Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 17, 23:40)
jei naidosi vietoj foundation, itrinti gerai, o jei nori naudot tik lengvai uzfiksuot foundation, tik perbrauk didesniu sepeteliu per nosiuka, smakra ir kakta, kur dazniausiai blizgesiukas islenda mirksiukas.gif ji kadangi nera matine, o turi dewy glow to it nebus miltuoto efekto ir neitrynus mirksiukas.gif
dar vienas triukas, jei padauginai mineralines, gali mineralinio vandenuko (vichy etc., koki turi) uzpurkst ant veiduko, tik laikyk flakoneli truputi toliau, arba uzpurksti ant 187 ir lengvai patapsnoti "miltuotas" vietas ant veiduko smile.gif taip ne tik naturalesni efekta isgausi, ber ir uzfiksuosi makiaza thumbup.gif o jei turi fix+ tai is vis super

as mineraline pudra zadu naudoti viena, be jokiu krem ar kitokiu ax.gif
galvoju isigyt ta mac fix+ g.gif
bet ju irgi visokiu buna ane?
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 18, 09:43)
as mineraline pudra zadu naudoti viena, be jokiu krem ar kitokiu ax.gif
galvoju isigyt ta mac fix+ g.gif
bet ju irgi visokiu buna ane?

yra paprastas fix+ ir buvo sios vasaros LE is Rose Romance kolekcijos, bet principe tai tas pats produktas tik kvepia rozemis smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 18, 11:47)
yra paprastas fix+ ir buvo sios vasaros LE is Rose Romance kolekcijos, bet principe tai tas pats produktas tik kvepia rozemis smile.gif
user posted image

geras! jau paziurejau kad ji naudoja labai universaliai, ir vietoj toniko net bigsmile.gif
klausyk, gal pagelbetum biski.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 18, 09:51)
geras! jau paziurejau kad ji naudoja labai universaliai, ir vietoj toniko net bigsmile.gif
klausyk, gal pagelbetum biski.. blush2.gif

yra vienas filmukas youtube, radus imesiu, ten make-up artistas isvardino gal 7 jo panaudojimo budus thumbup.gif
manyciau vienas is universaliausiu priemoniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 17, 17:43)
taves neberia nuo jos? nes as ja naudoju maziau negu savaite, bet kolkas viskas ok unsure.gif nes mergaites rase, kai kurias beria nuo jos unsure.gif

Nu kolkas neberia cool.gif bet bijau, akd nepradėtų, nes oda tai pas mane labai problematiška unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2009 07 19, 18:05)
Nu kolkas neberia cool.gif  bet bijau, akd nepradėtų, nes oda tai pas mane labai problematiška unsure.gif  verysad.gif


kiek laiko naudoji?
as siandien pastebejau mazus paberimus, dabar kelias dienas nenaudosiu b.e. - paziuresiu g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 19, 18:03)
kiek laiko naudoji?
as siandien pastebejau mazus paberimus, dabar kelias dienas nenaudosiu b.e. - paziuresiu g.gif  blink.gif

1,5 savaitės smile.gif lyginant su krempudra tai ji man gėris, nes iš po krempudros tai iškarto veidas išbertas būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 18, 11:47)
yra paprastas fix+ ir buvo sios vasaros LE is Rose Romance kolekcijos, bet principe tai tas pats produktas tik kvepia rozemis smile.gif
user posted image


O ar yra kazkoks pigesnis variantas kuri butu galima Lietuvoj nusipirkti? Kiek zinau MAC yra brangi kosmetika, tai noretusi kazko pigesnio blush2.gif
Atsakyti
Prigriebiau siandien MAC mineraline pudryte - ziuresiu kaip patiks, bet sudetis jau patiko. thumbup.gif

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 19, 23:27)
O ar yra kazkoks pigesnis variantas kuri butu galima Lietuvoj nusipirkti? Kiek  zinau MAC yra brangi kosmetika, tai noretusi kazko pigesnio  blush2.gif


MAC puslapyje juk galit paziuret kainas - tikrai tai nera brangi kosmetika (sakyciau YSL, Guerlain, Chanel zymiai brangesnes). Elementariai palyginkim koki YSL blizgi, kuris kainuoja 28$ ir MAC, kuris kainuoja 14$. Pvz mineraline biri pudryte MAC apie 30$, Bare Escentuals 25$. Kainytes tikrai nesikandzioja wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 19 liepos 2009 - 23:14
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 19, 21:27)
O ar yra kazkoks pigesnis variantas kuri butu galima Lietuvoj nusipirkti? Kiek  zinau MAC yra brangi kosmetika, tai noretusi kazko pigesnio  blush2.gif

na jei sutvirtinti makiaza arba naudot mineralines pudrytes dregnam dengimo budui tiks bet kuris purskiamas mineralinis vandenukas mirksiukas.gif o pigesnes alternatyvos kuri atliktu tiek pat daug funkciju kaip fix+ nezinau g.gif gal butu galima naudot purskiama mineralini vandenuka is aubrey, bent jau man jis buvo pirma mintis smile.gif
aubrey mineralinis
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2009 07 19, 23:10)
1,5 savaitės smile.gif  lyginant su krempudra tai ji man gėris, nes iš po krempudros tai iškarto veidas išbertas būna doh.gif


mane buvo isbere tik po mac studio fix unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 19, 23:27)
O ar yra kazkoks pigesnis variantas kuri butu galima Lietuvoj nusipirkti? Kiek  zinau MAC yra brangi kosmetika, tai noretusi kazko pigesnio  blush2.gif



as naudoju termini vandenuka uriage, man thumbup.gif
Atsakyti
Susidomėjau MAC fix. Gal žinot kokią internetinę parduotuvę, kuri siunčia MAC į LT? Hmmm o ar gal kažkur LT galima MAC nusipirkti? taip įnikau į siuntimąsi internetu, kad nebežinau, kas kosmetikos paraduotuvėse darosi blush2.gif
Atsakyti