Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Milmar @ 2009 08 10, 23:21)
Tai tiksliai naudoti kaip paprasta biria pudra? ax.gif  O tai galvojau be prideto CD neissiversiu lotuliukas.gif , o kadangi tingiu ta instruktaza ziureti, tai taip ir nebandau blush2.gif


Tikrai taip - imat su sepeteliu ir tepat. smile.gif Teke ziuret toki instruktaza (dazniausiai prideda prie rinkiniu), tai ten tik papsakoja kaip atsirinkt tinkama atspalvi, kam ir kada naudot warmth, veil ir pan. Jeigu naujoke kosmetikos srityje, tai pravers, bet jei iki siol naudojot kosmetika, tai nieko naujo nesuzinosit.
Atsakyti
Pudrą pirmiausia į dangtelį iberkit (labai nedaug) ir sukit šepetuką tol, kol neliks pudros ir ji bus tolygiai įsigėrusi į šepetuką, tada lengvais sukamais judesiais įtrinkite į veido odą, ir taip darykite tiek, kol veidas tolygiai pasidengs pudra. mirksiukas.gif Tam diske pasižiūrėkit turėtų būti filmukas kaip reikia naudoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 11 rugpjūčio 2009 - 19:46
QUOTE(Povila$ @ 2009 08 11, 20:45)
Pudrą pirmiausia į dangtelį iberkit (labai nedaug) ir sukit šepetuką tol, kol neliks pudros ir ji bus tolygiai įsigėrusi į šepetuką, tada lengvais sukamais judesiais įtrinkite į veido odą, ir taip darykite tiek, kol veidas tolygiai pasidengs pudra.  mirksiukas.gif  Tam diske pasižiūrėkit turėtų būti filmukas kaip reikia naudoti smile.gif


Dideliausias aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai dabar aisku thumbup.gif . O jei nesigaus, tai jau tada tiksliai filma teks ziureti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 08 12, 11:23)
Dideliausias aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Labai dabar aisku thumbup.gif . O jei nesigaus, tai jau tada tiksliai filma teks ziureti rolleyes.gif


Tik dar po makalavimo dangtelyje sepeteli reiketu nukratyt. wink.gif
Atsakyti
na registruojuosi ir as cia 4u.gif prie myletoju mineralines kosmetikos 4u.gif
paveikta Supermamu (kaip visada biggrin.gif ) nutariau isigyti mineraline pudryte, nes niekada anksciau nebuvau bandziusi, taciau labai suviliojo tai, kad mineraline kosmetika ne kenkia odai, o jai padeda (arba bent jau turetu padeti:)). tai va, isigyjau Vichy pudryte, 5gr pakuote, kartu buvo mazas kabuki sepetelis, ka tik pirma karta pasidaziau, ir nesuprantu kaip galejau gyventi be sito daikto anksciau..nesakau kad naudosiu tik sita pudra, meteoritu irgi neisduosiu biggrin.gif bet jau dabar matau, kad dieniniam makiazaui - tai tobula priemone, nes puikiai pasidengiau veida is pirmo karto, uztruko gal 2 minutes, ir nesimato kad ant veido isvis kazkas tepta, tik lygi, svytinti oda wub.gif super wub.gif
Atsakyti
o kiek ta Vishy kainuoja? aš tai labai patenkinta TBS mineralinės rezultatu, nes spalva labai atitinka ir nesimato ant veido, tik šiek tiek jaučiasi ant veido, toks lyg labai mažas tempimas,bet kremines ant veido teptis nebesinori schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 08 13, 15:03)
.... kad mineraline kosmetika ne kenkia odai, o jai padeda ...


Kai kam kemsa poras mineraline, jei yra sudetyje bismuto. As kolkas su tuo nesusiduriau, o ir siaip nei sausina, nei nieko odyte, nors pas mane sausa oda. Aisku daug sudeciu yra, tai galima ir visiskai naturalia atsirinkt - is tokiu bandziau Aubrey Organics ir Cargo Plantlove, tai Cargo naudoju, o AO nepatiko, nes visiskai matine...
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 08 13, 15:03)
na registruojuosi ir as cia 4u.gif  prie myletoju mineralines kosmetikos 4u.gif
paveikta Supermamu (kaip visada biggrin.gif ) nutariau isigyti mineraline pudryte, nes niekada anksciau nebuvau bandziusi, taciau labai suviliojo tai, kad mineraline kosmetika ne kenkia odai, o jai padeda (arba bent jau turetu padeti:)). tai va, isigyjau Vichy pudryte, 5gr pakuote, kartu buvo mazas kabuki sepetelis, ka tik pirma karta pasidaziau, ir nesuprantu kaip galejau gyventi be sito daikto anksciau..nesakau kad naudosiu tik sita pudra, meteoritu irgi neisduosiu biggrin.gif  bet jau dabar matau, kad dieniniam makiazaui - tai tobula priemone, nes puikiai pasidengiau veida is pirmo karto, uztruko gal 2 minutes, ir nesimato kad ant veido isvis kazkas tepta, tik lygi, svytinti oda wub.gif  super wub.gif


Ar šita: Vichy Aera Teint Mineral Powder Foundation 5g?
user posted image
O LT pirkai, ar užsienyje? Aš iš mineralinių naudoju tik everydayminerals, bet ir šita Vichy mane truputį domina, tik nebandžius kažkaip nedrąsu pirkt... Gal yra kas gali palygint abi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 08 13, 15:29)
aš tai labai patenkinta TBS mineralinės rezultatu, nes spalva labai atitinka ir nesimato ant veido, tik šiek tiek jaučiasi ant veido, toks lyg labai mažas tempimas,bet kremines ant veido teptis nebesinori  schmoll.gif


Man TBS ir kvapas nepatiko, ir pakuote (kad tas sietelis yra) - zymiai daugiau isdulka nei paprastai beriant. Del tokios pakuotes ir Guerlain mineralinis birus bronzatas nepatiko. O del to jautimosi ant odos, tai man taip buvo nuo TBS ir nuo Everyday Minerals. Spalvos idealios, bet nemalonu kai jauti ant odos.
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 08 13, 15:29)
o kiek ta Vishy kainuoja? aš tai labai patenkinta TBS mineralinės rezultatu, nes spalva labai atitinka ir nesimato ant veido, tik šiek tiek jaučiasi ant veido, toks lyg labai mažas tempimas,bet kremines ant veido teptis nebesinori  schmoll.gif

na, as pirkau SM isparduotuveje, tai mokejau 40 litu, siaip vos ne dvigubai brangiau kainuoja. as kol kas netruiu su kuo palyginti, bet tiek pojutis ant odos (nejauciu isvis), tiek padengimas (nereikejo nieko maskuot papildomai), tiek tobulas spalvos atitikimas mano odai mane itin maloniai stebina wub.gif gerai sakot, kad kremines tikrai nebesinori..
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2009 08 13, 15:31)
Kai kam kemsa poras mineraline, jei yra sudetyje bismuto.

paziurejau, nera Vichy sudetyje bismuto. isvis keistai trumpa sudetis, tik 9 sudetines dalys g.gif
Papildyta:
QUOTE(As_nematoma @ 2009 08 13, 15:32)
Ar šita: Vichy Aera Teint Mineral Powder Foundation 5g?
user posted image
O LT pirkai, ar užsienyje? Aš iš mineralinių naudoju tik everydayminerals, bet ir šita Vichy mane truputį domina, tik nebandžius kažkaip nedrąsu pirkt... Gal yra kas gali palygint abi?  blush2.gif

aha, butent sitokia turiu. kaip jau minejau, Lt pirkau. tiksliau - SM pirkau biggrin.gif as zinok irgi nebandzius pirkau, bet kadangi esu didele Vicy produkcijos myletoja, tai nebijojau pirkt, nes zinojau kad nepaves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 08 13, 15:46)
aha, butent sitokia turiu. kaip jau minejau, Lt pirkau. tiksliau - SM pirkau biggrin.gif as zinok irgi nebandzius pirkau, bet kadangi esu didele Vicy produkcijos myletoja, tai  nebijojau pirkt, nes zinojau kad nepaves 4u.gif


Aš irgi mėgstu vichy thumbup.gif smile.gif O kurį atspalvį pirkai? Ta prasme įdomu ar jie labai tamsūs, ar šviesūs, nes žiūrėdama į paveikslėlį neįsivaizduočiau kurią pirkti - ar pačią šviesiausią opal ar nude... Internete mačiau kad 20 svarų kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 08 13, 16:06)
Aš irgi mėgstu vichy  thumbup.gif smile.gif O kurį atspalvį pirkai? Ta prasme įdomu ar jie labai tamsūs, ar šviesūs, nes žiūrėdama į paveikslėlį neįsivaizduočiau kurią pirkti - ar pačią šviesiausią opal ar nude... Internete mačiau kad 20 svarų kainuoja.

as esu tamsesnio gymio, mano oda i gelsvuma, visus metus esu saikingai idegusi (proto ribose), tai konsultavaus su mamytes kuri ta pudryte pardavinejo (ji visus 4 atspalvius turejo), nes norejau imti tamsiausia spalva 40 gold, bet ji mane atkalbejo ir patare imt sviesesni 30 sand, nes sake kad 40 gold jau laabai tamsus (soliariumu maniakems arba mulatems). tai pasiemiau 30 sand ir laabai dziaugiausi, nes atspalvis tiko tobulai. tai kaip suprantu, atspalviai yra i tamsesne puse, jei esi labai sviesios odos tai imk opala smile.gif
Atsakyti