Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Aryvle @ 2009 06 14, 08:24)
labas rytas  4u.gif  na va, as stoju i jusy gretas, vakar nusipirkau duonkepe ir isbandziau  bigsmile.gif  puikiai  bigsmile.gif  tik kad as labai megstu juoda duona, tai jei dar yra neuzsakyto salyklo, tai as paimciau koki kg, tik ar siustumete pastu?(gyvenu anyksciu raj). pas ka cia tiksliau kreiptis del salyklo? skaiciau ir pasimeciau  blush2.gif
Papildyta:
ir dar norejau paklausti, kur gauti ruginiu miltu? pas mus nei maximoj nei norfoj neradau  doh.gif buna didziuosiuose prekybos centruose ar nelabai? is kur jus perkate?


Sveika prisijungusi 4u.gif . Dėl salyklo reikia kreiptis į J@lantą. O ruginių miltų yra Iki parduotuvėse. Nepamenu, ar Anykščiuose ji yra?
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 06 14, 09:01)
Sveika prisijungusi  4u.gif . Dėl salyklo reikia kreiptis į J@lantą. O ruginių miltų yra Iki parduotuvėse. Nepamenu, ar Anykščiuose ji yra?



aciu, supratau . pas mus nera iki, bet as daznai panevezy bunu, tai ner problemu, tik ten nedideles tos iki, be gal gausiu vistiek, aisku, rasau tada j@lantai i AZ.
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2009 06 14, 11:25)
aciu, supratau . pas mus nera iki, bet as daznai panevezy bunu, tai ner problemu, tik ten nedideles tos iki, be gal gausiu vistiek, aisku, rasau tada j@lantai i AZ.

Panevezy tikrai yra IKI pardej, esu pirkus smile.gif O jei nerasi, uzsuk i Malsenos parduotuve, te dar buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sloga @ 2009 06 13, 13:45)
o kaip skonis tau jos ,patiko ? Man.kad ir neiskilo suvalgiau,nes skonis man tiko  thumbup.gif . O del ziurejimo nezinau ar tai ka pakeite,nes as ne karto neatidariau paziureti ,sekiau is issores,taip,kad neaisku kodel,cia reikia laukti rsc ,ji idejo ta recepteli,gal pakomentuos,as isemiau dabar jau bandeles su lasinukais kepiau,o putlumas  thumbup.gif ,taip kad manau ir mieles cia tam recepte nekaltos  doh.gif

As ta recepta kazkurioj duoneles temoj radau ir labai juo dziaugiuosi. Nes megstam tamsesne duona. Man irgi iskyla maziau, negu kvietine. Tokia "tankesne" gaunasi. Bet as visalaik maniau, kad taip ir turi buti. Juk ruginiai miltai kitaip kyla.

Kas turi duonkepe su dviem maisymo lopetelem - gal pasidalinkit patirtim. Maniskej maisymo metu visa tesla sukasi ant vienos lopeteles. Po to persoka ant kitos. Ar cia taip ir turi buti, ar kazkokia teslos ar duonkepes problema?

Atsakyti
Mano duonkepė su dviem lopetėlėm ir maišo tešlą tai vienoj pusėj, tai kitoj, bet kai kyla ir kepa duonelė pasiskirsto per visą indą, tad tikriausiai taip ir turi būti.
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 06 13, 15:21)
  Man šiandien iš ūkininko nupirko rupių ruginių miltų, seniai tokių norėjau ir kaina -  thumbup.gif  Tik va kiekis gal didokas - 40 kg  doh.gif  Gal kas iš vilniečių norėtų - pasidalinčiau  mirksiukas.gif

Lung prigriebčiau 10-15kg miltų blush2.gif

QUOTE(rsc @ 2009 06 14, 17:52)
Kas turi duonkepe su dviem maisymo lopetelem - gal pasidalinkit patirtim. Maniskej maisymo metu visa tesla sukasi ant vienos lopeteles. Po to persoka ant kitos. Ar cia taip ir turi buti, ar kazkokia teslos ar duonkepes problema?

Pas mane su dviem lopetėlėm, tai kai darau mažesne duona, tai taip dažniausia ir būna, o kai didelį kepalą – tai sukasi su dviem

QUOTE(trimama @ 2009 06 14, 18:02)
Mano duonkepė su dviem lopetėlėm ir maišo tešlą tai vienoj pusėj, tai kitoj, bet kai kyla ir kepa duonelė pasiskirsto per visą indą, tad tikriausiai taip ir turi būti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dekui visoms - nuraminot. O as, kvaisa, po maisymo rankom daug maz islygindavau po visa inda bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lung @ 2009 06 13, 15:21)
Man šiandien iš ūkininko nupirko rupių ruginių miltų, seniai tokių norėjau ir kaina -  thumbup.gif  Tik va kiekis gal didokas - 40 kg  doh.gif  Gal kas iš vilniečių norėtų - pasidalinčiau  mirksiukas.gif

Ar dar neisdalinai miltu - noreciau kokiu 5 kg. Ar nors 1 kg - pabandymui.
Atsakyti
mergaites - o kodel jus kasdienai kepat 'batona' su kiausiniais? man tai kazkaip per daug gerai ir prabangiai, net bandelems ne visada kiausinini musu ax.gif
dabar isitaisiau tik ant vandens su misiniu ir trupuciu jogurto maisyti, su saukstu aliejaus (visada dedavau bent 50g margarino...), ir ka - ir nieko -0 niekas nepasikeite, kaip valgem, taip valgom, ypac, jei naudoju tik sumustiniui, o ne siaip, viena valgyt smile.gif
Aisku, kai noriu prie arbatos pagerinto pyrago, tai dedu ir sviesto, ir grudeliu, bet kiausinio vis vien nemusu, be to, baltymas priduoda teslai kietumo - tai kam jo is viso reikia g.gif Kai kepu saldzias bandeles, baltyma pasilieku aptepimui...
gal ir jums mano mintys pades sutaupyti 4u.gif

aryvle - jei skaitei musu temeles, tai galiu 'nuraminti' hihihi.gif kad taip paprastai juoda duona neissikeps, jei nori juodos spalvos, tai - baika - gali ir kavos tirpios ar kakavos idet, bet jei nori juodos duonos skonio, tai reikalas biski sudetingesnis 4u.gif

Tiesa, siand as kepiau su kakava, matysim kas gavosi, jau isemiau, vesta...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 06 14, 20:21)


aryvle - jei skaitei musu temeles, tai galiu 'nuraminti' hihihi.gif kad taip paprastai juoda duona neissikeps, jei nori juodos spalvos, tai - baika - gali ir kavos tirpios ar kakavos idet, bet jei nori juodos duonos skonio, tai reikalas biski sudetingesnis 4u.gif





neskaiciau blush2.gif mazieji saugo kad prie kompo per ilgai nebuciau doh.gif o kodel sakai kad taip lengvai juodos neiskepsi? man ne spalva svarbi, o skonis blush2.gif nu pabandysiu, per galva nieks neduos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 06 14, 21:21)
mergaites - o kodel jus kasdienai kepat 'batona' su kiausiniais? man tai kazkaip per daug gerai ir prabangiai, net bandelems ne visada kiausinini musu  ax.gif
dabar isitaisiau tik ant vandens su misiniu ir trupuciu jogurto maisyti, su saukstu aliejaus (visada dedavau bent 50g margarino...), ir ka - ir nieko -0 niekas nepasikeite, kaip valgem, taip valgom, ypac, jei naudoju tik sumustiniui, o ne siaip, viena valgyt smile.gif
Aisku, kai noriu prie arbatos pagerinto pyrago, tai dedu ir sviesto, ir grudeliu, bet kiausinio vis vien nemusu, be to, baltymas priduoda teslai kietumo - tai kam jo is viso reikia g.gif Kai kepu saldzias bandeles, baltyma pasilieku aptepimui...
gal ir jums mano mintys pades sutaupyti  4u.gif

aryvle - jei skaitei musu temeles, tai galiu 'nuraminti' hihihi.gif kad taip paprastai juoda duona neissikeps, jei nori juodos spalvos, tai - baika - gali ir kavos tirpios ar kakavos idet, bet jei nori juodos duonos skonio, tai reikalas biski sudetingesnis 4u.gif

Tiesa, siand as kepiau su kakava, matysim kas gavosi, jau isemiau, vesta...


As net nezinojau kad kiausinio baltymas kietina duona blush2.gif
Gal galetum tu imesti receptuka savo megstamos baltos duonytes ir juodos,aciu ax.gif
Na ir nuotraukyte but ne pro sali
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 06 14, 18:52)
Kas turi duonkepe su dviem maisymo lopetelem - gal pasidalinkit patirtim. Maniskej maisymo metu visa tesla sukasi ant vienos lopeteles. Po to persoka ant kitos. Ar cia taip ir turi buti, ar kazkokia teslos ar duonkepes problema?


visada tešla maišosi ant dviejų mentelių mirksiukas.gif kepu 1kg kepaliukus visada
QUOTE(Mrs. R @ 2009 06 14, 20:21)
..........,< aisku, kai noriu prie arbatos pagerinto pyrago, tai dedu ir sviesto, ir grudeliu, bet kiausinio vis vien nemusu, be to, baltymas priduoda teslai kietumo - tai kam jo is viso reikia g.gif Kai kepu saldzias bandeles, baltyma pasilieku aptepimui...

kas čia per grūdeliai ? mirksiukas.gif saulėgražos, razinos ir pan dalykėliai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 14 birželio 2009 - 19:59
QUOTE(Mrs. R @ 2009 06 14, 19:21)
1. mergaites - o kodel jus kasdienai kepat 'batona' su kiausiniais? man tai kazkaip per daug gerai ir prabangiai, net bandelems ne visada kiausinini musu  ax.gif
dabar isitaisiau tik ant vandens su misiniu ir trupuciu jogurto maisyti, su saukstu aliejaus (visada dedavau bent 50g margarino...), ir ka - ir nieko -0 niekas nepasikeite, kaip valgem, taip valgom, ypac, jei naudoju tik sumustiniui, o ne siaip, viena valgyt smile.gif
2. Aisku, kai noriu prie arbatos pagerinto pyrago, tai dedu ir sviesto, ir grudeliu, bet kiausinio vis vien nemusu, be to, baltymas priduoda teslai kietumo - tai kam jo is viso reikia g.gif Kai kepu saldzias bandeles, baltyma pasilieku aptepimui...
gal ir jums mano mintys pades sutaupyti  4u.gif
3. Tiesa, siand as kepiau su kakava, matysim kas gavosi, jau isemiau, vesta...

1. drinks_cheers.gif ir aš niekad nededu kiaušiniu, geriau kokį prieskonį įdėsiu arba saulėgrąžas, dž.vaisius ar dar ką
2. Kita karta aptepk su tryniu, rezultatas nustebins mirksiukas.gif
3. Skaniai gausis, dar galima ir cinamono pridėt( net ir į juoda duona, nesaldžia) blush2.gif
Atsakyti