Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 12, 22:25)
Lauksim atsiliepimu  4u.gif


nu va, jau isbandziau b.e. - visai patiko, nereikia maisyti keliu spalvu, kaip dariau su em, makiaza uzbaigiu veilu - gerai issilaiko, dengia graziai, tolygiai, veidukas atrodo svytintis, bet neblizgantis, zodziu, kolkas patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 07 09, 12:33)
Sveikutes,gal kuri turit sita mineralini bronzanta?kaip jis ar gerai ,;lygiai tepasi?ar nr1 spalvyte labai sviesi?ar ne ryza? biggrin.gif dekui uz atsakymus
user posted image


esu bandziusi kristianoj sita geri bigsmile.gif labai tolygiai pasiskirsto, odele kaip aksomas atrodo wub.gif ziurejau tarp 2 ir 3nr tamsesnes spalvos, kai tik pabaigsiu senaja, butinai isigysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingira: 15 liepos 2009 - 17:19
man irgi ji labai faina , graziai dengiasi , toks persikinis veidas gaunasi o mano spalva tai light 01 ir tai jei biski padauginu tai per tamsu o tos kitos spalvos tai man pasirode isvis tamsios . bet as naudoju visam veidui
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 15, 12:39)
nu va, jau isbandziau b.e. - visai patiko, nereikia maisyti keliu spalvu, kaip dariau su em, makiaza uzbaigiu veilu - gerai issilaiko, dengia graziai, tolygiai, veidukas atrodo svytintis, bet neblizgantis, zodziu, kolkas patenkinta wub.gif

Kokia spalva emet. As irgi kazkaip kai norejau jos tai galvojau apie Medium Beige arba Golden medium, bet maniau kad si bus per geltona g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 07 15, 22:58)
Kokia spalva emet. As irgi kazkaip kai norejau jos tai galvojau apie Medium Beige arba Golden medium, bet maniau kad si bus per geltona g.gif


naudoju light, o paemiau light ir golden medium, tai pastaroji - i geltonuma, man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, kaip naudoti mineralinė pudrą šlapiai? rolleyes.gif Sakau gal su drėkinamuoju kremu ant rankų sumaišyti ir teptis, ar aš čia jau visiškai nusifantazavau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 16, 12:15)
Merginos, kaip naudoti mineralinė pudrą šlapiai? rolleyes.gif  Sakau gal su drėkinamuoju kremu ant rankų sumaišyti ir teptis, ar aš čia jau visiškai nusifantazavau? biggrin.gif

nusifantazavot blush2.gif cia keli filmukai, manau kad atsakys i klausima mirksiukas.gif
I

II

III
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _IRIS_: 16 liepos 2009 - 14:57
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 16, 15:55)
nusifantazavot blush2.gif cia keli filmukai, manau kad atsakys i klausima mirksiukas.gif
I

II

III

o kas cia per budas slapiai? g.gif kuom jis skiriasi?
ten paskutiniam filmuke tai tiesiog paprastu vandeniu apslakste? g.gif
Atsakyti
o tai vienos papurskia pries tepdamos ant sepetelio, kitos jau ant sepetelio su pudra g.gif

IRIS, o kaip man su ta MAC bus, jinai kazkokia kitokia, na nera biri? ax.gif labai idomiai, ar nera skirtumo, nes ta iprasta mineraline tai paberia ant dangtelio.. o tu kaip darai?
Atsakyti
spicas, ar gavai sepeteli? smile.gif beje, dar apie MAC mineraline jokiu ziniu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 07 15, 11:39)
nu va, jau isbandziau b.e. - visai patiko, nereikia maisyti keliu spalvu, kaip dariau su em, makiaza uzbaigiu veilu - gerai issilaiko, dengia graziai, tolygiai, veidukas atrodo svytintis, bet neblizgantis, zodziu, kolkas patenkinta wub.gif

man b.e. ir patinka wub.gif pritariu išsakytiems pliusams apie ją wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 16, 14:06)
o kas cia per budas slapiai?  g.gif  kuom jis skiriasi?
ten paskutiniam filmuke tai tiesiog paprastu vandeniu apslakste? g.gif

nu paprastu vandeniu tai as tikrai nepurksciau, siaip tai geriausiai yra fix+ is MAC, nes jis ne tik kad padrekina, bet ir turi fiksuojanti poveiki(tik nezinau kuris/ie butent is jo sudedamuju daliu), tai pades pudrytei islikti ilgiau, bet neturint jo manau darba puikiai atliktu ir bet kuris is purskiamu mineraliniu vandenuku mirksiukas.gif na o pats principas slapios mineralines pudros yra tas kad suteikti ta dewy, glowy odos efekta, nes kartais naudojant mineraline (loose) tai padauginus gali tas "pudrinis" efectas but
Papildyta:
QUOTE(Spicas @ 2009 07 16, 14:23)
o tai vienos papurskia pries tepdamos ant sepetelio, kitos jau ant sepetelio su pudra g.gif

IRIS, o kaip man su ta MAC  bus, jinai kazkokia kitokia, na nera biri? ax.gif labai idomiai, ar nera skirtumo, nes ta iprasta mineraline tai paberia ant dangtelio.. o tu kaip darai?

siaip tai manau didelio skirtumo nera pries ar po

MSF Natural nera biri, jinai presuota, ber nera tokia kieta kaip kitos presuotos pudros, tai nereikia nieko berti, "pamakaluoji" per ja su sepeteliu ir tepi ant veiduko. ir kas man labiausiai petinka kad ji nera visiskai matine, tai suteikia ta dewy efekta, nereikia nei slapint sepetelio, ir ji tinka naudot ir viena ir sutvirtint makiaza wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _IRIS_: 17 liepos 2009 - 14:13