Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

o man lengviau is visos kalades deliotes, kazkaip suprantamesni ats gaunu
manau kaip kam cia jau smile.gif
Atsakyti

Blue Rose bet vistiek reikia ivardinti ta X -Jonas Jonaitis ir pan ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 25, 12:07)
Blue Rose bet vistiek reikia ivardinti ta X -Jonas Jonaitis ir pan ? 4u.gif

Tai taip, reikia ne tik klausiant sau mintyse (ar, jei patogiau- balsu) įsivardinti, apie ką nori sužinoti, bet ir maišant kortytes prieš dėliojimą, galvoti ne apie tai, kaip gardžiai kavos atsigėrei, kokį filmą vakar matei, o būtent apie tą žmogų ir tą situaciją, kurią sau ryškini 4u.gif
Atsakyti
4u.gif na tas tai taip
o kai klausiama apie kita zmogu , tarkim Jona Jonaiti reikia kelti nuo saves i tris kruveles ?
Atsakyti
visiškai ne į temą, bet kas būtų galėjęs pagalvot, kad sena tarka svetima į ezoteriką pasineš????
Atsakyti
Matau Chiromantė sukiojasi temoje, tai sukaupsiu dabar visą drąsa ir parašysiu krepimąsį rolleyes.gif

Matau, kad jaunos merginos šitoj temoj kažkaip vis tiek išsiprašė tų svarbiųjų reikšmių... rolleyes.gif
O aš jau moteriškė metuose-"pod sorok", laikas jau mane labiau spaudžia ir intencijos gerokai kitokios.. cool.gif ..Išnagrinėjau visą po ranka turimą literatūrą-pradedanat Reičel Polak, baigiant Kostenka..Bet kažko man trūksta dar-perdaug viskas linkę išplaukt..taip norisi kažką tokio raktinio surast..Vienom kortom lyg ir atrandi, o su kitom plaukioji..
Tai vat ir galvoju-jei Chiromantė bent į kelių kortų reikšmes leistų akį užmest rolleyes.gif Čia gal, kai sunku gaut, tai dar labiau vilioja..
Na pabandžiau eilinį kart paprašyt, bet jei dar neatėjo laikas...tai.. rolleyes.gif

Dar pasakysiu, kaip man baigėsi su Kroulio kalade...Vienas žmogus norėjo man padovanot kortas, labai ilgai rinkausi ir galų gale nutariau imt Kroulį..Viskas buvo užsakyta, bet ..negauta..pasimetė pašte ir t.t. ir pan..Toj vietoj šiuo metu nebegalima užsakyt doh.gif ..Supratau-dar ne laikas man...



Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 25, 12:17)
o kai klausiama apie kita zmogu , tarkim Jona Jonaiti reikia kelti nuo saves i tris kruveles ?

Jei Tu nori, kelk, jei Tau atrodo, kad taip reikia. Matai, aš, prieš dėliodama kortas, jau žinau, kokį išdėstymą dėliosiu, žinau, kokios bus to dėstymo pozicijos, todėl kortos ir sugula į sau skirtas vietas, todėl svarbiausia, kad prieš savo manipuliacijas kortomis (maišymą, kėlimą, dėstymą) Tu pati žinotum, ką darysi. O kelti-nekelti-kaip nukelti čia jau Tavo pačios reikalas, nes NĖRA tokių TAISYKLIŲ, kaip nukelti ir pan. Jei įprasi kelti taip ar kitaip, tai tada jau nebesimakaluok kas kartą, o tiesiog nukelinėk į tas tris krūveles ir nesikoncentruok į tai. Čia juk ne kompiuteris, kad reikia būtiai daryti taip ir taip. Svarbiausia susiformuluoti tinkamai klausimą, prieš dėstant (aš tai darau maišydama kortas) nuspręsti, kokį dėstymą naudosi, gali ilgai maišyti ir dar pergalvoti to dėstymo pozicijas: nu, pvz. pirma korta - aš, mano esama padėtis, antra- jis, jo padėtis, trečia- kas mane įtakoja, ketvirta- kas įtakoja jį ir t.t.
Ir Tu nebijok susikurti savo ritualą, nes kaip dabar man susidarė įspūdis, kad kiek per daug kreipi dėmesį į tas detales, kurios nėra esminės, tuo pačiu, nukreipdama taip reikalingą susikaupimą nuo paties nagrinėjamo klausimo.
Viskas bus gerai, ar į tris krūveles nukelsi, ar nenukelsi, ar sušoksi ritualinį šokį, ar versies kūliais, žodžiu, jei Tau taip norisi, tai Tu taip ir daryk, kortos prisiderins pačios prie Tavo ritualų 4u.gif
Atsakyti
jei galima sevtima užtart, tai aš sakyčiau, kad jai galima duot. bjauri boba, bet nedurna.
kad kroulio kortos pasimete tai tik pasveikint galiu. matai, ans buvo vienas is bjauresniu demonu isikunijimu.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 25, 09:34)
jei galima sevtima užtart, tai aš sakyčiau, kad jai galima duot. bjauri boba, bet nedurna.
kad kroulio kortos pasimete tai tik pasveikint galiu. matai, ans buvo vienas is bjauresniu demonu isikunijimu.


Iš kur čia tamsta taip mane pažįstat mirksiukas.gif
Kažkaip nepamenu,kad kur buvom susitikusios o gal susibarusios g.gif ax.gif

Žinau, kas buvo tas Kroulis... Kadangi pati esu bjauri boba, tai traukia visokie negeriečiai lotuliukas.gif mirksiukas.gif

O ezoterika mane nuo vaikystės daugiau ar mažiau domino, tik gal to nelabai viešindavau-nebuvo atėjęs laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 25 birželio 2009 - 11:44
pažįstu, pažįstu irnesakyk.gif. neugi tu hobo pamiršai????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozmarinas: 25 birželio 2009 - 11:49
Svetima,vien del to,kad megsti ta "Zveri" (Krouli)-imk-ko tau reikia bigsmile.gif

As galeciau ne viena mistini ivyki papasakoti su Krouliu(delionems jo nenaudoju...pabandziau viena karta kitai raganai padeliot,tai.... doh.gif ),bet saugau rozmarino nervus bigsmile.gif Ana jo ko tai nemegsta.... bigsmile.gif
Papildyta:


Siaip tai nereikia sureiksmint tu reiksmiu-nieko ten labai iskirtinio,tiesiog jos labai tiks toms,kas tam tikrais momentais nemegsta abstrakciju ir dar-jos "paimtos" is XXI amziaus gyvenimo kasdienybes.....Kartais to laba truksta....
Atsakyti
nepritinka sakyt, kad nemėgstu. nesu kokia baltoji šventeiva, kad kraujo brolio nekęsčiau. tiesiog ans buvo baisiai blogas žmogus, darydavo orgijas ir dulkindavosi su ožiais beigi gerdavo kraują bigsmile.gif jaučiu pareigą saugot nuo jo fillę ir seleną mirksiukas.gif jis tokias pupas vienu kąsniu suėda tongue.gif
Atsakyti