Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Mrs. R @ 2009 07 20, 19:53)
ech, nataliuncik, kiba tu man nugvelbei paskutine masinka is TP lotuliukas.gif buvau pries 2sav Vlniuj - nebeturejo masineliu, labai tikiuosi, kad uzsives  ax.gif
Taip noreciau naminiu makaronu su zoleliu priedais, o kocioti nemegstu, net virtiniu savo seimai negaminu...

Tai tik šį pirmadieni užvežė, tai kad gali pažiūrėt mirksiukas.gif

QUOTE(FedeSperanza @ 2009 07 20, 20:25)
baikit chebra, baltas pavydas, pas mus taupymo programa, jei pasirodysiu su šita mašinka namie, vyras iš namų išvis... (tik įdomu, kaip jam seksim krūtimi maitinti mažąją lotuliukas.gif )

lotuliukas.gif
aš tai kai niekad nekočioju, o vyrui duodu, tai kai tik parodžiau ją, iškart sutiko siust iš UK, o po to vaikas lankstinuką atnešė, tai jis pats nuvažiavo ir nupirko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 07 20, 21:40)
Tai tik šį pirmadieni užvežė, tai kad gali pažiūrėt  mirksiukas.gif
lotuliukas.gif
aš tai kai niekad nekočioju, o vyrui duodu, tai kai tik parodžiau ją, iškart sutiko siust iš UK, o po to vaikas lankstinuką atnešė, tai jis pats nuvažiavo ir nupirko  thumbup.gif



joo, nebloga idėja, bet kad maniškis sakys- o kam tau kočiot, koldūnai ir iš maximos geri... psio, ryt reik iš poliklinikos važiuojant nepamiršt u-sukt į philips ir slapta į sandėliuką nukišt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 07 20, 21:55)
joo, nebloga idėja, bet kad maniškis sakys- o kam tau kočiot, koldūnai ir iš maximos geri... psio, ryt reik iš poliklinikos važiuojant nepamiršt u-sukt į philips ir slapta į sandėliuką nukišt...  doh.gif

Nieko nekišk, o pasitik vyrioką su lėkštę garuojančiu makaronu ar koldūnu, tada ir supras kuom skiriasi pirktiniai nuo naminiu biggrin.gif Čia kaip ir duona, kur savo, mylima, o kur pirktine bigsmile.gif
Atsakyti
merginos geriau paskubėkit pirkti, nes paskaitinėju modelino temą, tai merginos makaronų mašinėlę perka modelinui kočioti, kad vienodo storumo išeitų mirksiukas.gif

o man apstinka gaminti koldūnus, prilipdau porą kg - į šaldiklį ir prašom visada ant greitųjų yra ką užkrimsti, pirktiniai koldūnai man nepatinka schmoll.gif

kad nebūtų visiškas offtopikas - tai į duonos temą, išvažiuojam porai sav, tai nebus mano keptos duonikės rytais sumuštiniams verysad.gif
Atsakyti
o MB vakar uzsimirses i duonkepe supyle neplikyta salykla, galvojau sakes, douna sugadinta bus. ale nieko panasaus rolleyes.gif praktiskai toks pats skonis ir spalva kaip ir su plikytu buna, ir net nesukrito (kas mums pastoviai budavo smile.gif )
Papildyta:
besiilisincioms gero oro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 07 20, 23:07)
Nieko nekišk, o pasitik vyrioką su lėkštę garuojančiu makaronu ar koldūnu, tada ir supras kuom skiriasi pirktiniai nuo naminiu biggrin.gif  Čia kaip ir duona, kur savo, mylima, o kur pirktine  bigsmile.gif



tai vat, apsiforminau, dar miargos ju yra ddaug, galit begt pirkt biggrin.gif (tikiuosi mano vyras dar nežino mano nicko ir SM nesekas žinučių... lotuliukas.gif ). tiap ir darysiu, tik dar ne šiandien, šiandien sandėliuke pabus, rytoj gaminsim tą reikalą, šiandien duonos diena, nes tokios skanios prisikepėm vos ne du kg, o neliko per kelias dienas, maniau iki savaitės pabaigos bus ramu doh.gif
Atsakyti
O aš kilausimą ne į temą užduosiu blush2.gif gal yra mergaičių iš Šiaulių, kaži ar Šiauliuose TP tų makaronų mašinų yra? g.gif nesinori važiuoti be reikalo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 07 21, 11:28)
O aš kilausimą ne į temą užduosiu  blush2.gif  gal yra mergaičių iš Šiaulių, kaži ar Šiauliuose TP tų makaronų mašinų yra?  g.gif  nesinori važiuoti be reikalo  ax.gif

Turi būt, nes lankstinuke neparašyta kad vien tik Vilniuje smile.gif
Einu duonelę statyt, nes jau viska suvalgę mano vyriokai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 07 20, 17:28)
Tik neseniai rašė porą receptukų, paieškok ax.gif
Papildyta:
Sumaišyt uogos tokiom proporcijom: aviečių 500g, mėlynių 300g, 1 v.š. spanguolių. 2,5 puodelių cukraus ir 2 a.š. citrinos sulčių. Cukraus kiekis- tai priklauso nuo skonio, atsižvelgiant į tai, koks džemas patinka saldu ar ne, tiršta ar skystesni.  smile.gif

O daugiau receptu rasi čia jei skaitai rusiškai  blush2.gif

Ir dar, uogienė padaryta duonkepei neskirta ilgam saugojimui, tai kad žiemai geriau nedaryt  bigsmile.gif

O kodėl netinka džemas ilgam laikymui? Aš jau prisidariau žiemai, tai viskas šuniui ant uodegos?
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 07 21, 11:49)
tai vat, apsiforminau, dar miargos ju yra ddaug, galit begt pirkt biggrin.gif  (tikiuosi mano vyras dar nežino mano nicko ir SM nesekas žinučių...  lotuliukas.gif ). tiap ir darysiu, tik dar ne šiandien, šiandien sandėliuke pabus, rytoj gaminsim tą reikalą, šiandien duonos diena, nes tokios skanios prisikepėm vos ne du kg, o neliko per kelias dienas, maniau iki savaitės pabaigos bus ramu  doh.gif

Kokia tu greita)))) thumbup.gif
o kokia duona kepi???gali receptuka su aprasymu duoti))nes man cia kazkaip tai nieko neiseina(((
ACIU!! 4u.gif
Atsakyti
sveikos kepėjėlės 4u.gif
aš ir prieš pora savaičių įsigijau duonkepę, tai kas antra diena kepu, skaniausiai gavosi plikyta duona su salyklu, neprisimenu kieno įkelta

o dėl makaronų mašinėlių, tai dėja bet man jau neliko, pardavėjos stebėjosi jų susidomėjimu, tai išdaviau kad čia SM reklama labai paveikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2009 07 21, 19:27)
o dėl makaronų mašinėlių, tai dėja bet man jau neliko, pardavėjos stebėjosi jų susidomėjimu, tai išdaviau kad čia SM reklama labai paveikė smile.gif


niu nieko sau, kaip reklama suveikė, aš kai buvau ryte šiaurės miestelyje, tai bent dešimt lentynoje mačiau tai tikrai blink.gif
Atsakyti