Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Elika @ 2009 06 16, 11:22)
Aisku tada  ax.gif 

Ačiū už pasisakymus  4u.gif

Dabar lauksim atostoginių ir rinksimės duonkepę  ax.gif  bet jų tiek daug visokių  doh.gif  lotuliukas.gif

Juos dažniausia skiriasi tik programų skaičiumi ir kepalo didumų, geriausia imt iki 1.5kg mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 06 16, 11:48)
na nežinau, pas mane gaunasi tokia gera, traški plutele ir su kvietiniais ir su ruginiais miltais, o kai darau mamai, tai įdedu į maišelį.  O kai kepu prancūzišką duoną arba toster tai tada apskrudinimas  thumbup.gif

aš ir taip darau su maišeliu - tik atvirkščia darau lotuliukas.gif - sau į maišelį, o mamai ne -jai patinka traški plutelė, kepu su pirmu apskrudimo lygiu, man jo užtenka

įdėsiu sarašiuką dar kartelį ( tikiuosi nieko nepripainiojau blush2.gif ) -
maža kas primiršo kiek užsiprašė lotuliukas.gif
vis dar laukiu adresiukų kieno dar neturiu ( visoms šnd parašiau a.ž. )
Sau imu – 5kg
Laukine – 15kg ateina į namus
+ Elika – 2 kg siųsti pastu
+ *Meškutė* - 2 kg neturiu duomenų
+ Renatelem - 2kg atsiima pard
+ Panterele35 - 2 kg atsiima pard.
+ Šilingė - 1kg gal pard?? dar nepatikslinta
+ Nerez –1 kg siųsti
+ Avenita – 1kg siųsti
+ nataliuncik - 3 kg ateina pas mane
+ rsc - 2 kg atsiima pard.
+ Mrs. R - 1kg siųsti
+ mama_Greta - 1kg neturiu duomenų
+ Fregata – 3 kg atsiima pard
Lung - 1 kg pard
+ Trolėmolė – 1 kg siųsti, bet neturiu adreso
+ sige 1kg ??????????? neturiu duomenų
+ Aryvle 1kg siųsti
+ Emile 2 kg pard
+Šarūnė 2kg siųsti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 16 birželio 2009 - 12:15
Anksciau kepdavom duona orkaitej. Idomu, ar galima butu paruosta tesla ideti i duonkepe ir iskepti? Gal kas turit patirties?
Atsakyti
Sveikos merginos,
įsikišiu čia į jūsų pokalbius su klausimu. Pirmą kartą gyvenime bandau kepti duoną su raugu, pagal Oliverio receptą. ax.gif Recepte rašoma:

"Dubenyje sumaišykite 500 g ruginių miltų įpylę tiek vandens, kad gautųsi minkšta tešla."

Na aš ir padariau, gavosi tokia minkoma tešla, nei per kieta,nei per skysta. Bet nesuprantu, kaip ji burbuliuos??? Tikrai gali būti, kad tešla neturi būt skysta, o tokia minkoma, kad normaliai surūgtų?? g.gif blush2.gif

Labai lauksiu atsakymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 06 16, 21:13)
"Dubenyje sumaišykite 500 g ruginių miltų įpylę tiek vandens, kad gautųsi minkšta tešla."

Na aš ir padariau, gavosi tokia minkoma tešla, nei per kieta,nei per skysta. Bet nesuprantu, kaip ji burbuliuos??? Tikrai gali būti, kad tešla neturi būt skysta, o tokia minkoma, kad normaliai surūgtų??  g.gif  blush2.gif

Va čia yra išsamus šito recepto aprašymas su visų etapų nuotraukomis smile.gif

Atsakyti
Nu mergytės, ką tik išsikepė mano rugine duonele su salykų, skonis ir išvaizda tikros Bočių bigsmile.gif Skanumėlis thumbup.gif
Ačiū merginom aciuks.gif
Atsakyti
kniaumiau tau jau Lung dave nuoroda, kurios as neziurejau, bet manau, viskas ten bus paaiskinta. Man rodos, kad tikrai nereikejo uzmaisyt 500g ir laukt, kol surugs g.gif o tai ilgai tai gali trukti...
Atsakyti
Nataliuncik, nerandu tavo minėtos ruginės duonos recepto ax.gif Na tos, kur plikyti reikia, noriu nors be salyklo pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 06 16, 20:38)
Nu mergytės, ką tik išsikepė mano rugine duonele su salykų, skonis ir išvaizda tikros Bočių bigsmile.gif  Skanumėlis  thumbup.gif
Ačiū merginom aciuks.gif

Jau kepei is rupiu ruginiu? bigsmile.gif Gali receptuku pasidalinti?
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 06 16, 21:29)
Va čia yra išsamus šito recepto aprašymas su visų etapų nuotraukomis  smile.gif


Ot ačiū tau, Lung už greitą reakciją 4u.gif
Tik man dabar dar daugiau klausimų. Mano tešla gavosi tikrai ne tokia, kaip ten toj nuotraukoj (pas mane tešlos gumuliukas, o ten skysta masė). Pamačiusi įpyliau vandens, tešlą dar paminkiau, gavosi minkštas minkštas toks gumulas, bet vis tiek ne košė. Kažin, palikti tokį, ar dar skiesti...

QUOTE(Mrs. R @ 2009 06 16, 21:40)
kniaumiau tau jau Lung dave nuoroda, kurios as neziurejau, bet manau, viskas ten bus paaiskinta. Man rodos, kad tikrai nereikejo uzmaisyt 500g ir laukt, kol surugs g.gif o tai ilgai tai gali trukti...


Ir tau ačiū 4u.gif Bet tas receptas juk ir yra be mielių, su natūraliu raugu, neva tai per 6 dienas turi pasigaminti tešla. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 06 16, 20:41)
Nataliuncik, nerandu tavo minėtos ruginės duonos recepto  ax.gif  Na tos, kur plikyti reikia, noriu nors be salyklo pabandyt  rolleyes.gif

Antroj temoj buvo receptukas su nuotrauką įmetusi, tik be salyko. Jei taip, ant smūgio:
200g ruginių miltų užplikit 410mlvandens, 480g kvietinių miltų, 30g salyko, 1-1.5v.š.aliejaus, 1a.š. druskos, 2a.š. cukraus, 1v.š. mielių, 1v.š. sauso raugo, kmynai
Pas mus jau iš kepalo beveik nieko ir neliko doh.gif
Dar visiems pakartosiu, JEI NENORIT SULAUŽIT DANTU, TAI GERIAU ŠITUS MILTUS PLIKYT, TADA SUMINKŠTĖJA IR GERIAU PAKILA DUONYTE bigsmile.gif

QUOTE(rsc @ 2009 06 16, 20:57)
Jau kepei is rupiu ruginiu? bigsmile.gif Gali receptuku pasidalinti?

Aš visada kepu iš rupių ruginių miltų, net saldžia duonele su vaisiais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 06 16, 22:58)
Antroj temoj buvo receptukas su nuotrauką įmetusi, tik be salyko. Jei taip, ant smūgio:

Kai turėsiu sauso raugo, būtinai bandysiu šitą receptą.

O dabar pastačiau nakčiai kepti iš kelių receptų sulipdytą improvizaciją tongue.gif Ruginius miltus nuplikiau (dantų gaila mirksiukas.gif ) Tik man kažkaip skysčių per mažai pasirodė - tie miltai taip juos sugėrė... Na žiūrėsim, kas čia gausis pusryčiams g.gif
Atsakyti