Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Va nusipirkau vakar štai tokią duonkepę:

user posted image

bet aš ją pirkau padėvėtą (mokėjau 35lt) ir nėra jokios instrukcijos - nieko... doh.gif O dar viskas vokiškai surašyta verysad.gif Tai vakar kepiau pyragą, bet jis man iškepė kaip duona. Gal kasnors tokią turit ir galit pasakyti kuri programa kam skirta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 28, 12:58)
  Gal kasnors tokią turit ir galit pasakyti kuri programa kam skirta? 4u.gif

Galiu tik surasyti kam kokia programa skirta. 1, 2 ir 7, 8 galiu isverst, kitus nezinau kaip tiksliai lietuviskai butu.
1. NORMALUS (trunka 3 val - 2 minkymas ir kildinimas + 1 kepimas)
2. GREITAS (trumpiau minko ir kildina, is viso trunka 2,2val)
3. SWEETBREAD
4. WHITE BREAD
5. ULTRA RAPID
6. WHOLEMEAL
7. TESLOS PARUOSIMAS
8. PAPILDOMAS KEPIMAS (jei nori labiau apskrudinti)
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2009 06 28, 14:37)
Galiu tik surasyti kam kokia programa skirta. 1, 2 ir 7, 8 galiu isverst, kitus nezinau kaip tiksliai lietuviskai butu.
1. NORMALUS (trunka 3 val - 2 minkymas ir kildinimas + 1 kepimas)
2. GREITAS (trumpiau minko ir kildina, is viso trunka 2,2val)
3. SWEETBREAD
4. WHITE BREAD
5. ULTRA RAPID
6. WHOLEMEAL
7. TESLOS PARUOSIMAS
8. PAPILDOMAS KEPIMAS (jei nori labiau apskrudinti)

Ačiū labai mirksiukas.gif O su kuria programa būtų geriausia kepti saldų pyragą? 4u.gif
Atsakyti
sveikos visos 4u.gif seniai bebuvau čia, jau turiu savo mažąją dukrytę ir pagaliau prisiruošiau atsiversti puslapiuką, pabandyt ką naujo iš jūsų patirties sukauptos essen.gif

dar sakykit, gal kuri orkaitėj bandė kepti rugines ar kitas kokias bandeles pusrytines?

aš kai kepiau, man jos labai jau plokščios gavosi, tai galvoju, ką čia reik daryt, kad neišsiskystų jos tiap plačiai, o į viršų pakiltų...
tiesa, aš kepu su ruginiu raugu, nežinau, ar nuo to kas priklauso, nes su mielėm net nebandžiau...
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 06 28, 19:09)
sveikos visos 4u.gif seniai bebuvau čia, jau turiu savo mažąją dukrytę ir pagaliau prisiruošiau atsiversti puslapiuką, pabandyt ką naujo iš jūsų patirties sukauptos essen.gif

dar sakykit, gal kuri orkaitėj bandė kepti rugines ar kitas kokias bandeles pusrytines?

aš kai kepiau, man jos labai jau plokščios gavosi, tai galvoju, ką čia reik daryt, kad neišsiskystų jos tiap plačiai, o į viršų pakiltų...
tiesa, aš kepu su ruginiu raugu, nežinau, ar nuo to kas priklauso, nes su mielėm net nebandžiau...



Sveikinu gimus dukrytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 28, 14:10)
Ačiū labai mirksiukas.gif  O su kuria programa būtų geriausia kepti saldų pyragą? 4u.gif

Kad ne nezinau ar is vis ji tam pritaikyta g.gif Mano duonkepej yra tokia funkcija pyragu kepimo, cia kaip suprantu ner tokios g.gif Nors gal 3 programa tam skirta g.gif
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2009 06 28, 20:06)
Kad ne nezinau ar is vis ji tam pritaikyta g.gif Mano duonkepej yra tokia funkcija pyragu kepimo, cia kaip suprantu ner tokios g.gif Nors gal 3 programa tam skirta g.gif


Jau išsikepiau ax.gif Labai skanus gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 28, 19:28)
Jau išsikepiau  ax.gif  Labai skanus gavosi blush2.gif

O tu mielini pyraga kepei, ar paprasta, su kepimo milteliais? Man tai duonkepej nekokie pyragai isejo kiek bandziau tai nenaudoju tam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2009 06 28, 20:40)
O tu mielini pyraga kepei, ar paprasta, su kepimo milteliais? Man tai duonkepej nekokie pyragai isejo kiek bandziau tai nenaudoju tam schmoll.gif

Mielinį smile.gif
Atsakyti
FedeSperanza - nuosirdziausi tau sveikinimai 4u.gif Ramiu nakteliu, saldaus pienelio wub.gif

As nieko naujo nekepiau - savaitgali 'kankinau' ciabata - nu nesigauna ji man, nors nusisauk doh.gif Iskepa skani dregna duonute, kur ne kur didesnem skylem, bet nera visiskai isakijus 'skaidri tesla', kaip, kad buna parduotuvej, tesla sikart dariau vos nulaikoma rankose, tokia glicia, bet gal per mazai parauginau - nebeturejau laiko laukt 10val...

Isitaisiau kept labai skania juoda duonyte su raugu, tamsinu tirpia kava...

reikes uzsiimt naujais receptais...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 06 28, 21:10)

As nieko naujo nekepiau  - savaitgali 'kankinau' ciabata - nu nesigauna ji man, nors nusisauk doh.gif Iskepa skani dregna duonute, kur ne kur didesnem skylem, bet nera visiskai isakijus 'skaidri tesla', kaip, kad buna parduotuvej, tesla sikart dariau vos nulaikoma rankose, tokia glicia, bet gal per mazai parauginau - nebeturejau laiko laukt 10val...


O pagal koki recepta kepi ciabata?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 06 28, 22:10)
FedeSperanza - nuosirdziausi tau sveikinimai  4u.gif  Ramiu nakteliu, saldaus pienelio wub.gif

As nieko naujo nekepiau  - savaitgali 'kankinau' ciabata - nu nesigauna ji man, nors nusisauk doh.gif Iskepa skani dregna duonute, kur ne kur didesnem skylem, bet nera visiskai isakijus 'skaidri tesla', kaip, kad buna parduotuvej, tesla sikart dariau vos nulaikoma rankose, tokia glicia, bet gal per mazai parauginau - nebeturejau laiko laukt 10val...

Isitaisiau kept labai skania juoda duonyte su raugu, tamsinu tirpia kava...

reikes uzsiimt naujais receptais...


labai smalsu,kas per juoda skani duonyte,gal receptuka but galima blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sloga: 28 birželio 2009 - 20:48