Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Kepiau vakar duoną su alyvuogėm, patiko, labai bigsmile.gif
260g vandens
490g miltų
1v.š. avižų
4v.š. sėlenų
100g juodu alyvuogių
3v.š. aliejaus
1v.š. druskos
user posted image

QUOTE(Laumikė @ 2009 08 05, 12:43)
Lengva balta duonelė sumuštinukams su lengvu agurkų prieskoniu  smile.gif. Agurkai bemaišant tešlą susitrina, lieka žievelių ,,brūkšniukai“.

g.gif Nu tada reiks išbandyt smile.gif
Atsakyti
Tai va, jau iškepta mano agurkinė duona. Tiksliau dariau ne duoną, o hamburgerių tipo bandeles.
Taigi, skonis tikrai geras. Jaučiasi lengvas agurkų prieskonis, ir kvapas toks įdomus. Man patiko. Vyras įvertino tai pat teigiamai.
Saugausi receptą ir dar kepsiu ne kartą. Ačiū už receptuką 4u.gif
O čia vaizdinė iliustracija šio receptuko.
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2009 08 05, 17:25)
Tai va, jau iškepta mano agurkinė duona. Tiksliau dariau ne duoną, o hamburgerių tipo bandeles.
Taigi, skonis tikrai geras. Jaučiasi lengvas agurkų prieskonis, ir kvapas toks įdomus. Man patiko. Vyras įvertino tai pat teigiamai.
Saugausi receptą ir dar kepsiu ne kartą. Ačiū už receptuką  4u.gif
O čia vaizdinė iliustracija šio receptuko.


g.gif reikes tada pabandyti g.gif
Atsakyti
4u.gif

Na ir aš su receptuku, nors manau, tai vos ne šabloninis receptas...

user posted image

1-1,25 stiklinės vandens arba pieno (įpyliau daugiau, ~350 ml ir įdėjau porą šaukštų pieno miltelių ( 4u.gif ačiū paidukei); pagal receptą rekomenduojama priklausomai nuo miltų - , rekomenduojama tikrinti tešlą)
2 a. š. druskos
1 a. š. cukraus (įdėjau 1 v. š. cukraus)
100 g aliejaus
600 g miltų
25 g šviežių mielių (aš dėjau 2 a. š. saus. mielių)


Bandelių įdaras: patroškinti kopūstai; svogūnai su morkom pakepinti, pridedam kopūstus ir apkepinam + prieskoniai, + susmulkintas virtas kiaušinis.

Taip pat su mėlynėmis...

Kepimas: 220C, apie ~15 min., arba kol apskrus.

Labai skanios bandelės!!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2009 08 05, 17:57)

100 g aliejaus


Tiek daug aliejaus reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 05, 19:46)
Tiek daug aliejaus reikia?  g.gif


Taip, lygiai tiek ir pyliau...
Atsakyti
Merginos,labai prasau,papasakokit,kaip jus i bandeles idara dedat?Bandziau kept su vysniu dzemu,truko ten viskas,isbego.Su desrelem liuks,o kitaip nemoku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2009 08 05, 21:20)
Merginos,labai prasau,papasakokit,kaip jus i bandeles idara dedat?Bandziau kept su vysniu dzemu,truko ten viskas,isbego.Su desrelem liuks,o kitaip nemoku  4u.gif

Aš kaip cepelinus darau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2009 08 05, 22:20)
Merginos,labai prasau,papasakokit,kaip jus i bandeles idara dedat?Bandziau kept su vysniu dzemu,truko ten viskas,isbego.Su desrelem liuks,o kitaip nemoku  4u.gif


Aš irgi panašiai kaip cepelinus. Tik jei įdaras "rimtas", tai plonesnę tešlą darau, o jei su uogom, uogienę - tai storesne...
Atsakyti
Kaip gražiai ir skaniai bandelės atrodo wub.gif bandeles aš labai mėgstu valgyt, saldainių gali nebūt, svarbu, bandelių turėt hihihi.gif blush2.gif o vat jas kepti... doh.gif kantrybes pritruksta. Kadangi megstamiausios su uogienėm, tai dar formuojant bandeles, jos nesulimpa man gražiai, o jei sulimpa, tai kepdamos būtinai trūksta ir viskas išbėga doh.gif Matyt, ne man bandeles kepti.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(šarūnė @ 2009 08 05, 22:20)
Merginos,labai prasau,papasakokit,kaip jus i bandeles idara dedat?Bandziau kept su vysniu dzemu,truko ten viskas,isbego.Su desrelem liuks,o kitaip nemoku  4u.gif

Aš į uogienę visada įmaišau truputį krakmolo. Skonis nesikeičia, o efektas akivaizdus. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 05, 14:11)
Kepiau vakar duoną su alyvuogėm, patiko, labai bigsmile.gif
260g vandens
490g miltų
1v.š. avižų
4v.š. sėlenų
100g juodu alyvuogių
3v.š. aliejaus
1v.š. druskos

Ar Jums nesigavo sūroka duona ? Aš į 1kg svorio kiekį dėjau tik 1,5a.š. druskos, tai buvo pats tas, nes mano alyvuogės buvo žaliosios ir davė savo sūrumo.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 08 06, 07:48)
Ar Jums nesigavo sūroka duona ? Aš į 1kg svorio kiekį dėjau tik 1,5a.š. druskos, tai buvo pats tas, nes mano alyvuogės buvo žaliosios ir davė savo sūrumo.

Sūri nebuvo, dėjau juodąsias alyvuoges(man jos pačios skaniausios) blush2.gif
Atsakyti