Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(olialiaa @ 2009 07 21, 12:47)
tai kad ne ant makiazo purkst reikia  blink.gif

o kas sake, kad ant makiazo purkst negalima? Kaip kam patinka taip juos ir naudoja.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 21, 12:35)
o kas sake, kad ant makiazo purkst negalima? Kaip kam patinka taip juos ir naudoja.



o tai kaip atrodo paskui makiazas? nesusimakaloja viskas? neplaukia? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 07 21, 14:38)
o tai kaip atrodo paskui makiazas? nesusimakaloja viskas? neplaukia?  g.gif  blink.gif

tai nepurski tiek, kad plauktu. Man graziau ir gyviau atrodo uzpurskus jo ant mineralines pudros padengto veido.
Atsakyti
Na ka, visgi nera tokia bloga ta MAC mineraline (biri) pudryte - persipyliau i kita indeli (eilini birios pudros indeli su paprastu sieteliu), tepiau kabuki sepeteliu ir visai gerai gavosi thumbup.gif Gal vos vos per gelsva, bet graziai issilygina ir visai normaliai tinka tas atspalvis. Originalu indeli teko ismest, bet va svarbiausia pudra patikt pradejo - tokia grozio kaina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 07 21, 10:47)
tai kad ne ant makiazo purkst reikia  blink.gif

pvz fix+ purskia ant makiazo ji sutvirtint it nuimt ta "pudrini" efekta, purskia dienos metu atgaivint, tai pat naudoja ir mineralini vandenuka, tik reikia ziuret kad purkstu smulkiai, ir flakoneli laikyt toliau nuo veido
Papildyta:
QUOTE(olialiaa @ 2009 07 21, 12:38)
o tai kaip atrodo paskui makiazas? nesusimakaloja viskas? neplaukia?  g.gif  blink.gif

jei purksti is arti gali negraziai atrodyt, arba jeigu padauginsi, bet siaip tai neturetu problemu but smile.gif
Papildyta:
QUOTE(As_nematoma @ 2009 07 21, 12:59)
Aš daug visokių priemonių užsisakau tiesiogiai, tai norėčiau ir čia pati - man taip labiau patinka. smile.gif

MAC i lt nesiuncia tiesiogiai is ju site'o, tik kiek zinau i USA, Kanada ir UK verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2009 07 21, 23:47)
Na ka, visgi nera tokia bloga ta MAC mineraline (biri) pudryte - persipyliau i kita indeli (eilini birios pudros indeli su paprastu sieteliu), tepiau kabuki sepeteliu ir visai gerai gavosi  thumbup.gif Gal vos vos per gelsva, bet graziai issilygina ir visai normaliai tinka tas atspalvis. Originalu indeli teko ismest, bet va svarbiausia pudra patikt pradejo - tokia grozio kaina biggrin.gif

thumbup.gif nu ir saunu, nes pudryte tai tikrai faina thumbup.gif
Atsakyti
isbandziau jau MAC pudryte
na ka..tepasi gerai, lengvai, ant veido beveik nesimato, duoda svytejimo, skaistumo, spalva lyg ir atitaikiau.
ziuresiu kaip toliau, ar nebers ar nekims poru rolleyes.gif
va kaip atrodo uzsitepus (jei kas matosi cia) 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 25, 20:47)
isbandziau jau MAC pudryte
na ka..tepasi gerai, lengvai, ant veido beveik nesimato, duoda svytejimo, skaistumo, spalva lyg ir atitaikiau.
ziuresiu kaip toliau, ar nebers ar nekims poru rolleyes.gif

o Tu pries Mac esi bandziusi kokia kita mineraline, pvz Everyday minerals, ar Bare minerals? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 25, 21:34)
o Tu pries Mac esi bandziusi kokia kita mineraline, pvz Everyday minerals, ar Bare minerals? rolleyes.gif

tik tbs, kuri nepalyginama su mac rolleyes.gif
Atsakyti
Nu va, matau atkeliavo tavo mac thumbup.gif kaip atlaike visa diena? veidas neblizgejo?
as dabar saco b.e. padejau i sona, vel grizau prie em ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 25, 22:51)
Nu va, matau atkeliavo tavo mac thumbup.gif kaip atlaike visa diena? veidas neblizgejo?
as dabar saco b.e. padejau i sona, vel grizau prie em ax.gif

na atlaike lyg tais rolleyes.gif nea neblizgejo, bet mano oda nera riebi, riebiai kazin kaip butu
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 25, 22:51)
Nu va, matau atkeliavo tavo mac thumbup.gif kaip atlaike visa diena? veidas neblizgejo?
as dabar saco b.e. padejau i sona, vel grizau prie em ax.gif

Kodel gryzot prie em? Mano B.e irgi dabar padeta i sona, ir naudoju Em, bet man jos abi vienodai geros, tik kad em visai nesenai isigyjau, ir smagu kad ji gerokai pigesne, nors kaip jau minejau lygiai tokia pat gera kaip B.e. O perkant susikooperavus isvis gaunasi juokas. Tikrai smagu, kad radau pigesne alternatyva. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 25, 19:59)
tik tbs, kuri nepalyginama su mac rolleyes.gif

drinks_cheers.gif zinoma, ju nera net ko lygint
Atsakyti