Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Iškepo duonytė jau mana smile.gif thumbup.gif: su tepamu sūriu labai skanu smile.gif
Dar laukia rupios kepimas (tipo sviekesnės biggrin.gif
Atsakyti
žiūrėkit ką radau:http://www.ekoagros.lt/?q=lt/node/65

visiems, kur parašyta, kad ruginius miltus mala, užklausiau dėl to, kur galim pirkt juos, kai gausiu atsakymus, parašysiu ir jums.
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 07 31, 12:21)
tatulos ekologiniame tikrai būna. o Tymo ne ekologinis, o ūkininkų - bet gal kas nors buvot, ar būna?

O kuriam Tatulos turgely būna? Nes prie Žemės ūkio ministerijos tai tikrai niekada nemačiau, nors dažnai nueinu...
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 07 31, 15:03)
O kuriam Tatulos turgely būna? Nes prie Žemės ūkio ministerijos tai tikrai niekada nemačiau, nors dažnai nueinu...



Mindaugo vidurinėj wink.gif

va pirmieji atsakymai :

DuMedu - tik savo reikmėms mala, tai neparduoda.
Litagra - gali atvežti į namus 50 kg maišą, 56,63 lt kaina.

šiaip , kad nesibaziot ir neieškot per turgelius tų miltų aš tai susimetus pirkčiau tą maišą. kokius 20 kg pakamtų šiems metams manau man.... g.gif
laukiu daugiau atsakymų, gal dar kas bus gero smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 07 31, 15:12)
Mindaugo vidurinėj wink.gif

va pirmieji atsakymai :

DuMedu - tik savo reikmėms mala, tai neparduoda.
Litagra - gali atvežti į namus 50 kg maišą, 56,63 lt kaina.

šiaip , kad nesibaziot ir neieškot per turgelius tų miltų aš tai susimetus pirkčiau tą maišą. kokius 20 kg pakamtų šiems metams manau man....  g.gif
laukiu daugiau atsakymų, gal dar kas bus gero smile.gif


Aš kokį 10 - 15 kg pajamčiau irgi ax.gif jei Vilniuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 07 31, 17:30)
Aš kokį 10 - 15 kg pajamčiau irgi ax.gif jei Vilniuj smile.gif


vilniuj, už saulėtekio mes, tai net nežinau, su mašina nėr toli,nebent iš pilaitės jūs, su autiku ir taip nevažiuosit su 15 kg smile.gif aš dar pirmad-antrad kitą sav palauksiu, gal kokia kita firma dar ką pasiūlys, jei ne, tai tarsiuos, kad šitie atvežtų.

jei yr dar norinčių mestis, duokit žinot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 07 31, 11:42)
aš nupirkau labai rupių visus 6 kg kiek moteriškė turėjo vieną kartą Tatulos turgelyje, Mindaugo vidurinėj Vilniuj kur vyksta. ar žinot panos, ar vis dar vyksta jie ten šeštadieniais? ar bus šį?
ir lyg antrad - trečiad dar kitose vietose būna tie turgeliai. jų puslapy info taip išmėtyta, kad aš sunkiai susigaudau...  doh.gif

ir gal žinot kur kitur yra?
Ustukių malūno nusipirkau VCUPe šiandien, bet jie man per smulkūs atrodo, reiktų ir rupesnių turėt....  unsure.gif

Jei reikės, radau mob.tel. iš Mindaugo mok-los kur miltus pirkau blush2.gif

Atsakyti
Aš rupių ruginių neturiu, bet visada į kepamą duonelę įdedu kvietinių sėlenų, tai efektas sakyčiau panašus į rupių miltų.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 07 31, 18:22)
Jei reikės, radau mob.tel. iš Mindaugo mok-los kur miltus pirkau  blush2.gif


Gal mestelk ax.gif

Aš irgi prisidėčiau prie pirkimo...
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 07 31, 18:18)
jei yr dar norinčių mestis, duokit žinot wink.gif

paimčiau 10kg. 4u.gif
Papildyta:
o gal būtų norinčių pasidalinti pieno milteliais, po savaitgalio žadu parsivežti maišą 4u.gif
5lt už kilogramą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 31 liepos 2009 - 21:27
QUOTE(nataliuncik @ 2009 07 31, 18:22)
Jei reikės, radau mob.tel. iš Mindaugo mok-los kur miltus pirkau  blush2.gif


parašyk į AŽ, prašau, pabandysiu pirmadienį irgi skambtelt, pasiteiraut, gal pas juos galima kaip nors didesniais kiekiais užsipirkt.. o jie beje, iš kurio miesto yra, gal žinai?
Papildyta:
tai jadzka, ninin, paiduke ir aš, jau maišas gaunasi.
jei dar būtų daugiau, galima prašyt kad du atvežtų maišus, ar į dvi vietas, kaip patogiau dalintis.

aš dar mąstau, jie turi :

Ruginiai sijoti miltai 700,
ruginiai pasijoti rupiniai 1370,
ruginiai šveistiniai rupiniai 1800

mums gal tie 1370, ar 700 geriau būtų?
kai iš turgelio pirkau, tai net nežinau, kokie ten tiksliai buvo, neturiu su kuo palyginti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2009 07 31, 21:51)
paimčiau 10kg. 4u.gif
Papildyta:
o gal būtų norinčių pasidalinti pieno milteliais, po savaitgalio žadu parsivežti maišą  4u.gif
5lt už kilogramą


Visai norėčiau (bet gal ne viso kg), nors lyg nedažnai ir reikia. Gal plačiau, kur naudojate? Aš kazkaip visur piena pilu g.gif
Atsakyti