Įkraunama...
Įkraunama...

Rankšluostis ar kitoks papuošimas su inicialais

Mes buvome issinuomave tokias sirdeles be jokiu inicialu. Atrode paprastai, lengvai, i tema.. Nuomavomes salone Pas Lidija (Vilnius).

Atsiprasau jei kam nepatiks, bet man asmeniskai tie ranksluosciai arba raudoni sirdies formos balionai is helio su rutu inicialais - kazkokia beskonybe... schmoll.gif
Atsakyti
o visai grazu tokios sirdys, ir as kazka panasaus galvoju daryti, o ta balta uzuolaida, cia jau atskirai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wilma22 @ 2008 06 18, 11:24)
o visai grazu tokios sirdys, ir as kazka panasaus galvoju daryti, o ta balta uzuolaida, cia jau atskirai? g.gif


Ta uzuolaida atskirai... Kadangi ji buvo likusi nuo kazkieno vestuviu nenukabinta, mums visai tiko, tik susegiau kaip man reik ir viskas. Bet planuose buvo be tu uzuolaidu lotuliukas.gif
Atsakyti
As kaip tik ir galvojau ka cia tokio idomesnio, subtilesnio pakabinus... pasirido yra nuomoti graziu sirdziu thumbup.gif Ranksluotis manau tiktu kokioj nors kaimo sodyboje, o iskilmingoje saleje nelabai... Reiks paieskoti dar minciu, gal ka aptiksim dar geresnio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliukas5 @ 2008 06 17, 22:09)
Mes buvome issinuomave tokias sirdeles be jokiu inicialu. Atrode paprastai, lengvai, i tema..  Nuomavomes salone Pas Lidija (Vilnius).

Atsiprasau jei kam nepatiks, bet man asmeniskai tie ranksluosciai arba raudoni sirdies formos balionai is helio su rutu inicialais - kazkokia beskonybe...  schmoll.gif

thumbup.gif man tai grazu. O jau tuos ranksluoscius tai tikrai nekabinkit, jau galima kazka grazaus galima sugalvot.
Atsakyti
stai rodausi ka mes pasidareme ant sienos mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(emiliukas5 @ 2008 06 17, 22:09)
Mes buvome issinuomave tokias sirdeles be jokiu inicialu


QUOTE(karamele_21 @ 2009 02 15, 13:03)
stai rodausi ka mes pasidareme ant sienos  mirksiukas.gif


Pirmas variantas labai patiko (bet užuolaidą vis tiek nuimčiau), o antras nelabai... Na bet vis tiek geriau nei rankšluostis ar vardų raidės iš rūtų.
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2009 02 15, 13:03)
stai rodausi ka mes pasidareme ant sienos  mirksiukas.gif


man grazu, nes cia daug darbo ideta, gal taip atrodo kas cia tokio, bet kai supranti kiek reikia metru kaspino ir laiko ji sugofruoti, o tai daroma su meile ir entuziazmu, GRAZU 4u.gif
Atsakyti
Pas mane buvo taip papuosta wink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 15 vasario 2009 - 19:09
aciu loretita 2 4u.gif ax.gif
Atsakyti
cia pati dareisi,ar kas padare rolleyes.gif as dar galvoju,nuotaikinga gal pasidaryti,jei rasciau,ka Mazeikiu apskrity,kas paiso sarzus, tongue.gif manau atrodytu nuotaikingai,musu abieju dideli spalvingi sarzai pakabinti lotuliukas.gif kaip manot mergaites ax.gif gal kas ka rekomenduojat,ar pacios uzsiimat blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
sarzas butu visai smagu, ir siuolaikiska smile.gif dar patiko irutes papuosimas rolleyes.gif
Atsakyti