Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

Mergaites, is kur perkat (ne meginukus) EM, kad siustu i LT?
Ir dar klausimelis - kokia spalvyte pagrinde renkates? ax.gif
Gavau meginukus, man jie superiniai thumbup.gif Geresni uz BE ir uz lietuviskaja Artdeco biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2009 08 02, 17:28)
Mergaites, is kur perkat (ne meginukus) EM, kad siustu i LT?



Gi EM ir taip siunčia į lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2009 08 02, 17:28)
Ir dar klausimelis - kokia spalvyte pagrinde renkates?  ax.gif
Gavau meginukus, man jie superiniai thumbup.gif Geresni uz BE ir uz lietuviskaja Artdeco biggrin.gif


Tai manau kiekviena renkasi pagal savo odos atspalvi - nera tokios bendros, kad visoms tiktu... O jei gavot meginukus ir patinka/atitinka kazkuri spalvyte, tai gi tokai ir pirkit.
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 31, 15:11)
gal per daug tepi? arba renkiesi ne formule smile.gif


tai ne, berods ne daug, kaip ir iprastai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 08 02, 13:20)
o gal bandet DIOR Nude ta pudryte biri ar mineraline ten  skaitos?  ax.gif
idomu atsiliepimai


mineraline ten, bandziau, bet didelio ispudzio nepaliko, antrakart nepirkciau schmoll.gif
spalvos nepatiko, ju mazokai ir man per sviesios, turejau lyg 4nr. tiesa uzsieni daugiau spalvyciu turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 08 02, 17:51)
Gi EM ir taip siunčia į lt  mirksiukas.gif


Galvojau gal dar kokiu puslapiu yra, kurie siustu, gal kainu skirtumai palankesni gautus mirksiukas.gif smile.gif
QUOTE(shopingas @ 2009 08 02, 18:00)
Tai manau kiekviena renkasi pagal savo odos atspalvi - nera tokios bendros, kad visoms tiktu... O jei gavot meginukus ir patinka/atitinka kazkuri spalvyte, tai gi tokai ir pirkit.

Dar nenusprendziau is tu meginuku, kuri man geriausia, o del atspalvio paklausiau, nes pvz bare escentuals tai yra keli atspalviai, kurie dazniausiai perkami lietuvaiciu, todel ir pasidomet sumasciau apie EM atspalvius ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2009 08 02, 22:51)
Galvojau gal dar kokiu puslapiu yra, kurie siustu, gal kainu skirtumai palankesni gautus  mirksiukas.gif smile.gif

Dar nenusprendziau is tu meginuku, kuri man geriausia, o del atspalvio paklausiau, nes pvz bare escentuals tai yra keli atspalviai, kurie dazniausiai perkami lietuvaiciu, todel ir pasidomet sumasciau apie EM atspalvius  ax.gif  smile.gif


Kad tikrai pigi ta pudra, tai dar pigiau ja kazkur rast nezinau ar imanoma.

O del atspalvio, tai geriau pasakykit kokia jusu oda ir tada panasios odos savininkes gales patart, nes juk jokios naudos jei jusu oda tamsesne, o patariancios bus sviesiaodes ir po to isigysit sviesia pudryte. wink.gif Pvz as baltaode, tai is BE naudojau 'fairly light', is EM 'light neutral'.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 31, 20:48)
Simtus kartu esu pirkus internete ir visada eina ta pati informacija:

Tai kodėl aš visą laik vedu kortelės pavadinimą ir viskas gerai būna g.gif
Šiandien pirkau iš EM kaip tik, tai specialiai atkreipiau dėmesį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 08 03, 10:48)
Tai kodėl aš visą laik vedu kortelės pavadinimą ir viskas gerai būna  g.gif
Šiandien pirkau iš EM kaip tik, tai specialiai atkreipiau dėmesį  ax.gif


Na tikrai keista, nes aš irgi ten visada vedu savo vardą ir pavardę... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 16, 14:15)
Merginos, kaip naudoti mineralinė pudrą šlapiai? rolleyes.gif  Sakau gal su drėkinamuoju kremu ant rankų sumaišyti ir teptis, ar aš čia jau visiškai nusifantazavau? biggrin.gif

Nemanau,kad nusifantazavot,vienas is budu yra susimaisyt su savo kremu naudojamu ir gaunat pati tikriausia krema su spalva ax.gif As labai patenkinta tokiu budu dengimo. Kiti budai jau buvo aprasyti, naudojant termini vandeni. Nors as dabar terminio neturiu,tai i purkstuka prisipilu mineralinio geriamo vandens arba kokiu zoliu nuoviro (pvz ramuneliu) ir purskiu ant sepetelio thumbup.gif
Atsakyti
kaip suprantu is mineraliniu pudru Nr.1 cia laikoma BE?
Kuo ji ipatinga gal galite pasidalinti patirtimi?
Kaip naudojate ja? ant kremo ar krempudros?

Nebarkite kad neperskaiciau ka pries tai priraset...L. daug prirasyta, o turiu maza leliuka namuose tai nelabai turiu laiko skaitineti blush2.gif o uz keliu sav i vestuves zygiuosiu teks paciai makiaza pasidaryti nes nebus laiko po salonus laxtyti biggrin.gif tdl ieskau geros pudros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 08 03, 10:48)
Tai kodėl aš visą laik vedu kortelės pavadinimą ir viskas gerai būna  g.gif
Šiandien pirkau iš EM kaip tik, tai specialiai atkreipiau dėmesį  ax.gif


Todel, kad nezinote ka is tikruju vest ir ivedate ta, ko nereikia, bet priima turbut todel, kad perkate is 'atlaidziu' puslapiu ir todel, kad ten reikalauja parasymo raidemis, tai ir tinka ka uzrasot. Pvz jums reikia irasyt shipping adresa ir billing adresa (pirmasis yra ten, kur siusit, o antras yra tas, kuriuo jusu kortele registruota). Tai yra daug puslapiu, kur perku su lietuviska kortele, ivedu amerikietiska siuntimo adresa, pazymiu, kad billing adresas toks pat (nors realiai jis LT) ir viskas praeina kuo puikiausiai. Ir tik labai maza dalis (rimtesniu puslapiu - VS, Neiman Marcus ir pan) to nepriima - is patirties sakau, kad teko pasiskambint i parduotuve paklaust kodel nepraeina uzsakymas, tada diktuodavau LT adresa, banko telefona ir jie susisiekdavo patvirtint.

QUOTE(Dolita @ 2009 08 03, 14:38)
kaip suprantu is mineraliniu pudru Nr.1 cia laikoma BE?
Kuo ji ipatinga gal galite pasidalinti patirtimi?
Kaip naudojate ja? ant kremo ar krempudros?


BE turbut seniausia forume paplitusi pudra, todel ji ir dazniausiai apkalbama. Realiai kiekviena atsirenka kas jai patinka - man pvz BE sunkoka vasarai, bet kai tik isigijau ja, tai visai tiko, nes tai buvo mano antra pudra ir neturejau su kuo lygint. Daugkam patinka EM. Dabar jau pradejo list i foruma ir MAC. O siaip ju gi turi ir LT parduotuvese, tai galit pasibandyt - tikrai yra Maybelline, L'oreal.

Ypatinga tuo, kad lengva ant veiduko, odyte nesijaucia apkrauta, man asmeniskai uztenka ir maskavimo, jei kada reikia. Na tai tiesiog biri pudra, tai ir jos funkcijos tokios kaip birios. Tikrai nera stebuklinga kazkokia, kad mineraline ir neatlieka kazko ypatingo.

Naudoja kaip kuri - galima ir tik ant kremo, galima ir ant krempudros. Cia turbut priklausomai nuo poreikiu ir nuo pacios pudros. Vienos mineralines maziau maskuoja, kitos daugiau, tai jei yra ka maskuot, tada dazniausiai ant krempudros naudoja. Nors as niekada krempudros nenaudoju, tai jei reikia pamaskuot, maskuoju maskavimo piestuku, o tada pudryte tepu.
Atsakyti