Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

Is viso 20 $ apie 42 litus, manau, kad yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaZeIRMazius: 18 rugpjūčio 2009 - 15:32
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 18, 16:30)
Is viso 20 $ apie 42 litus, manai, kad yra.


Paskutiniame žingsnyje mano nuomone gali atmesti tik jeigu trūksta pinigų (labiausiai tikėtina) arba jeigu blogai kortelės duomenis suvedei. Bet vis tiek man atrodo rašytų kad kas nors su kortele netvarkoje, taigi rekomenduočiau pasitikrinti ar gerai viskas suvesta ir ar yra sąskaitoje pinigų, o jeigu tikrai yra, tada neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
Kur reikalauja korteles numerio tai skaiciai ant korteles priekio?
O pinigu tikrai ntruksta, netgi pasiziurejau del visa ko smile.gif
Atsakyti
shopingas matau kad cia daug nusimanot apie mineralines pudras, tai gal galesit atsakyt kiek yra EM base gramu ir kiek concealer? irkuo skirias semi-matte nuo matte? aciu 4u.gif
Atsakyti
Em base 5.5g. Matte nuo semi matte skiriasi tuo, kad matte suteikia daugiau matiškumo, labiau tinkama riebesnei odai.
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2009 08 18, 17:23)
shopingas matau kad cia daug nusimanot apie mineralines pudras, tai gal galesit atsakyt kiek yra EM base gramu ir kiek concealer?  irkuo skirias semi-matte nuo matte? aciu  4u.gif

Nors ne manes klausiat bet atsakysiu 4u.gif Pilnose pakuotese yra po 5,5g , o meginuku indeliuose po 1g ax.gif O semi matte nuo matte skiriasi tuo, kad matte yra visiskai matine, o semi matte turi tokio svytejimo, blizgejimo. Jei oda riebi ir reikia kontroliuoti blizgejimas tai matte padaro veida matini ax.gif Jei ne taip paaiskinau, pataisykite smile.gif Nesu EM "profe" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 18, 14:41)
kolkas su pasto kodu.. nors pagal adresa ji surandu tikslu pastas.lt bet pazymi kad netinka.. blush2.gif


O jus su raidemis 'LT' vedat? Jei taip, tai veskit koda be ju.

QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 18, 15:58)
Na ka prisikasiau prie paskutinio proceso dalie "Order Review" paspaudus "Place order" ismeta toki sakini: "This trans action has been declined" ka darau ne taip?...


Gal kortele netinkama internetiniams pirkimams?

QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 18, 16:52)
Kur reikalauja korteles numerio tai skaiciai ant korteles priekio?
O pinigu tikrai ntruksta, netgi pasiziurejau del visa ko smile.gif


Taip, skaiciai ant korteles priekio. Po to galiojimo data ivest reikia ir 3 skaiciukus nuo korteles galo.

QUOTE(Vai2lka @ 2009 08 18, 17:23)
shopingas matau kad cia daug nusimanot apie mineralines pudras, tai gal galesit atsakyt kiek yra EM base gramu ir kiek concealer?  irkuo skirias semi-matte nuo matte? aciu  4u.gif


Jau spejo merginos uz mane atsakyt. Ir gerai, nes niekada EM neturejau pilnu pakuociu, tai ne nezinojau kiek ten pudros yra....
Atsakyti
Taip problema aiski smile.gif Mano kortele netinkama pirkti internetu smile.gif dekui uz varga narpliojant mano situacija 4u.gif
Atsakyti
Galiu ir as pasidalint ispudziais naudojant EM smile.gif Mano oda misri, T zona linkusi blizget (karstom dienom ypatingai), tai man geriau tinka matte formule. Tik uztepus pudra ji gal ir atrodo per daug matine, bet po kokio pusvalandzio prisitaiko prie odos ir graziai atrodo. Semi-matte formule turi tokio svytejimo, bet po kurio laiko T zona tokia net riebaluota atrodo.
Atsakyti
as labai dziaugiuos MAC`mineraline wub.gif bandziau pasidazyti tuo "wet" budu bet pamirsau ar pirma reikia papurskti sepeteli a jau purksti ant sepetelio su pudra? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
skaiciau skaiciau noriu pabandyti mineraline pudra.Bet dabar pasimeciau-ar pirkti grynai matine ar su blizgiom dalelem?mano oda sausa,tai del riebalinimosi nesibaiminu,bet ar su blizgiu neatrodysiu diena kaip eglute? Juk desiu ne kaip bronzata,o jau kaip makiazo pagrinda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 19 rugpjūčio 2009 - 19:02
QUOTE(mikki @ 2009 08 19, 20:02)
Sveikos merginos,
skaiciau skaiciau noriu pabandyti mineraline pudra.Bet dabar pasimeciau-ar pirkti grynai matine ar su blizgiom dalelem?mano oda sausa,tai del riebalinimosi nesibaiminu,bet ar su blizgiu neatrodysiu diena kaip eglute? Juk desiu ne kaip bronzata,o jau kaip makiazo pagrinda g.gif


Paprastai blizgučiai matosi tik iš labai arti smile.gif iš toliau veidas atrodo gaivus. Jei oda sausa, tai visai matinė pudra gali tik paryškinti šerpetojimus ir nelabai gražiai atrodyti, ar dar labiau išsausinti, nes tokioj pudroj dažnai būna riebalus sugeriančių medžiagų
Geriau parduotuvėj pabandyk, išeik į lauką prieš saulę pažiūrėk ar blizgėjimas neįkyrus. Iš everyday minerals gali parsisiųsti mėginukų ir pažiūrėti kokia formulė labiau tinka mirksiukas.gif
Atsakyti