Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(shopingas @ 2009 08 03, 14:50)
BE turbut seniausia forume paplitusi pudra, todel ji ir dazniausiai apkalbama. Realiai kiekviena atsirenka kas jai patinka - man pvz BE sunkoka vasarai, bet kai tik isigijau ja, tai visai tiko, nes tai buvo mano antra pudra ir neturejau su kuo lygint. Daugkam patinka EM. Dabar jau pradejo list i foruma ir MAC. O siaip ju gi turi ir LT parduotuvese, tai galit pasibandyt - tikrai yra Maybelline, L'oreal.


kaip supratau is forumu begale pudru pudryciu isbandzius esate 4u.gif
nu as irgi tokia ala bandytoja lotuliukas.gif paskui isdalinu draugems, mamai ir tt nes stovi nenaudojamos lotuliukas.gif kazkaip dar neatsirinkau pacios paciausios g.gif
Dbr naudoju Artdeco mineraline pudra.. Na nebloga, nes geresnes ko gero nebandziau, nebandziau cia taip isgirtos BE g.gif bet norisi isbandyti smile.gif
O jus bandet ir BE ir EM? kuri labiau patiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2009 08 03, 15:01)
kaip supratau is forumu begale pudru pudryciu isbandzius esate  4u.gif
nu as irgi tokia ala bandytoja  lotuliukas.gif  paskui isdalinu draugems, mamai ir tt nes stovi nenaudojamos lotuliukas.gif  kazkaip dar neatsirinkau pacios paciausios  g.gif
Dbr naudoju Artdeco mineraline pudra.. Na nebloga, nes geresnes ko gero nebandziau, nebandziau cia taip isgirtos BE  g.gif bet norisi isbandyti  smile.gif
O jus bandet ir BE ir EM? kuri labiau patiko? g.gif


Na tai jei naudojat viena is mineraliniu, tai tuos ypatingus jos stebuklus ir pati matot wink.gif

Bandziau abi - man BE labiau patinka, nes nors EM ir atsirinkau idealu atspalvi, bet nemaloni ji man ant veiduko (lyg jauciu ja, lyg tempia oda - net nezinau kaip tiksliai pasakyt, bet tiesiog jauciu ja). Dabar naudoju Cargo Plantlove mineraline (ji naturali), tai man labai patinka thumbup.gif Ir dar turiu MAC, tai sita laabai lengva, bet irgi retkarciais panaudoju. I EM pojuciu man panasi buvo The body shop mineraline - irgi nemaloni ant veido plius dar man kvapas jos labai nepatiko.
Atsakyti
O kazin kaip su BE spalvom? nesu sviesiaode...
domina spava golden medium, gal kuri turit tokia? ar kokiu budu cia atsirinkti spalva nemacius ju gyvai g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2009 08 03, 15:47)
O kazin kaip su BE spalvom? nesu sviesiaode...
domina spava golden medium, gal kuri turit tokia? ar kokiu budu cia atsirinkti spalva nemacius ju gyvai  g.gif ?


Man atrodo ji i geltonuma. Siaip prie spalvos aprasyma bandykit skaityt. Ir gal sm dar yra likus tema apie BE pudras, tai manau ja paskaicius paziuretumet kas ka raso apie kokias spalvas.
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2009 08 02, 22:51)
Galvojau gal dar kokiu puslapiu yra, kurie siustu, gal kainu skirtumai palankesni gautus  mirksiukas.gif smile.gif

Dar nenusprendziau is tu meginuku, kuri man geriausia, o del atspalvio paklausiau, nes pvz bare escentuals tai yra keli atspalviai, kurie dazniausiai perkami lietuvaiciu, todel ir pasidomet sumasciau apie EM atspalvius  ax.gif  smile.gif


Nu jau nevarykit dievo į medį lotuliukas.gif EM ir taip papigiaiska, ypač jei dar rinkinuką visą perki ax.gif

O EM atspalvių tai daug. Pvz net ir formulės kiek kitokį vaizdą duoda.
Pvz. man iš MAC tinka NC 40 spalva, o EM naudoju irgi kelias: Olive medium, Goldem medium, Light Olive, Winged butter ir pan. Idealiausia spalva vistik gaunasi susimaišius kelias ax.gif Tiesa, presuota dabar turiu Golden medium, tai idealiai tinka manau smile.gif
Na aš pakankamai tamsi ir oda į geltonumą.

O kaip išsirinkti spalvą gal būtų tokie žingsniai:
1. Nuspręsti kokiai kategorijai priklausai: ar oda rausva ar gelsva ar grynai rusva ir pan. PAgal tai išsirinkti kategoriją (gali būti, kad 2 kategorijų spalvos tiks, pvz kaip man Golden ir Olive). Olive piek pilkiau atrodo, o golden gal vaasrai geriau.
2. Nuspręsti kokio tamsumo oda yra: Fair (visiškai šviesi, beveik balta), Light: kiek tamsesnė, medium - na jei merginos vaikšto į soliariumą arba vasarai tamsesnėms dažniausia tiks Medium spalva ir tan - tai po atostogų šiltuose krraštuose arba linkusioms sažnai lankytis soliariume.
3. Tada skaityti aprašymus. Dažniausia kiekviena kategorija turi po kelias atitinkamo tamsumo pudras. Jei užsisakoma mėginukai - pankamai lengva bus vėliau atsirinkti iš 3. Ir dar, spalvos kai kurios išties labai panašios ir pustonio prašovimas pro šalį nieko nekeičia: prisitaiko ta pudra kažkiek. Pvz kremines renkamės iš 5 spalvų ir kažkaip pavyksta lotuliukas.gif Taigi, čia irgi neverta išradinėt dviračio.
4. Tada reikia nuspręsti kokio užbaigimo norisi: Matinio, pusiau matinio, intensyvaus ar spindinčio. Nepamirškit, kad Intensive Formulė daugiasuia patamėjanti ant odos. Original glo - visada atrodo kiek šviesesnė.
5. O jei jau prašovėt biški su spalva - tai pakoreguoti galima sumaišant su maskuokiu, kitos spalvos pudra, net ir skaistalai kai kurie puikiai koreguoja pudros spalvą. Taigi, biški meninio požiūrio ir turėsit gerą spalvą 4u.gif Beje, aš pati esu susimaišiusi sau idealią pudrą gal iš kokių 5 atspalvių pudros (2 didelių indukų ir mėginukų) taip pat berta ir žalio maskuoklio ir Abbots perk me up maskuoklio ir dar kažko.

QUOTE(Dolita @ 2009 08 03, 15:47)
O kazin kaip su BE spalvom? nesu sviesiaode...
domina spava golden medium, gal kuri turit tokia? ar kokiu budu cia atsirinkti spalva nemacius ju gyvai  g.gif ?


EM Golden medium presuotą dabar naudoju smile.gif Tai man vidutinio tamsumo ir į geltonumą spalva tinka idealiai wub.gif
Atsakyti
Isbandziau pagaliau ir as savo EM meginukus, tai pirmas ispudis labai geras wub.gif ziuresim kaip bus ilgiau panaudojus ir kaip atlaikys visa diena biure smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors bandė šią:
http://www.escentual.../aerateint2009/
rolleyes.gif
Atsakyti
matet is Vichy jau yra mineraline bigsmile.gif kazin kaip ta?
Atsakyti
Druge turi ta Vichy, tai patenkinta, sake jai labiau patinka nei Everyday Minerals. Labiau maskuoja, nedulka, dregnesne. smile.gif
Atsakyti
Na aš prisiskaičius apie mineralinę visokio gėrio, užsisakiau BE starter kit, gavau, bet jau kokios dvi savaitės stovi ax.gif Bijau pradėti, kažkaip sudėtingai atrodo blush2.gif Tik tą Warmth ar kaip ten...bandziau vietoj skaistalų, tai nieko.
Atsakyti
QUOTE(Milmar @ 2009 08 10, 14:46)
Na aš prisiskaičius apie mineralinę visokio gėrio, užsisakiau BE starter kit, gavau, bet jau kokios dvi savaitės stovi ax.gif  Bijau pradėti, kažkaip sudėtingai atrodo blush2.gif  Tik tą Warmth ar kaip ten...bandziau vietoj skaistalų, tai nieko.


O ko bijoti? Neskaudes juk wink.gif Pasiimat sepeteli, pudra ir tepat (nebent iki siol nenaudojus jokios pudros, tai gal baisu). Juk cia paprasta biri pudra - nieko stebuklingo nepadarys.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 08 10, 15:36)
O ko bijoti? Neskaudes juk wink.gif Pasiimat sepeteli, pudra ir tepat (nebent iki siol nenaudojus jokios pudros, tai gal baisu). Juk cia paprasta biri pudra - nieko stebuklingo nepadarys.


Tai tiksliai naudoti kaip paprasta biria pudra? ax.gif O tai galvojau be prideto CD neissiversiu lotuliukas.gif , o kadangi tingiu ta instruktaza ziureti, tai taip ir nebandau blush2.gif
Atsakyti