Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

o kaip su everydayminerals ar yra bismuto? ar kamnors kimso poras?
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2009 08 13, 21:46)
o kaip su everydayminerals ar yra bismuto? ar kamnors kimso poras?

EM nėra bismuto, jo yra Bare minerals pudroje, aš ją naudojau ilgą laiką, bet jokio kimšimo nepastebėjau, nors mano oda turi tokį polinkį.
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 08 13, 15:46)
paziurejau, nera Vichy sudetyje bismuto. isvis keistai trumpa sudetis, tik 9 sudetines dalys g.gif

Nieko keisto, pvz EM mineralinėje yra 4-5 sudėtinės dalys, BareMinerals- 5, kitu nežinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 08 13, 22:58)
EM nėra bismuto, jo yra Bare minerals pudroje, aš ją naudojau ilgą laiką, bet jokio kimšimo nepastebėjau, nors mano oda turi tokį polinkį.


tai manau reikes uzsisakyt, nes meginukus gavau, kelias dienas panaudojus tai labai geras ispudis wub.gif o kiek mazdaug gramu yra tos koreguojamos pudros (conceal) ir pagrindo (base)? ir koks skirtumas tarp semi-matte ir matte? ir dar idomu koki sepetuka patartumet rinktis, ar verta is EM pirkt? aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2009 08 13, 22:34)
tai manau reikes uzsisakyt, nes meginukus gavau, kelias dienas panaudojus tai labai geras ispudis  wub.gif  o kiek mazdaug gramu yra tos koreguojamos pudros (conceal) ir pagrindo (base)? ir koks skirtumas tarp semi-matte ir matte? ir dar idomu koki sepetuka patartumet rinktis, ar verta is EM pirkt? aciu uz pagalba  4u.gif


as neseniai gavau is EM conceal, zalios spalvos, mint, tai gramu man pasirode kad per daug bus man biggrin.gif jeigu kam nors reik,galiu pasidalinti per puse uz kapeikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2009 08 09, 19:59)


Sveikos mergaites, gal kas galetu pasakyti per ka butu geriau uzsisakyti Vichy mineraline pudryte ax.gif dekuj 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Ir as susiviliojau isigyti mineraline pudra.. ilgai galvojau ir rinkausi, tad nusprendziau pasiimti EVERYDAY MINERALS blush2.gif susirinkau visas spalvites kokios man tiktu ju puslapyje.. bet beda kad uzstrigau su siuntimu, duomenu pildymu... blush2.gif gal kas galite padeti? Ar patarpininkauti parsisiunciant? rolleyes.gif
Atsakyti
http://www.funkyfres...0963443875.html

gal esat kuri bandziusi is UK situos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 18, 11:36)
Sveikutes 4u.gif
Ir as susiviliojau isigyti mineraline pudra.. ilgai galvojau ir rinkausi, tad nusprendziau pasiimti EVERYDAY MINERALS  blush2.gif susirinkau visas spalvites kokios man tiktu ju puslapyje.. bet beda kad uzstrigau su siuntimu, duomenu pildymu... blush2.gif  gal kas galite padeti? Ar patarpininkauti parsisiunciant? rolleyes.gif


Tai sakykit kas konkreciai strigo. Shipping address adresas kuriuo siusite, billing adress adresas kuriuo registurota jusu kortele. Ivedat varda, pavarde, adresa, miesta, pasto koda, sali ir korteles duomenis.
Atsakyti
kolkas su pasto kodu.. nors pagal adresa ji surandu tikslu pastas.lt bet pazymi kad netinka.. blush2.gif
Atsakyti
Dar norejau paklausti,: Jei uzsisakineju is everydayminerals.com puslapio ar galiu atsisiusti paprastu pastu kainuojanciu ~9$, ar cia galioja tik anglijoje?
Turejau galvoje ar galima rinktis is visu pateiktu parsiuntimo budu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaZeIRMazius: 18 rugpjūčio 2009 - 14:21
Na ka prisikasiau prie paskutinio proceso dalie "Order Review" paspaudus "Place order" ismeta toki sakini: "This trans action has been declined" ka darau ne taip?...
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 18, 15:19)
Dar norejau paklausti,: Jei uzsisakineju is everydayminerals.com puslapio ar galiu atsisiusti paprastu pastu kainuojanciu ~9$, ar cia galioja tik anglijoje?
Turejau galvoje ar galima rinktis is visu pateiktu parsiuntimo budu?


Gali rinktis ber kurį būdą, kurį tau pateikia. O šiaip everyday minerals yra ne Anglijoje, o Amerikoje - tai irgi reikia turėti galvoje, nes siunčiantis už dideles sumas gali tekti mokėti mokesčius, nes siutiesi ne iš ES.
Papildyta:
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 18, 15:58)
Na ka prisikasiau prie paskutinio proceso dalie "Order Review" paspaudus "Place order" ismeta toki sakini: "This trans action has been declined" ka darau ne taip?...


Gal sąskaitoje pinigų trūksta? g.gif
Atsakyti