažiau nei em, pastaroji greičiau naudojasi


O gal tada nusiklabejau as? g.gif Gal tada ilgiau uztenka... Man presuota 9g tai tikrai per 2-3 menesius baigiasi. Biri jau nebepamenu, bet grubiai sakyciau iki 5 menesiu (cia apie BE kalbu, nes pirkau rodos praeita liepa, o jau gruodi neturejau jos).
Atsakyti