Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(jadzka @ 2009 07 24, 10:27)
Pas mane Kenwook BM 350 g.gif: Ale pagal instrukciją tą tešlą gamina 5,5 val g.gif: Nu niek nebesuprantu...

beje, vakarykštė duonytė išėjo puiki  wub.gif

Tai tikrai ne ta pati funkcija kaip pas mane. Pas mane pats nusistatai laiką.
Atsakyti
gal kuri kaunietė norėtų iš delonos užsisakyt ax.gif kažkaip pristatymas nepigus ax.gif pasidalntume pusiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 07 24, 12:40)
gal kuri kaunietė norėtų iš delonos užsisakyt  ax.gif  kažkaip pristatymas nepigus  ax.gif  pasidalntume pusiau  ax.gif




Aš norėčiau, irgi kažkaip galvojau kam nors pasiūlyt susikoperuot smile.gif .
Darom?
Atsakyti
Maciau 5 makaronu masinkas Kauno filipse po 42 atrodo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2009 07 24, 12:40)
gal kuri kaunietė norėtų iš delonos užsisakyt  ax.gif  kažkaip pristatymas nepigus  ax.gif  pasidalntume pusiau  ax.gif

noreciau ir as 4u.gif
Atsakyti
[quote=Griaustinė,2009 07 24, 19:04]
Maciau 5 makaronu masinkas Kauno filipse po 42 atrodo 4u.gif
Papildyta:


Nusipirkau šiandien tą žaislą - makaronai jau džiūsta tongue.gif . Minkiau tešlą duonkepėje tešlos/pastos režimu: kadangi tešla kieta, gana sunkiai minkėsi, bet gavosi tokia, kokią rašo makaronų mašinos instrukcijoje, prie rankų nelipo. Kadangi miltų visokių dėjau, koks skonis gausis - neįsivaizduoju biggrin.gif . Bet prisiminiau vaikystę, kai močiutė rankomis kočiodavo tešlą ir makaronus džiovindavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2009 07 24, 19:04)
Maciau 5 makaronu masinkas Kauno filipse po 42 atrodo  4u.gif
Papildyta:



As siandien Kaune ieskojau philipso del tos masinkos (sau jau turiu wub.gif prase vienas zmogus) Kadangi siandien teko apsilankyt Kaune KTU, vezant busima studenta, tai nepatingejau ir iki philipso nueit, ale, ten, kur jis buvo paskutinikart kai as Kaune lankiausi (pries du metus), neradau pardes doh.gif ten netoli laisves budavo.
Gal galit isduot paslapti, kur tas philipsas su masinkom randasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 07 24, 22:50)


to kur ieškojot jau seniai nėra schmoll.gif

likęs savanoriuose priešais makdaką ir šilainiuose yra dar....
Atsakyti
Vat Šilainiuose buvau, bet nepagalvojau, kad ten galima paieškot doh.gif žioplas daiktas... Na, gal ką sumastysiu.. doh.gif O kurioje būtent matėte, kad dar yra?
Savąja šiandien parsivežiau iš Šiaulių, tai ryt vyks makaronų gamybos procedūra biggrin.gif
Ieškojau ir duonkepės šiandien. Kaune nelabai buvo kada pašniukštinėt, o Šiauliuose vienoj parduotuvėj pasakė, kad turėjo vieną, bet ją iškart nupirko.. paklausus, kiek kainavo, ne ką teapsidžiaugiau - apie 500 lt doh.gif Savaitgalį teko ir Klaipėdoj pabuvot, ten buvau vienoj parduotuvėj, bet pigesnės negu 300 lt nebuvo, o ir pasirinkimas 1 iš 2 doh.gif Žodžiu, nesekasi su duonkepe schmoll.gif
Atsakyti
o as vakar bandziau kvietine duona su sausu raugu kept. skonis pasaka, ale kepaliukas neisvaizdus smile.gif virsus suskilinejo. gal mieliu reikejo det tik puse sauskstelio vietoj vieno prasomo g.gif
ryt tesiu bandymus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 07 24, 23:08)
Vat Šilainiuose buvau, bet nepagalvojau, kad ten galima paieškot doh.gif  žioplas daiktas... Na, gal ką sumastysiu..  doh.gif  O kurioje būtent matėte, kad dar yra?
Savąja šiandien parsivežiau iš Šiaulių, tai ryt vyks makaronų gamybos procedūra  biggrin.gif
Ieškojau ir duonkepės šiandien. Kaune nelabai buvo kada pašniukštinėt, o Šiauliuose vienoj parduotuvėj pasakė, kad turėjo vieną, bet ją iškart nupirko.. paklausus, kiek kainavo, ne ką teapsidžiaugiau - apie 500 lt  doh.gif Savaitgalį teko ir Klaipėdoj pabuvot, ten buvau vienoj parduotuvėj, bet pigesnės negu 300 lt nebuvo, o ir pasirinkimas 1 iš 2  doh.gif  Žodžiu, nesekasi su duonkepe  schmoll.gif



Vilniuje Senukuose duonkepių tikrai yra ir kainos neblogos. Tikai yra iki 300 Lt. Tik kaip suprantu, tu ne iš Vilniaus mirksiukas.gif . Bet gal būtų ir kituose miestuose. Mano mama pirko Rokiškyje Topo centre. Tuo metu jie neturėjo, bet užsakė ir atvežė.
Atsakyti
Makaronu masinkos Kaune savanoriu filipse ax.gif , palikit man viena, kaaaaaa tongue.gif , nes MB miega dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 07 25, 09:51)
Vilniuje Senukuose duonkepių tikrai yra ir kainos neblogos. Tikai yra iki 300 Lt. Tik kaip suprantu, tu ne iš Vilniaus  mirksiukas.gif . Bet gal būtų ir kituose miestuose. Mano mama pirko Rokiškyje Topo centre. Tuo metu jie neturėjo, bet užsakė ir atvežė.


Man iki Vilniaus oi kaip toli doh.gif Aš iš Naujosios Akmenės, tai ir kombinuoju vis proga nutaikiusi ax.gif Siule man čia vienoje vietinėje parduotuvėje parvežti už 220 lt, bet ten kepaliuko svoris, atrodo, 600 gr doh.gif

QUOTE(Griaustinė @ 2009 07 25, 10:00)
Makaronu masinkos Kaune savanoriu filipse  ax.gif , palikit man viena, kaaaaaa  tongue.gif , nes MB miega dar  doh.gif


Nesigavo man su ta mašinka iš Kauno, žmogus, su kuriuo kalbėjau kaip tik šiom dienom ilsisi kitam mieste doh.gif Na, nesiseka padėti tam žmogeliuku, kuris manęs užprašė, užtai mano makaronai dabar sėkmingai džiūsta virtuvėje ax.gif
Atsakyti