Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Spicas @ 2009 08 19, 19:29)
as labai dziaugiuos MAC`mineraline  wub.gif bandziau pasidazyti tuo "wet" budu bet pamirsau ar pirma reikia papurskti sepeteli a jau purksti ant sepetelio su pudra? blush2.gif


Priklausomai nuo to, kaip jums patogiau ir labiau patinka - galima ir taip, ir kitaip. O dar galima ant pudra patepto veiduko uzpurkst vandenuko, tada labai graziai susiguli pudryte. thumbup.gif

QUOTE(mikki @ 2009 08 19, 20:02)
Sveikos merginos,
skaiciau skaiciau noriu pabandyti mineraline pudra.Bet dabar pasimeciau-ar pirkti grynai matine ar su blizgiom dalelem?mano oda sausa,tai del riebalinimosi nesibaiminu,bet ar su blizgiu neatrodysiu diena kaip eglute? Juk desiu ne kaip bronzata,o jau kaip makiazo pagrinda g.gif


Yra labai daug rusiu tu su blizgiom dalelem - vienos labai ryskiai blizga, kitos tik svytejima suteikia. Bet kuriuo atveju nesiulyciau pirkt grynai matines - tokia sunkiau lygiai uztept, jei bus kokie paserpetejomai, tai labai isryskes ir aplamai gali pasausint odyte kazkiek, o blizguciai optiskai paslepia trukumus, tai oda atrodo lygesne, grazesne. Pati esu sausiaode, tai man patinka visos blizgesnes - neseniai bandziau ir visiskai matine pudryte, tai labai grazus atspalvis buvo, bet kai uzsitepiau atrodziau lyg issipurvinus veida. doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra daugiau isbandziusiu Vichy mineraline pudra? Nezinau del spalvos, nesu pati sviesiausia, tai kuria imt, opal ar nude?
Atsakyti
Man reikia buteliuko slapiam budui purksti, tai gal kas turit koki geresni? Labiausiai tiktu MAC fix+ tuscias buteliukas, nes smulkus pas ji lasiukai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 18, 18:45)
Nors ne manes klausiat bet atsakysiu  4u.gif  Pilnose pakuotese yra po 5,5g , o meginuku indeliuose po 1g  ax.gif  O semi matte nuo matte skiriasi tuo, kad matte yra visiskai matine, o semi matte turi tokio svytejimo, blizgejimo. Jei oda riebi ir reikia kontroliuoti blizgejimas tai matte padaro veida matini  ax.gif  Jei ne taip paaiskinau, pataisykite smile.gif Nesu EM "profe" biggrin.gif



net keista, negi tikrai taip? specialiai apziurejau savo EM pakuotes pirktas pries nepilnai metus- ant visu 8g uzrasyta, tai negi sumazejo pakuotes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 08 20, 23:44)
net keista, negi tikrai taip? specialiai apziurejau savo EM pakuotes pirktas pries nepilnai metus- ant visu 8g uzrasyta, tai negi sumazejo pakuotes unsure.gif


sumazejo.
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2009 08 20, 03:32)
Sveikos, gal yra daugiau isbandziusiu Vichy mineraline pudra? Nezinau del spalvos, nesu pati sviesiausia, tai kuria imt, opal ar nude?

Mane irgi domintu smile.gif
Niekas nebande?
Atsakyti
aš turiu Vichy nude mineraline, tai pats tas toms, kurios naudoja vidurinius atspalvius pudrų - 3 numeriukus, nes iš tiesų Vichy vienu tonu tamsesnė nei įprastos pudros. O pudrytė tai man labai patinka, lengva, nematoma, neblogai maskuoja ir veidukas išlieka matinis visą dieną thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zydre: 21 rugpjūčio 2009 - 16:01
QUOTE(Zydre @ 2009 08 21, 17:00)
aš turiu Vichy nude mineraline, tai pats tas toms, kurios naudoja vidurinius atspalvius pudrų - 3 numeriukus, nes iš tiesų Vichy vienu tonu tamsesnė nei įprastos pudros. O pudrytė tai man labai patinka, lengva, nematoma, neblogai maskuoja ir veidukas išlieka matinis visą dieną  thumbup.gif

Aciu, tai ji visiskai be blizgesio? Matine?
Vakare taip pat atrodo graziai?
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 20, 11:16)
Man reikia buteliuko slapiam budui purksti, tai gal kas turit koki geresni? Labiausiai tiktu MAC fix+ tuscias buteliukas, nes smulkus pas ji lasiukai labai  wub.gif

smulkus laseliai yra uriage terminio vandenuko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 08 21, 10:54)
Mane irgi domintu smile.gif
Niekas nebande?

As bandziau, ir dabar dar bandau biggrin.gif
kas domintu, galiu pakomentuot
Papildyta:
QUOTE(Tainka @ 2009 08 22, 11:50)
Aciu, tai ji visiskai be blizgesio? Matine?
Vakare taip pat atrodo graziai?

Klauste ne manes, bet man ji nera visai matine (kaip, sakykim, EM matte formule), ji turi tokio zvilgesio, bet naturalaus, man tas zvilgesys toks pat kaip zvilga oda be jokio makiazo. o kad atspalviai yra vienu tonu tamsesni nei iprastai, tai teisybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 08 22, 16:47)
Aciu, turbut imsiu rolleyes.gif

Dar klausete, ar vakare taip pat graziai atrodo, tai zinokit man priklauso nuo to, koki krema pasitepu ryte..turiu 2, tepu pakaitom, tai pastebejau kad ant drekinancio geriau laikosi nei ant matinancio.. 4u.gif
Atsakyti
Mano oda mišri, tai aš ta pudrytę tepu iš karto po losjono, kremo nenaudoju dienai. Žvilgesio tai nepastebejau g.gif Čia gal ant kiekvieno veiduko skirtingai atsiskleidžia...
Atsakyti