Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

Gal kuri galit payginti Artdeco Mineral Powder Foundation ir L'Oreal True Match Minerals? Ar skiriasi maskavimas, laikymasis?
Atsakyti
as negaliu atsidziaugti MAC mineralize wub.gif
laikosi nerealiia, visa diena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 08 23, 10:10)
as negaliu atsidziaugti MAC mineralize wub.gif
laikosi nerealiia, visa diena thumbup.gif

as irgi ja isimylejau wub.gif taaip graziai ant veido atrodo ax.gif tiek su tiek be krempudros wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 08 23, 15:28)
as irgi ja isimylejau wub.gif taaip graziai ant veido atrodo ax.gif tiek su tiek be krempudros wub.gif  wub.gif  wub.gif

as dar nebandziau su krem bigsmile.gif jauciu isvis super atrodytu, bet man sita ir panasiai, ir pamaskuoja man neblogai nu isvis super thumbup.gif
Atsakyti
ruosiuosi ir as pirkti mineraline, tiek skaitau skaitau pasimeciau tarp firmu.. doh.gif

noriu kad butu tikrai kokybiska, nekimstu poru,laikytusi gerai. katra issirinkti.? g.gif

bellapierre ar kas esat bande.?
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 08 23, 20:30)
as dar nebandziau su krem bigsmile.gif  jauciu isvis super atrodytu, bet man sita ir panasiai, ir pamaskuoja man neblogai nu isvis super thumbup.gif



nepastebejai, kad kimstu poras? nes man del mac pudros truputi paranoja, po studio fix g.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 08 23, 21:45)
ruosiuosi ir as pirkti mineraline, tiek skaitau skaitau pasimeciau tarp firmu..  doh.gif

noriu kad butu tikrai kokybiska, nekimstu poru,laikytusi gerai. katra issirinkti.? g.gif

bellapierre ar kas esat bande.?


Man labiausiai patike yra sios mineralines: BE (net nebezinau kodel jos nenaudoju-turiu tik kelis meginelius), Cargo Plantlove (dabar naudojama ir labai megstama-ant veido lengva, kai reikia pamaskuoja), MAC (sita man pati lengviausia, tokia net perregima). Visos laikosi gerai, visos manau kokybiskos (na sudetis +- vienoda mineraliniu).

Atsakyti
O ar Vichy mineraline pudra yra jau LT ?
Butu idomu pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(EVY @ 2009 08 24, 09:34)
O ar Vichy mineraline pudra yra jau LT ?
Butu idomu pabandyti.


Yra Vichy mineraline jau, viena mamyte supermamose pardavinejo visu atspalviu mirksiukas.gif Pati nebandziau, nes ji yra is aera teint serijos, o ji labiau manau tinka normaliai, bet ne misriai, riebiai odai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 08 24, 10:36)
Yra Vichy mineraline jau, viena mamyte supermamose pardavinejo visu atspalviu mirksiukas.gif  Pati nebandziau, nes ji yra is aera teint serijos, o ji labiau manau tinka normaliai, bet ne misriai, riebiai odai g.gif


Aš labai gundausi išbandyti Vichy mineralinę, nes EM, kad ir kaip man patiktų, neišsilaiko ant manęs visą dieną, nors tu ką... Nors nėra mano oda riebi, daugmaž normali, o žiemą sausesnė, bet tikrai po darbo grįžtu kaip nepasidažius, nors ryte taip gražiai veidas atrodo sad.gif Gal aš mėgstu apsičiupinėti, pasiremti vaidą ranka ir pan, bet juk vis tiek ne visą veidą liečiu, tai niekaip nesuprantu kodėl ji man taip nuplaukia. blink.gif O kaip kitoms? Gerai EM laikosi?
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 08 24, 10:46)
Aš labai gundausi išbandyti Vichy mineralinę, nes EM, kad ir kaip man patiktų, neišsilaiko ant manęs visą dieną, nors tu ką... Nors nėra mano oda riebi, daugmaž normali, o žiemą sausesnė, bet tikrai po darbo grįžtu kaip nepasidažius, nors ryte taip gražiai veidas atrodo sad.gif Gal aš mėgstu apsičiupinėti, pasiremti vaidą ranka ir pan, bet juk vis tiek ne visą veidą liečiu, tai niekaip nesuprantu kodėl ji man taip nuplaukia.  blink.gif O kaip kitoms? Gerai EM laikosi?

man irgi ji "paplaukia" po kokiu 5h, nors mano oda tikrai ne riebi. Bm ilgiau ant veido lieka. Bet as ntaip dabar pripratau prie Em, kad man ne bėda iš naujo persidažyti, jei kažkur reikia eiti vakare. smile.gif O dar kai įsigijau šepetėli Flat top iš em, tai man pasidažymas- vienas malonumas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 08 24, 11:51)
man irgi ji "paplaukia" po kokiu 5h, nors mano oda tikrai ne riebi. Bm ilgiau ant veido lieka. Bet as ntaip dabar pripratau prie Em, kad man ne bėda iš naujo persidažyti, jei kažkur reikia eiti vakare. smile.gif O dar kai įsigijau šepetėli Flat top iš em, tai man pasidažymas- vienas malonumas. thumbup.gif


O man mielesnis kabukis - jis kažkaip švelnesnis ir minkštenis. Nors dažniausiai pagrindą tepu flat topu, o kabukiu - kaolin powder.
Atsakyti