Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Lioliuke, o apskrudinimas, tur būt stipriausias? Labai gražiai atrodo!
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 06 29, 16:58)
Lioliuke, o apskrudinimas, tur būt stipriausias? Labai gražiai atrodo!

kaip supratau pas mus su Lioliuke bus vienodos duonkepės Moulinex OW5003 ? Ar ne mirksiukas.gif galima kepti 1.5kg

tai tokio apskrudimo - pas mane kepa ant 1 lygio, visada taip ir kepu, didesnio nestatau, nes jau per daug paskrunda.

p.s. pjaustei dar neatvėsusią karštą duoną, kad viduriukas toks "apsivoliojęs" ?
Atsakyti
Mrs. R, tikiuosi pas juos jau greit atsiras, nes ir artimiausiu metu užsiimti tokių dalykų paieškom neturėsiu galimybių, jaučiu biggrin.gif

Atsakyti
lioliuke - nors mes jau apie tai kalbejom, bet pasikartosiu - nedek kiausinio ir vis tiek viskas bus nepaprastai skanu mirksiukas.gif
Kiek as suprantu, musu visu tikslas gaminti skania, nebrangia duonyte. Labai gerai gaunasi sviesta pakeitus i taukus - ir pigiau smile.gif
Man 0,7-0,9kg kepaliuko - per akis, gal mes nevalgus g.gif Paprastai kepu viena diena balta, po dvieju dienu juoda...
Atsakyti
QUOTE(astulle @ 2009 06 29, 16:33)
Sveikos,
Labai gerai gaunasi sviesta pakeitus i taukus - ir pigiau smile.gif




as dedu margarina kepiniams, nes sviesta perku brangu, tai i duona biski gaila deti blush2.gif
Atsakyti
o alyvuogiu aliejaus niekas nepila? ir ar cia jus pagal recepta dedat sviesta/margarina? ar cia alieju keiciat sviestu? ir del kokios priezasties? rolleyes.gif skaniau/pigiau ?
vuo kiek klausimu smile.gif

vis dar sukrenta man juoda duonyte doh.gif kokiu santykiu dedat kvietinius ir ruginius miltus i ja? pirma karta kai gavosi ideliai, neprisimenu kaip dejau, o paskutinius kartus dedu 250 ruginiu ir 300 kvietiniu. gal didint kvietiniu kieki?
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 06 29, 20:20)
vis dar sukrenta man juoda duonyte  doh.gif kokiu santykiu dedat kvietinius ir ruginius miltus i ja? pirma karta kai gavosi ideliai, neprisimenu kaip dejau, o paskutinius kartus dedu 250 ruginiu ir 300 kvietiniu. gal didint kvietiniu kieki?

As dedu 200 rupiu ruginiu ir 300 pirmos rusies kvietiniu (mazam gabaliukui)
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 06 29, 21:20)
o alyvuogiu aliejaus niekas nepila?

visada kepdama kvietinę/ruginę duonelę pilu alyvuogių aliejų ( nes tik tokį ir naudojam), visada šiukšteliu dvigubą normą, man tada duonelė ne tokia sausa/sprangi būna, šlapesnė - man tokia labiau patinka mirksiukas.gif

rsc aš ir tokiom proporcijom dedu miltus, kepdama ruginę duonelę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 06 29, 22:18)
visada kepdama kvietinę/ruginę duonelę pilu alyvuogių aliejų ( nes tik tokį ir naudojam), visada šiukšteliu dvigubą normą, man tada duonelė ne tokia sausa/sprangi būna, šlapesnė - man tokia labiau patinka  mirksiukas.gif

rsc aš ir tokiom proporcijom dedu miltus, kepdama ruginę duonelę  drinks_cheers.gif


receptas praso 550 miltu g.gif

as irgi tik su alyvuogiu bandzius g.gif gal pabandyt su sviestuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 06 29, 15:58)
Lioliuke, o apskrudinimas, tur būt stipriausias? Labai gražiai atrodo!

greiciau vidutinis manau apskrudimas priklauso ir nuo cukraus kiekio wink.gif

QUOTE(J@lanta @ 2009 06 29, 17:07)
kaip supratau pas mus su Lioliuke bus vienodos duonkepės Moulinex OW5003 ? Ar ne  mirksiukas.gif galima kepti 1.5kg

tai tokio apskrudimo - pas mane kepa ant 1 lygio, visada taip ir kepu, didesnio nestatau, nes jau per daug paskrunda.

p.s. pjaustei dar neatvėsusią karštą duoną, kad viduriukas toks "apsivoliojęs" ?


aga modeliukas OW5003 mirksiukas.gif
pjausciau tik isimta smile.gif labai nekantravau paragauti smile.gif blush2.gif
Zinoma jei negaila galesi pasidalinti savo patirtimi bei receptais smile.gif

Duonkepe pirkau pl zymiai pigiau blink.gif

QUOTE(Mrs. R @ 2009 06 29, 19:38)
lioliuke - nors mes jau apie tai kalbejom, bet pasikartosiu - nedek kiausinio ir vis tiek viskas bus nepaprastai skanu  mirksiukas.gif
Kiek as suprantu, musu visu tikslas gaminti skania, nebrangia duonyte. Labai gerai gaunasi sviesta pakeitus i taukus - ir pigiau smile.gif
Man 0,7-0,9kg kepaliuko - per akis, gal mes nevalgus g.gif Paprastai kepu viena diena balta, po dvieju dienu juoda...


as kepu ne del brangumo ar pigumo siaip noriu namuose gaminto skanaus pyrago, duonytes ir pan wink.gif
o kas liecia suvalgyma bulkos tai truputi atpjoviau mamai ir siandie dar liko riekyte pietums smile.gif tad is to mano didelio kepalo panasu kad siandie ar rytoj reikes vel maisyti smile.gif

Atsakyti
Man kažkodė duonytė gražiai apskrunda tik prie maksimaliausios skrudinimo funkcijos. Šiaip šonams pilnai užtektų ir vidutinės, bet tada viršus visai neapskrudęs gaunasi. Gal yra kokia paslaptis, kurios aš nežinau. Gal galit kas nors ką patarti?
Atsakyti
Terra2 parašysiu tik savo prielaidą mirksiukas.gif
gal čia tas apskrudimas dar ir nuo duonkepes priklauso - tarkim maniškė duonkepė turi 2 kaitinimo elementus ( vamzdelis tas kur kaista ) - viršuje ir apačioje, tai gal dėl to man užtenka normaliam apskrudimui pirmo lygio.
Pas pažįstamą duonkepėje tik vienas kaitinimo elementas per viduriuką - tai ji kepa visas duoneles su 3 lygiu.
pas abi apskrutimas gaunasi vienodas - tik kepant lygius pasirenkame skirtingus rolleyes.gif

lioliuke aš tai nusiunčiau MB pirkti duonkepę, tai jam Topo centre ir įkišo tuo metu brangiausią buvusią duonkepę cool.gif


vakar kepiau Lung parodytą įdėją su įdarais, tik aš dėjau vieną įdariuką - maltas aguonas, tai vakare su jogurtu thumbup.gif "sėkmingai" laikiausi dietos lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 30 birželio 2009 - 11:30