Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(shopingas @ 2009 08 23, 23:47)
Man labiausiai patike yra sios mineralines: BE (net nebezinau kodel jos nenaudoju-turiu tik kelis meginelius), Cargo Plantlove (dabar naudojama ir labai megstama-ant veido lengva, kai reikia pamaskuoja), MAC (sita man pati lengviausia, tokia net perregima). Visos laikosi gerai, visos manau kokybiskos (na sudetis +- vienoda mineraliniu).

o is kur ta BE gauti.?tik netu. ?o ta cargo plantlove ? nepardavineja pardese.?nes noreciau ja isbandyti , kad padazytu mane..
aa tai mac sakot perregima mm , tada man netinka, nes man yra ka pamaskuoti..
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 08 24, 13:17)
o is kur ta BE gauti.?tik netu. ?o ta cargo plantlove ? nepardavineja pardese.?nes noreciau ja isbandyti , kad padazytu mane..
aa tai mac sakot perregima mm , tada man netinka, nes man yra ka pamaskuoti..

Lietuvoje kiek man yra žinoma nėra gerų mineralinių, yra body shopo, ardeco, lorealio, ir pan. bet jose yra priemaišų įvairiausių. Geriausia siųstis internetu arba ieškoti supermamų kosmetikos išparduotuvėje. Aš turiu Be, kurią galėčiau parduoti, bet tamsi gan. Tačiau intensyviai nepardavinėju, kadangi visada galima ją sumaišyti su šviesaus atspalvio mineraline.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 24 rugpjūčio 2009 - 12:31
QUOTE(0kristut0 @ 2009 08 24, 13:17)
o is kur ta BE gauti.?tik netu. ?o ta cargo plantlove ? nepardavineja pardese.?nes noreciau ja isbandyti , kad padazytu mane..
aa tai mac sakot perregima mm , tada man netinka, nes man yra ka pamaskuoti..


As ne LT esu, tai vietoj perku visas - aisku galima per tarpininkes siustis. BE ir Cargo Plantlove perku Sephoroj, o MAC ju firminej parduotuvej.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 08 24, 13:45)
As ne LT esu, tai vietoj perku visas - aisku galima per tarpininkes siustis. BE ir Cargo Plantlove perku Sephoroj, o MAC ju firminej parduotuvej.

pasieskosiu ir as tada vietoje kokios.. dekui.. ax.gif
ai o tos BE koks pilnas pav .?
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 08 24, 14:48)
pasieskosiu ir as tada vietoje kokios.. dekui..  ax.gif
ai o tos BE koks pilnas pav .?


Bare Escentuals 'bareMinerals SPF 15 Foundation' - va tokia (tiesa, dabar jau yra ir visiskai matine formule, bet nebandziau jos kolkas):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 08 24, 15:09)
dekui, pasizvalginesiu po vietines pardes gal bus netycia .  ax.gif


Internetu lookfantastic.com ir gorgeousshop.co.uk tiksliai pardavineja, o uk dar ir pristatymas pigus rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 08 24, 10:46)
: O kaip kitoms? Gerai EM laikosi?


Nuplaukia ir man unsure.gif Is pradziu tikrai graziai atrodo, bet veliau doh.gif
Todel ir zvalgaus i Vichy smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Ka reiskia: BE, EM, BM......nes vietom lyg apie ta pacia pudra raso mergaites, bet finale gaunasi, kad lyg apie kitokia doh.gif Kuo daugiau skaitau, tuo labiau maisausi, ir tuo sunkiau issirinkt kazka sau tinkamo verysad.gif Gal kuri mergaite galetu paaiskint tuos sutrumpinimus pavadinimu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 26 rugpjūčio 2009 - 06:35
QUOTE(Žvėriukė @ 2009 08 26, 07:28)
4u.gif
Ka reiskia: BE, EM, BM......nes vietom lyg apie ta pacia pudra raso mergaites, bet finale gaunasi, kad lyg apie kitokia  doh.gif Kuo daugiau skaitau, tuo labiau maisausi, ir tuo sunkiau issirinkt kazka sau tinkamo  verysad.gif Gal kuri mergaite galetu paaiskint tuos sutrumpinimus pavadinimu unsure.gif

4u.gif
EM -Everyday minerals
BE -Bare Escentuals
BM - Bare Minerals

As kaip suprantu tai BE ir BM yra tas pats, tik tai, kad BE yra kaip firma, o BM tos firmos produktas. Pataisykite, jei kas netaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 26, 10:02)
As kaip suprantu tai BE ir BM yra tas pats, tik tai, kad BE yra kaip firma, o BM tos firmos produktas. Pataisykite, jei kas netaip  blush2.gif


Tikrai taip. wink.gif
Atsakyti
sveikos. o tą mineralinę pudrą(nū jinai miltelių pavidalu) taip ir tepti tiesiai ant veido,ar reikia šepetėlį sušlapint?galima po to ant viršaus skaistalus dėt?kokius būtų geriausia, birius ar kokius?
Atsakyti
Galite slapinti, galite ne 4u.gif

O gal kas naudojote is http://www.faerieorganic.com/ ?
Raso, kad yra tokia sudetine dalis, kuri gydo spuogus blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti