Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 25, 23:16)
Kodel gryzot prie em?



as sakyciau, kad man gal graziau b.e. ant veido atrode mirksiukas.gif bet kazkokiu mazu paberimu atsirado, tai idomumo delei padejau i sona, grizau prie em - ir viskas praejo verysad.gif matyt, vis tik mano odai bismutas ne i nauda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 26, 14:06)
as sakyciau, kad man gal graziau b.e. ant veido atrode mirksiukas.gif bet kazkokiu mazu paberimu atsirado, tai idomumo delei padejau i sona, grizau prie em - ir viskas praejo verysad.gif matyt, vis tik mano odai bismutas ne i nauda unsure.gif



o kokia spalva BE uzsakinejai , kazkaip niekaip del spalvos neapsisprendziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 26, 13:06)
as sakyciau, kad man gal graziau b.e. ant veido atrode mirksiukas.gif bet kazkokiu mazu paberimu atsirado, tai idomumo delei padejau i sona, grizau prie em - ir viskas praejo verysad.gif matyt, vis tik mano odai bismutas ne i nauda unsure.gif


Man ir BE labiau uz EM patiko... O kadangi problemu nebuvo, tai galiu drasiai naudot. Tik BE man gana sunkoka atrodo ant veiduko palyginus su kitomis. Dabar dar turiu kelis BE meginelius, tai reiks panaudot kada ir ziuret kaip siuo metu patinka...
Atsakyti
spicas, na kaip MAC? ar verta uzsisakyti man ?g.gif gaila nespejau pamatyti foto kur idejusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 26, 19:58)
spicas, na kaip MAC?  ar verta uzsisakyti man ?g.gif  gaila nespejau pamatyti foto kur idejusi doh.gif

nu faina, gerai tepasi, bet nelikau ziauriai nustebinta rolleyes.gif labai isranki esu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 26, 19:58)
spicas, na kaip MAC?  ar verta uzsisakyti man ?g.gif  gaila nespejau pamatyti foto kur idejusi doh.gif


Ikisiu ir as savo trigrasi... blush2.gif MAC man irgi nera kazkoks stebuklas, bet verta demesio, jei nereikalingas didelis maskavimas. Jei odyte nera grazi, tai tada siulyciau paieskoti sunkesnes mineralines pudrytes - tada geriau pamaskuos. Lengvam maskavimui man turbut MAC labiausiai patinka, o didesniam pamaskavimui siulyciau BE arba Cargo Plantlove - Cargo man zymiai labiau patinka sudetimi ir kainos/kiekio santykiu, o del formules, tai sakyciau abi labai vienodos.
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2009 07 26, 17:23)
o kokia spalva BE uzsakinejai , kazkaip niekaip del spalvos neapsisprendziu 4u.gif



kelias: light ir golden medium (ta man nepatiko, geltona kazkokia).
beje, light dabar parduodu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 26, 20:47)
Ikisiu ir as savo trigrasi...  blush2.gif MAC man irgi nera kazkoks stebuklas, bet verta demesio, jei nereikalingas didelis maskavimas. Jei odyte nera grazi, tai tada siulyciau paieskoti sunkesnes mineralines pudrytes - tada geriau pamaskuos. Lengvam maskavimui man turbut MAC labiausiai patinka, o didesniam pamaskavimui siulyciau BE arba Cargo Plantlove - Cargo man zymiai labiau patinka sudetimi ir kainos/kiekio santykiu, o del formules, tai sakyciau abi labai vienodos.

pasimeciau dabar visiskai doh.gif nera pas mane is tikruju labai ka maskuoti. gal BE reikia pabandyti, net nezinau....
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 26, 22:53)
pasimeciau dabar visiskai doh.gif  nera pas mane is tikruju labai ka maskuoti. gal BE reikia pabandyti, net nezinau....


Tai jei nera, tai puikiai tiks MAC wink.gif Pvz pas mane oda lygaus atspalvio, kartais ir nesidazius i darba ar gatve einu (pasidazau daugiau del to, kad gyvesnis veidukas butu, nes esu baltaode, tai paskui prasideda klausimai ar gerai jauciuosiu doh.gif ), tai man pilnai uztenka MAC. Bet kai reikia pamaskuot nelygu veiduko atspalvi, kokius paraudimus, demeles ir pan, tai tada reiketu ka nors sunkesnes formules.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 26, 23:47)
Tai jei nera, tai puikiai tiks MAC wink.gif Pvz pas mane oda lygaus atspalvio, kartais ir nesidazius i darba ar gatve einu (pasidazau daugiau del to, kad gyvesnis veidukas butu, nes esu baltaode, tai paskui prasideda klausimai ar gerai jauciuosiu  doh.gif ), tai man pilnai uztenka MAC. Bet kai reikia pamaskuot nelygu veiduko atspalvi, kokius paraudimus, demeles ir pan, tai tada reiketu ka nors sunkesnes formules.

CIA mano galima sakyti pirma mineraline pudra, labai butu idomu ir kitokias pabandyti, dar turiu gauti vichy terminio vandenuko tai bandysiu pasidazyt "wet"
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 26, 23:47)
Tai jei nera, tai puikiai tiks MAC wink.gif Pvz pas mane oda lygaus atspalvio, kartais ir nesidazius i darba ar gatve einu (pasidazau daugiau del to, kad gyvesnis veidukas butu, nes esu baltaode, tai paskui prasideda klausimai ar gerai jauciuosiu  doh.gif ), tai man pilnai uztenka MAC. Bet kai reikia pamaskuot nelygu veiduko atspalvi, kokius paraudimus, demeles ir pan, tai tada reiketu ka nors sunkesnes formules.

bet ir BE turi tu, ane?
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 27, 11:29)
bet ir BE turi tu, ane?


Turejau - buvo mano antra mineraline pudra. Pirmoji buvo L'oreal, antra buvo BE (be to cia SM didelis vajus del BE tuo metu buvo, tai buvo idomu isbandyt). Tada lyginant sias dvi, BE buvo lengvesne, malonesne ant veiduko. Po to visokiu kitokiu daug isbandziau. Dabar turiu tik meginukus BE pudrytes, tai neprisiruosiu naudot. Siuo metu naudoju MAC ir Cargo Plantlove - Cargo kiek sunkesne uz MAC, bet man patinka, kad naturali sudetis ir labai didelis kiekis (rodos 15g ar pan uz 30$).
Atsakyti