Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 4

QUOTE(Spicas @ 2009 07 08, 22:54)
bigsmile.gif atrodo gerai, ir kaina gera thumbup.gif
pala, tai per kur ir kaip ji galima gauti greiciausiu budu

na greiciausiai tai butu lietuvoj pas kokia platintoja uzsisakyti, pasiklausinek draugiu, gal zino kas uzsiima sia kosmetika. jeigu nieko nerasi tai as paprasysiu pas savo drauge uzsakys ir atsiusciau pastu, mazdaug uz savaites butu mirksiukas.gif bet zinok tikrai nepasigailesi, gerulis sepetukas labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 08, 22:00)
marykay pas platintojas galima uzsisakyti ir SM per tarpininkes internetinese parduotuvese mirksiukas.gif  cia nuoroda kaip sepetelis atrodo 4u.gif

http://www.marykay.c...69/default.aspx

as irgi sito sepetuko noriu, kaune smile.gif kaip cia greiciau gavus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2009 07 08, 21:00)
marykay pas platintojas galima uzsisakyti ir SM per tarpininkes internetinese parduotuvese mirksiukas.gif  cia nuoroda kaip sepetelis atrodo 4u.gif

http://www.marykay.c...69/default.aspx


labai geras sepetukas, as toki turiu mineralinei pudrai..tai labai esu patenkinta wub.gif
Atsakyti
o tai kainos tokios kaip doleriais tinklapy parodyta unsure.gif ar yra kazkokios lietuviskos kainos?
Atsakyti
QUOTE(ByElv @ 2009 07 09, 10:06)
o tai kainos tokios kaip doleriais tinklapy parodyta unsure.gif  ar yra kazkokios lietuviskos kainos?


as per konsultante pirkau, tai mokejau 31 lt smile.gif berods unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal kuri turit sita mineralini bronzanta?kaip jis ar gerai ,;lygiai tepasi?ar nr1 spalvyte labai sviesi?ar ne ryza? biggrin.gif dekui uz atsakymus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 07 09, 11:33)
Sveikutes,gal kuri turit sita mineralini bronzanta?kaip jis ar gerai ,;lygiai tepasi?ar nr1 spalvyte labai sviesi?ar ne ryza? biggrin.gif dekui uz atsakymus
user posted image


Turejau toki, bet grazinau i parduotuve - visu prima, pasirode kainos nevertas (3g kainuoja 65$). doh.gif Kitas man nepatikes dalykas buvo sietelis - ten ne paprastas dangtelis su skylutem, o toks kaip vientisas medziagos gabaliukas, aisku plonai per ji isbyra, bet... labai labai aplink bereikalingai pribyra. Na o del paties bronzato, tai jis matinis, spalvyte tinkama sviesiaodems, bet jame man kazko truko... As ji taip ant greituju tepiausi, tai nelabai lygiai pasidenge. Nu bet turetu bet kaip tepantis graziai dengtis mano supratimu.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 09, 14:27)
Turejau toki, bet grazinau i parduotuve - visu prima, pasirode kainos nevertas (3g kainuoja 65$).  doh.gif Kitas man nepatikes dalykas buvo sietelis - ten ne paprastas dangtelis su skylutem, o toks kaip vientisas medziagos gabaliukas, aisku plonai per ji isbyra, bet... labai labai aplink bereikalingai pribyra. Na o del paties bronzato, tai jis matinis, spalvyte tinkama sviesiaodems, bet jame man kazko truko... As ji taip ant greituju tepiausi, tai nelabai lygiai pasidenge. Nu bet turetu bet kaip tepantis graziai dengtis mano supratimu....  ax.gif

as niekaip neisirenku tarp jo ir YSL sito
user posted image
gal esi bandzius ir sita?kurti sgraziau dengiasi? ax.gif dar domina ar nr2 spalvyte YSl ner labai sviesi ax.gif
Atsakyti
Kad Vilniuj yra marykay, šiaurės miestely, naujam name įsikurus, mačiau pravažiuojant
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 07 09, 19:54)
as niekaip neisirenku tarp jo ir YSL sito


Sios nebandzius - man YSL nepatinka, tai net neinu prie ju stendo...
Atsakyti
Lauksim atsiliepimu 4u.gif

O gal kam teko Maybelline mineral power pudra bandyti? Kiek zinau yra ir skysta ir biri, tai domintu biri blush2.gif Kai zvalgiaus Lietuvoj tik skysta maciau, matyt vel nera doh.gif
Gal dar kas tos serijos Maubelline skaistalus bandete? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 07 09, 11:33)
Sveikutes,gal kuri turit sita mineralini bronzanta?kaip jis ar gerai ,;lygiai tepasi?ar nr1 spalvyte labai sviesi?ar ne ryza? biggrin.gif dekui uz atsakymus
user posted image


turiu man patinka thumbup.gif labai gerai kad yra tinklelis per kuri daug patogiau paimti maza kieki priemones nei kisant sepeteli i visa pudryte . sepeteli naudoju kita nes sis man per mazas
Atsakyti