Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Manau, kad nauja temelė net labai gera ax.gif nereikia kuistis po nuorodas pirmame puslapyje, viskas vienoje temoje ax.gif

Kątik užmaišiau ruginę duonelę su salyklu, žiūrėsim kas rytoj gausis ir ar labai skonis skirsis nuo duonelės be salyklo ax.gif Kažkaip nei viena iš mano bandytų duonelių taip neprigijo, kaip gryna ruginė g.gif tai ir sukuosi su ja pradėjus iš vakaro ir baigdama kita dieną cool.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Tylu ramu, atostogaujat? Tikiuosi, duonelės kept neužmirštat smile.gif

Aš su naujienomis mėgstančioms juodą duoną: salyklo, raugo ir mielių jau galima užsisakyti ir internetu www.delona.lt

Naujienų bus ir daugiau mirksiukas.gif

Skalsios duonos ir gero oro atostogaujančioms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 07 09, 19:55)
Labas vakaras 4u.gif

Tylu ramu, atostogaujat? Tikiuosi, duonelės kept neužmirštat  smile.gif

Aš su naujienomis mėgstančioms juodą duoną: salyklo, raugo ir mielių jau galima užsisakyti ir internetu www.delona.lt

Naujienų bus ir daugiau  mirksiukas.gif

Skalsios duonos ir gero oro atostogaujančioms smile.gif


thumbup.gif bigsmile.gif thumbup.gif ale sparciai cia jumi susisukot thumbup.gif
o pacioj parduotuvelej galima isigyti? g.gif

ir dekui uz tema su receptukais thumbup.gif is peties padirbeta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 07 09, 20:02)

o pacioj parduotuvelej galima isigyti?  g.gif


Man irgi noretusi suzinot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 07 09, 21:02)
o pacioj parduotuvelej galima isigyti?  g.gif

QUOTE(rsc @ 2009 07 09, 21:28)
Man irgi noretusi suzinot bigsmile.gif

Žinoma, kad galima smile.gif Visos naujienos pirma parduotuvėje pasirodo mirksiukas.gif

Prašom apsilankyti 4u.gif
Atsakyti
butinai apsilankysim smile.gif

tik man prasau tada receptuku su sausu raugu prasom blush2.gif 4u.gif

Atsakyti
O kaip kepti su sausu raugu? Sudedi i duonkepe ir kepi? Ar reikia paruosta misini kazkiek palaikyti pries kepant?
Kiek jo reikia vienam kepimui?
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 07 09, 21:35)
tik man prasau tada receptuku su sausu raugu prasom  blush2.gif  4u.gif

Receptukų bus būtinai, štai čia. Tik prieš dėdama juos noriu išbandyti, nufotografuoti, o tas šiek tiek užtrunka. Ypač vasarą ax.gif
Nors manau ir šitoj temoj galima rasti daug tinkamų receptų smile.gif
QUOTE(rsc @ 2009 07 09, 22:44)
O kaip kepti su sausu raugu? Sudedi i duonkepe ir kepi? Ar reikia paruosta misini kazkiek palaikyti pries kepant?
Kiek jo reikia vienam kepimui?

Tas sausas raugas kaip balti miltai. Jo dedama 1% nuo bendros miltų masės. Tai jei 500 g miltų, bus 5 g sauso raugo (aš dėjau daugiau, man patinka rūgšti duonelė). Galima paprasčiausiai sudėti su miltais ir kepti įprastai, galima papildomai parauginti.

Iš raugo specifikacijos:
"Tešla ruošiama kaip įprastai duonai. Palengvinamas duonos paruošimas. Sutrumpinamas gamybos ciklas. Sumažinamas klaidų kiekis gamybos cikle ( blink.gif lotuliukas.gif ). Naudojamas tradicinei duonai su plikiniais, kombinuotai duonai su plikiniais, greitam duonos paruošimui be plikinių. Naudojama rūgštingumo padidinimui."
Atsakyti
Sveikutės!
aš pasimečiau. Paaiškinkit man žaliai, kuo skiriasi raugas nuo salyklo?
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 07 09, 23:36)

Tas sausas raugas kaip balti miltai. Jo dedama 1% nuo bendros miltų masės. Tai jei 500 g miltų, bus 5 g sauso raugo (aš dėjau daugiau, man patinka rūgšti duonelė). Galima paprasčiausiai sudėti su miltais ir kepti įprastai, galima papildomai parauginti.

Iš raugo specifikacijos:
"Tešla ruošiama kaip įprastai duonai. Palengvinamas duonos paruošimas. Sutrumpinamas gamybos ciklas. Sumažinamas klaidų kiekis gamybos cikle ( blink.gif  lotuliukas.gif ). Naudojamas tradicinei duonai su plikiniais, kombinuotai duonai su plikiniais, greitam duonos paruošimui be plikinių. Naudojama rūgštingumo padidinimui."

Chm, truputuka pasimeciau blush2.gif Ar sitas raugas tinka teslos kelimui ar tai skirta tik parugstinimui?
Atsakyti
Niu ka padarem pirma uzsakymuka delonoje wink.gif

Mergaites turiu klausimuka gal kuri kepete koki pyraga duonkepeje su varske turiu nemazai varskes noriu ka nors skanaus pasigaminti???
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 07 09, 19:55)
Labas vakaras 4u.gif

Tylu ramu, atostogaujat? Tikiuosi, duonelės kept neužmirštat  smile.gif

Aš su naujienomis mėgstančioms juodą duoną: salyklo, raugo ir mielių jau galima užsisakyti ir internetu www.delona.lt

Naujienų bus ir daugiau  mirksiukas.gif

Skalsios duonos ir gero oro atostogaujančioms smile.gif



Kaip šaunu clap.gif clap.gif clap.gif reiks bėgti salyklo užsipirkti thumbup.gif
Atsakyti