Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 17, 15:19)
nu paprastu vandeniu tai as tikrai nepurksciau, siaip tai geriausiai yra fix+ is MAC, nes jis ne tik kad padrekina, bet ir turi fiksuojanti poveiki(tik nezinau kuris/ie butent is jo sudedamuju daliu), tai pades pudrytei islikti ilgiau, bet neturint jo manau darba puikiai atliktu ir bet kuris is purskiamu mineraliniu vandenuku mirksiukas.gif  na o pats principas slapios mineralines pudros yra tas kad suteikti ta dewy, glowy odos efekta, nes kartais naudojant mineraline (loose) tai padauginus gali tas "pudrinis" efectas but
Papildyta:

siaip tai manau didelio skirtumo nera pries ar po

MSF Natural nera biri, jinai presuota, ber nera tokia kieta kaip kitos presuotos pudros, tai nereikia nieko berti, "pamakaluoji" per ja su sepeteliu ir tepi ant veiduko. ir kas man labiausiai petinka kad ji nera visiskai matine, tai suteikia ta dewy efekta, nereikia nei slapint sepetelio, ir ji tinka naudot ir viena ir sutvirtint makiaza wub.gif

tu cia apie MAC? g.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2009 07 17, 14:35)
man b.e. ir patinka wub.gif  pritariu išsakytiems pliusams apie ją wub.gif


taves neberia nuo jos? nes as ja naudoju maziau negu savaite, bet kolkas viskas ok unsure.gif nes mergaites rase, kai kurias beria nuo jos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma212: 17 liepos 2009 - 17:43
QUOTE(Spicas @ 2009 07 17, 15:57)
tu cia apie MAC? g.gif

jo, MAC Mineralize Skin Finish, arba MSF mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 17, 20:25)
jo, MAC Mineralize Skin Finish, arba MSF mirksiukas.gif

o *****, mano kazkaip kitaip vadinas unsure.gif
nebusiu kokia lieva pasemus doh.gif
pas mane bus Mineralize Skin Finish/Natural ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 17, 21:03)
o *****, mano kazkaip kitaip vadinas unsure.gif
nebusiu kokia lieva pasemus doh.gif
pas mane bus Mineralize Skin Finish/Natural  ax.gif

Tai pas tave ne foundation, o finishing, ne leva, bet ji uzbaigimui makiazo skirta. O gal nebuna mac foundation? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 17 liepos 2009 - 20:33
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 17, 21:31)
Tai pas tave ne foundation, o finishing, ne leva, bet ji uzbaigimui makiazo skirta. O gal nebuna mac foundation?  g.gif

nebe suprantu nieko
mano yra tokia
o tai kokia sita?
man tai jinai net i pudra nepanasi, atspalviai kokie..kaip skaistalu labiau man..
tai kiek ziurejau is MAC MINERALIZE nera parasyta foundation g.gif
arba, kas per pudra CIA?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spicas: 17 liepos 2009 - 21:19
Sveikos,
gal kas bandete "Indian Earth" mineraline pudra, butu labai idomu suzinoti atsiliepimus. Is anksto dekoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 17, 19:31)
Tai pas tave ne foundation, o finishing, ne leva, bet ji uzbaigimui makiazo skirta. O gal nebuna mac foundation?  g.gif

ji ne tik uzbaigimui skirta, bet naudojama vietoj foundation, uztvirtinti ir/ar uzbaigti makiaza arba net ir ant foundation su kabuki jei nori full coverage smile.gif zodziu tikrai multipurpose wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Spicas @ 2009 07 17, 20:17)
nebe suprantu nieko
mano yra tokia
o tai kokia sita?
man tai jinai net i pudra nepanasi, atspalviai kokie..kaip skaistalu labiau man..
tai kiek ziurejau is MAC MINERALIZE nera parasyta foundation g.gif
arba, kas per pudra CIA?

tavo yra tokia kaip ir pas mane, kuri naudojama
a) vietoj pudros
cool.gif lengvais potepiais su dideliu pudros sepeteliu (134/150 etc) padengt veida plonu pudros sluoksniu lengvam makiazo uzbaigimui
c) ant pudros su kabuki/flat top brush jei reikia full coverage
d) tamsesnis pudros arspalvis tinkamas kaip contouring priemone
butu galima vardint ir vardint, nes ji tikrai multipurpose pudra

ta antra yra svytinti - ne blizganti - gali but naudojama kaip bronzantas, skaistalai ir highlight, priklausomai nuo spalvos, ir visam veidui nemanau kad tinkama

o paskutine tai biri pudra, suteikianti ne matine o sheer coverage......

phew..reklamos pavariau MAC lotuliukas.gif
Atsakyti
o sakykit tos mac sudetis kaip ir be, ar em? Ar dar su priedais visokiais?
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 17, 21:05)
o sakykit tos mac sudetis kaip ir be, ar em? Ar dar su priedais visokiais?

sito tai tikrai negaliu atsakyti, nes sudetimi nelabai domiuosi (nors gal ir vertetu rolleyes.gif ), mane labiau domina efektas, pasiekiamas vienokia ar kitokia kosmetikos priemone, staying power, spalvine gama, ir ypac funkcionalumas mirksiukas.gif
Atsakyti
TAI JAUCIU SU TUO MARY KAY SEPETELIU NEPATAIKIAU? BUS SUNKU PADENGT PLONAI g.gif
Papildyta:
o kaip pasidazyti su ja, kad nesimatytu tu milteliu ant veido blush2.gif ? reikia itrinti, ar padengti
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 17, 21:26)
TAI JAUCIU SU TUO MARY KAY SEPETELIU NEPATAIKIAU? BUS SUNKU PADENGT PLONAI  g.gif
Papildyta:
o kaip pasidazyti su ja, kad nesimatytu tu milteliu ant veido  blush2.gif ? reikia itrinti, ar padengti

jei naidosi vietoj foundation, itrinti gerai, o jei nori naudot tik lengvai uzfiksuot foundation, tik perbrauk didesniu sepeteliu per nosiuka, smakra ir kakta, kur dazniausiai blizgesiukas islenda mirksiukas.gif ji kadangi nera matine, o turi dewy glow to it nebus miltuoto efekto ir neitrynus mirksiukas.gif
dar vienas triukas, jei padauginai mineralines, gali mineralinio vandenuko (vichy etc., koki turi) uzpurkst ant veiduko, tik laikyk flakoneli truputi toliau, arba uzpurksti ant 187 ir lengvai patapsnoti "miltuotas" vietas ant veiduko smile.gif taip ne tik naturalesni efekta isgausi, ber ir uzfiksuosi makiaza thumbup.gif o jei turi fix+ tai is vis super
Atsakyti