Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(jadzka @ 2009 08 03, 10:26)
g.gif: keista kaip. Aš tai salyklą pyliau į duonkepę tiesiog ir viskas. Neliečiau rankomis... Bet jei pūslės atsiranda tai ot sveika doh.gif:



Na, mano oda jautri, tai truputi kas netinka iškart beria, o čia jau kone nudegimas gavosi unsure.gif gal per stipri koncentracija man buvo, kas dabar žino, bet jau rankomis tikrai neliesiu schmoll.gif

ir parašiau, kad dėl viso pikto mergaitės būtų atsargesnės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau
DUONA SU ALYVUOGIEMIS:
1kg kepaliukui dėjau:
340ml vandens
4v.š alyvuogių aliejaus
600gr kvietinių miltų
3a.š. cukraus
1,5 a.š.druskos
1,5 a.š sausų mielių
1pak. marinuotų alyuogių( supjausčiau griežinėliais ir sudėjau po signalo)
P.S. Kadangi alyvuogės davė truputį savo slysčių, teko pridėti apie šaukštą miltų.
Nu labai skani duonelė.
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 03, 08:51)
Vis noriu parašyt, bet pamirštu  doh.gif

QUOTE(Elika @ 2009 08 03, 09:35)
Na, mano oda jautri, tai truputi kas netinka iškart beria, o čia jau kone nudegimas gavosi  unsure.gif gal per stipri koncentracija man buvo, kas dabar žino, bet jau rankomis tikrai neliesiu  schmoll.gif

Bet kai tu valgei šitą duoną, tave nebėrė? Nes jei butu alergija, tai tu visą butu ištinusi arba išberta g.gif O salyklas juk tai smulkinti ir išdžiovinti daigai... tai turėtu būt alergija ir ant miežiu, kviečiu, giros... Gal visgi sutapimas unsure.gif
Mano alergiški vaikai valgo, ir patįs būna minko tešlą, ir nieko
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 03, 16:34)
Bet kai tu valgei šitą duoną, tave nebėrė? Nes jei butu alergija, tai tu visą butu ištinusi arba išberta g.gif  O salyklas juk tai smulkinti ir išdžiovinti daigai... tai turėtu būt alergija ir ant miežiu, kviečiu, giros... Gal visgi sutapimas  unsure.gif
Mano alergiški vaikai valgo, ir patįs būna minko tešlą, ir nieko


Tiesa sakant valgyt tai aš nevalgiau, tik paragavau. Taip jau gavosi su abiem kepaliukais. ax.gif nezinau net, ar galejo buti sutapimas, nes abu kartus iskart isbere g.gif Gal tik odods reakcija tokia.. na, net nezinau smile.gif
Atsakyti
Baikit gąsdint, aš dabar užmingiau duoną kaip tik ir kyla su salyklu ax.gif
Dariau pagal Delonos receptą ir dėjau tik Ruginius, rupius kvietinius ir gerą saują paprastų miltų C tipo. DAugiau kaip ir parašyta (tiesa, įdėjau čiobrelio, kmynų, saulėgražų, sezamų ir pan.) Kol kas iškilo labai dailiai wub.gif
Atsakyti
Pas mane kepa valstieciu duona dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 03, 19:57)
Pas mane kepa valstieciu duona dabar  ax.gif


Pažiūrėjau receptą, tai manau man patiktų g.gif:
Kaip ten su tais ruginiais miltais baigėsi ? Arba pasakykit kur šiaip galima nusipirkti?
Turgeliuose ekologiškuose ane? tik kada jie vyksta? Arba jungiuosi prie maišo dalybų tik kas apsiims ?
Atsakyti
Receptukuose užmačiau keksą Zebrą. Gal kaskepė? Kodėl jis prie duonkepių: ar tik maišymas duonkepėje, ar ir kepamas kažkaip duonkepėje? g.gif

Noriu kokios skanaus keksiuko pusryčiams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 03, 18:57)
Pas mane kepa valstieciu duona dabar  ax.gif

Ir pas mane bigsmile.gif Kepu ja antra karta - pirmakart patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 08 03, 21:28)
Ir pas mane bigsmile.gif Kepu ja antra karta - pirmakart patiko thumbup.gif



Koks sutapimas bigsmile.gif aš bandžiau kitą kepti, bet namiškiai sustreikavo - pareikalavo, kad vėl kepčiau šitą unsure.gif tai ji pas mus pasidarė kasdieninė biggrin.gif
Eksperimentams nelabai turiu laiko kai atostogos baigėsi, tai parėjusi vakare užtaisau tą duonelę ir ji man ten gaminasi tris valandas, tai vėliau jau kaip ir per vėlu kažką kitą bandyt biggrin.gif o nakčiai kažkaip nedrįstu laiko nukelti - kažkaip nesaugiai atrodo, o ir tas pypsėjimas, įtariu, mane pažadintų biggrin.gif
Atsakyti
Vat prireklamavot, reisk ir man kepti ją lotuliukas.gif Tik gal jau rytoja ax.gif Nors... gal šiandien vakare irgi sugalvosiu smile.gif
Vakarykštė juoda duonytė gavosi thumbup.gif:
Atsakyti
Aš irgi dažniausiai kepu Valstiečių duoną, tik dar įdedu raugo, salyklo, sėmenų, kmynų, kartais saulėgrąžų, grikių miltų ir šiek tiek mažiau kvietinių miltų. Na šiek tiek pakeičiau receptuką.
Atsakyti