Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Mrs. R @ 2009 07 22, 18:11)
kepiau ir as vakar nataliunciko duonyte, bet dar neragavau  ax.gif  karsta  -nieko valgyt nesinori... tik torto, geleziniu vestuviu proga tokio gelezinio hihihi.gif valgiau, (vakar per darbus begalinius i krema per daug zelatinos idejau....)

jadzka - nebepamenu - o tu ruginuke nori su raugu daryt? nes man vis tik juoda duona ir turi but juodos skonio...

tiesa, kas ziurejo savaitgali laida apie kaima? As kai pasijungiau, jau duona is peciaus trauke, tai nelabai ka naujo ir isgirfau apart to, kokia ju duona skani.... reklama absoliuti  cool.gif


Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As ziurejau))) Tu pasijungei kaip trauke)) o as kaip dejo))tai irgi gero nemaciu))
Bet taip man tos duonytes uzsinorejo kad greitai norejau begti i turgeli pas ta bachura blink.gif biggrin.gif bet laiku meciau aki i termometra o ten apie 40 buvo doh.gif
QUOTE(Avenita @ 2009 07 22, 18:34)
Mr. R, nemačiau ir aš tos laidos, bet kažkodėl įtarių, kad galėjo jau kažkada rodytą kartot, kurią mačiau  g.gif Esu berods porą laidų mačius kaip naminę duoną kepa, bet nieks taip jau tų paslapčių neišduoda... pvz kaip raugą įsiveda schmoll.gif Ir pritariu, daugiau reklamos būna  doh.gif

va pamenu yra rodę apie šį ūkininką ir šį

Taip taip tai jie!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 07 22, 18:11)
joooo su tom makaronu masinkom tai neblogaiiii, bet ka jau padarysi - tiek laiko laukiau, gal iki kolei Vlniun vaziuosiu, dar palauksiu... nebent  bigsmile.gif kas is Siauliu pirktu ir man prigriebtu - iskviesiu savus kurjerius arba i autob stoti idetumet  ax.gif
O tom TP masinelem ravioli antgalis dedasi ar is vis tokio joms nebuna? Nors, kai pagalvoji, vien del antgalio 100Lt moket - tai nesamone g.gif



Nėra antgalio. O kaip jis atrodo?
Jei eisiu į turgų, galėsiu prigriebt jei dar bus. Nors prie kasų klausiau ar turi dar, tai sakė, kad ne. Nebent užsiveš dar.

QUOTE(Elika @ 2009 07 22, 18:55)
Panašu, kad man atiteko priešpaskutinė  ax.gif  biggrin.gif  giminaitė nupirko man tą makaronų mašiną, teliko į svečius nuvažiuot ir pasiimt  bigsmile.gif

Nu va kaip gerai, kad abiems užteko smile.gif . Studijuoju dabar Jamie Oliver makaronų gaminimo subtilybes. Ryt reiks kibti į darbą.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 07 22, 18:11)

jadzka - nebepamenu - o tu ruginuke nori su raugu daryt? nes man vis tik juoda duona ir turi but juodos skonio...



Normalios juodos noriu. Spėju reiks salyklo ir su raugu gaminti g.gif: Beje, mačiau Delona turi ir sauso raugo, gal kas bandė?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 07 23, 07:25)
Beje, mačiau Delona turi ir sauso raugo, gal kas bandė?

As pirkau bigsmile.gif Valgomasis saukstas kepaliukui thumbup.gif
Atsakyti
trolemole - busiu dekinga, jei karts nuo karto i ta TP zvilgteletum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 07 23, 08:25)
Normalios juodos noriu. Spėju reiks salyklo ir su raugu gaminti g.gif: Beje, mačiau Delona turi ir sauso raugo, gal kas bandė?


as siandien raugo nusipirkau smile.gif ir prieskoniu visokiu ax.gif tai bandysiu kepti smile.gif
parduotuvele tai super duper wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 07 23, 10:21)
As pirkau bigsmile.gif Valgomasis saukstas kepaliukui thumbup.gif

g.gif: o su kaupu šaukštas? Ir kiek iškelia kepaliuką? Beje, tinkamas tikriasuai tik tom ruginėms duonytėms ar ir batonams visokiems tinka?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 07 23, 12:21)
g.gif: o su kaupu šaukštas? Ir kiek iškelia kepaliuką? Beje, tinkamas tikriasuai tik tom ruginėms duonytėms ar ir batonams visokiems tinka?

As kepu rugine su salyklu. Nezinau, ar sausas raugas iskelia kepaliuka. Mat ir sausas mieles naudoju...
Dedu saukstą nenulygindama virsaus, kiek pasisemia - tiek. Aišku, kaupo dukart didesnio uz pati saukstą nebuna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 07 22, 16:50)
Aš kepiau duonkepei, o Lung kepė orkaitei, ir ten ir ten gavosi gerai


dekui 4u.gif

Atsakyti
Laba vakara smile.gif

Nu ką, duonytė kepa jau, kažkokia bus su grūdais (Sėmkom, moliūgsėklėm ir sėmenim). Nu tokia paprasta: Vanduo, miltai, sviestas, druska, cukrus, mieles. Vsio.
O sekantį kartą jau kepsiu juodą duonytę. MB nusiuntus į Deloną buvau, tai parvežė ir salyklo ir raugo ir dar visokių prieskonių wub.gif Tai bus proga pasireikšti smile.gif

Gal jūs žinot kas per žvėris yra "Meistro tešla" ? Yra mano adregate tokia funkcija, ale kam ji skirta neįsikertu...

Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 07 23, 21:44)
Gal jūs žinot kas per žvėris yra "Meistro tešla" ? Yra mano adregate tokia funkcija, ale kam ji skirta neįsikertu...

O kokia pas tave duonkepė?
Man panašu, kad čia bus tokia pati funkcija kaip ir mano duonkepėje: Pain maison (home made) - naminė duona. Ji skirta pačiam užsiprogramuoti kiek nori ir kokius nori ciklus; kiek laiko maišyti, kiek laiko kildinti tešlą, kepti, ir ką po ko daryti.
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2009 07 24, 10:06)
O kokia pas tave duonkepė?
Man panašu, kad čia bus tokia pati funkcija kaip ir mano duonkepėje: Pain maison (home made) - naminė duona. Ji skirta pačiam užsiprogramuoti kiek nori ir kokius nori ciklus; kiek laiko maišyti, kiek laiko kildinti tešlą, kepti, ir ką po ko daryti.


Pas mane Kenwook BM 350 g.gif: Ale pagal instrukciją tą tešlą gamina 5,5 val g.gif: Nu niek nebesuprantu...

beje, vakarykštė duonytė išėjo puiki wub.gif
Atsakyti