Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(charisma212 @ 2009 07 20, 11:34)

as naudoju termini vandenuka uriage, man  thumbup.gif


Lietuvoje pirkot? kokia kaina? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(As_nematoma @ 2009 07 20, 11:41)
Susidomėjau MAC fix. Gal žinot kokią internetinę parduotuvę, kuri siunčia MAC į LT? Hmmm o ar gal kažkur LT galima MAC nusipirkti? taip įnikau į siuntimąsi internetu, kad nebežinau, kas kosmetikos paraduotuvėse darosi  blush2.gif

Lietuvoje MAC nera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 20, 15:09)
Lietuvoje pirkot? kokia kaina?  blush2.gif

Vaistinese yra ivairiu rusiu terminiu vandenuku, visi jie tinka, as pvz naudoju avene smile.gif . Nes jis purskia labai smulkiais lasiukais, o uriage ir vichy stambokais jau, man asmeniskai per stambus purkst ant makiazo schmoll.gif O kainos tai apie 30lt.
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 20, 15:09)
Lietuvoje MAC nera  mirksiukas.gif


O Vilniuje 'flagman' (ar pan pavadinimas) prekybos centre nera? Lyg kazkada kazko is MAC ten budavo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 19, 22:04)
Prigriebiau siandien MAC mineraline pudryte - ziuresiu kaip patiks, bet sudetis jau patiko.  thumbup.gif
MAC puslapyje juk galit paziuret kainas - tikrai tai nera brangi kosmetika (sakyciau YSL, Guerlain, Chanel zymiai brangesnes). Elementariai palyginkim koki YSL blizgi, kuris kainuoja 28$ ir MAC, kuris kainuoja 14$. Pvz mineraline biri pudryte MAC apie 30$, Bare Escentuals 25$. Kainytes tikrai nesikandzioja wink.gif

drinks_cheers.gif labai pritariu! kai pasiziuri kainas visu dioru, chaneliu ir lancomu, tai MAC man netgi labai prieinamos kainos thumbup.gif (aisku pas jus USA jie isvis pigus, pas mus dar biski uzkeltos kainos ax.gif )
Papildyta:
QUOTE(As_nematoma @ 2009 07 20, 09:41)
Susidomėjau MAC fix. Gal žinot kokią internetinę parduotuvę, kuri siunčia MAC į LT? Hmmm o ar gal kažkur LT galima MAC nusipirkti? taip įnikau į siuntimąsi internetu, kad nebežinau, kas kosmetikos paraduotuvėse darosi  blush2.gif

tai per tarpininkes gi bandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ka, pabandziau MAC mineraline biria pudryte - nelabai tiesa sakant patiko... ax.gif Visu pirma, tai man ji nesidenge graziai - bandziau pradzioj sepeteliu, po to ta kempinele kur viduje prideta, tai su kempinele kazkaip lygiai ir lengvai padengt einasi, bet man vietoj jos per daug susikaupe. Tai po to sepeteliu dar ten pamozojau ir vistiek galiausiai Laura Geller 'balance-n-brighten' tepiausi. Galvoju gal man netinka butent spalvyte, nes kazkokia per geltona, nors vakar konsultantas parinko ir ant manes pabande.... g.gif Nu nezinau, bet kazkas su ja man nepatinka....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 20, 16:39)
Nu ka, pabandziau MAC mineraline biria pudryte - nelabai tiesa sakant patiko...  ax.gif Visu pirma, tai man ji nesidenge graziai - bandziau pradzioj sepeteliu, po to ta kempinele kur viduje prideta, tai su kempinele kazkaip lygiai ir lengvai padengt einasi, bet man vietoj jos per daug susikaupe. Tai po to sepeteliu dar ten pamozojau ir vistiek galiausiai Laura Geller 'balance-n-brighten' tepiausi. Galvoju gal man netinka butent spalvyte, nes kazkokia per geltona, nors vakar konsultantas parinko ir ant manes pabande....  g.gif Nu nezinau, bet kazkas su ja man nepatinka....

o su kabuki nebandei? g.gif man tai jis tinkamiausias mineralinei pudrytei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 20, 20:36)
o su kabuki nebandei?  g.gif man tai jis tinkamiausias mineralinei pudrytei thumbup.gif

cia apie biria?
o pas mane bus kitokia ane? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 20, 20:51)
cia apie biria?
o pas mane bus kitokia ane? rolleyes.gif

jo, cia apie biria shopingas rase, pas tave bus presuota mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 20, 20:36)
o su kabuki nebandei?  g.gif man tai jis tinkamiausias mineralinei pudrytei thumbup.gif


Bandziau, bet vistiek nebuvo taip grazu, kaip noreciau... Jauciu kaltas atspalvis, nes jis man per geltonas. doh.gif Bet pati pudryte neispasakytai lengva ant odos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 20, 23:50)
Bandziau, bet vistiek nebuvo taip grazu, kaip noreciau... Jauciu kaltas atspalvis, nes jis man per geltonas.  doh.gif Bet pati pudryte neispasakytai lengva ant odos  thumbup.gif

turbut praleidau, bet koki atspalvi emei?
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 21, 02:03)
turbut praleidau, bet koki atspalvi emei?


'Light medium' - konsultantas tokia parinko, pabandes ant veido (o ir pati ja buvau pasirinkus bandydama ant rankos).

Ai, gal nebezinau pati ko noriu biggrin.gif Praktiskai visoms bandytoms mineralinems pudroms kazkoki priekaista turiu:
-BE pudra man patiko, tik sudetis idealesne galetu but, na ir gal kiek sunkoka atrodo ant veido,
-EM nepatiko tepimasis, jausmas ant veido, bet pats atspalvis labai puikus buvo,
-L'oreal tuo metu buvo pirmoji, tai neturejau su kuo lygint, bet dabar glavoju, kad pati sunkiausia ji buvo,
-Aubrey Organics atspalvis buvo be rysio, buvo matine, tai truputi purvinu veidu atrodziau smile.gif
-The body shop nepatiko kvapu, nepatogus sietelis buvo ir nesmagiai ant veido jautesi,
-Guerlain mineralinis bronzatas nepatiko, kad sietelis kaip TBS, labai mazas kiekis, didele kaina ir efektas ne superinis.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 20, 14:44)
Vaistinese yra ivairiu  rusiu terminiu vandenuku, visi jie tinka, as pvz naudoju avene smile.gif . Nes jis purskia labai smulkiais lasiukais, o uriage ir vichy stambokais jau, man asmeniskai per stambus purkst ant makiazo schmoll.gif  O kainos tai apie 30lt.



tai kad ne ant makiazo purkst reikia blink.gif
Atsakyti