Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

O kas man gal gali išburti, planuoju pirkti stambų vertingą daiktą ir niekaip nepavyksta, atrodo randu ..ir kažkas pamaišo.. o jo reikia verkiant.... nu tai domina greit pavyks man jį įsigyt...gal kieno pagalbos prašyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 06 19, 11:48)
Pasakysiu, kas nepatinka Taro kortose.
Tai konkretaus klausimo uždavimas. Išsklaido visas miglas, nuojautas ir neapibrėžtus kuoliukus. Maža to, visu savo gražiu paveikslėliu parodo padėtį, ir nėr kur pasislėti...
Papildyta:
Ne į ta temą parašiau, norėjau į TAro. A gali kas perkelt žodžius kitur?

Tolima,esi teisi-siuos posmus reikia sukeisti.. smile.gif
QUOTE(GITALE @ 2009 06 19, 15:25)
O kas man gal gali išburti, planuoju pirkti stambų vertingą  daiktą ir niekaip nepavyksta, atrodo randu ..ir kažkas pamaišo.. o jo reikia verkiant.... nu tai domina greit pavyks man jį įsigyt...gal kieno pagalbos prašyt? g.gif

Gitale, tave isburs bureja uz pinigus.
Bureju temoje tau tikrai patars pas kuria bureja kreiptis..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Įdomūs Chiromantės samprotavimai dėl apverstų kortų.. 4u.gif
Šiaip man kažkaip su apversom sudėtinga-reikia daugiau reikšmių žinot, tai pradžioj dėliodavau viską su tiesiom..Dabar pradedu ir su apvertom bandyt..Bet tada viskas kažkaip nepalankiau dažnai atrodo rolleyes.gif

Gal kas gali paaiškint, kokia trumpa aibendrinta pentaklių 7 reikšmė g.gif
Pastaruoju metu man dažnai jinai krinta-o literatūroj prieštaringi aiškinimai..Vienur rašo, kad pasitenkinimas kažkokiais užbaigtais darbais..Kitur gi jau rašoma "nepasiekta sėkmė", "mažas išlošimas už sunkų darbą" (pagal Materso interpretacijas)..
Nesusigaudau doh.gif

Panašiai su kardų 7-čia tai išvis neapčiuopiu kažkokios raktinės reikšmės..Ar tai vagystė, o gal pats kažką nori apvogt doh.gif Net paveikslėlis (Vaito kaladėj) kažkoks man nesuprantamas.. g.gif
Papildyta:


Ir dar viena jau konkreti dėlionė-klausiau kaip seksis organizuot vieną man svarbią šventę (artimiems žmonėm), paprastai tokiems paprastiems klausimams traukiu tris kortas, tai iškrito:
lazdų karalienė-lazdų karalius-lazdų riteris.
Kažkaip nesupratau atsakymo, tai pagal jūsų patarimus ištraukiau dar vieną kortą-paaiškinimui-iškrito taurių karalius...
Ir vis tiek likau nesupratus, ką reiškia tokia krūva dvaro kortų vienoj vietoj doh.gif
Visi tiesūs..
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2009 06 20, 08:13)
Ir dar viena jau konkreti dėlionė-klausiau kaip seksis organizuot vieną man  svarbią šventę (artimiems žmonėm), paprastai tokiems paprastiems klausimams traukiu tris kortas, tai iškrito:
lazdų karalienė-lazdų karalius-lazdų riteris.
Kažkaip nesupratau atsakymo, tai pagal jūsų patarimus ištraukiau dar vieną kortą-paaiškinimui-iškrito taurių karalius...
Ir vis tiek likau nesupratus, ką reiškia tokia krūva dvaro kortų vienoj vietoj doh.gif
Visi tiesūs..

Nugi kompanija tau rodo mirksiukas.gif Kadangi tu organizatore, sukrito lazdos - turesi pasistengti, kad svente vyktu sklandziai, ta prasme, kad organizuojant svente, visokiu einamu rupesciu neisvengsi, o paskutinis tauriu karalius sako, kad rezultatas bus geras - pasilinksminsit, pausit, liksite patenkinti svente bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 20 birželio 2009 - 11:19
QUOTE(linabalt @ 2009 06 20, 08:52)
Nugi kompanija tau rodo mirksiukas.gif Kadangi tu organizatore, sukrito lazdos - turesi pasistengti, kad svente vyktu sklandziai, ta prasme, kad organizuojant svente, visokiu einamu rupesciu neisvengsi, o paskutinis tauriu karalius sako, kad rezultatas bus geras - pasilinksminsit, pausit, liksite patenkinti svente bigsmile.gif


Acha, viskas būtent taip ir buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 22 birželio 2009 - 11:38
dejau ant drauges keltu kryziu m ji net nezinojo
iskrito darbai, rupesciai
dabar paskambina jinai man ir sako : sakis kiek daug darbu nieko nebespeju

kaip dziugu , kad kortu informacija nuskaiciau
bet jau pradzia siokia tokia rolleyes.gif
Atsakyti
labai prasau pagelbekit
kokios korrtos krenta , kai vyras , auges, uzimantis paedti lenda ;/
kaip suzinoti tikslu ju ir motyvbus
ar yra delione kazkokia
bliamba schmoll.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 22, 12:51)
labai prasau pagelbekit
kokios korrtos krenta , kai vyras , auges, uzimantis paedti lenda ;/
kaip suzinoti tikslu ju ir motyvbus
ar yra delione kazkokia
bliamba  schmoll.gif  g.gif  doh.gif


Karalius koks-pentaklių arba kardų mirksiukas.gif Jei koks suktas, tai šėtonas gali kur šalia iškrist.. ax.gif
Kodėl negali panaudot to paties keltų kryžiaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 23 birželio 2009 - 12:17
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 22, 15:51)
labai prasau pagelbekit
kokios korrtos krenta , kai vyras , auges, uzimantis paedti lenda ;/
kaip suzinoti tikslu ju ir motyvbus
ar yra delione kazkokia
bliamba  schmoll.gif  g.gif  doh.gif


Selena7, gal ir Tu krisk?
Be motyvų po juo.
Paskui paziuresi deliones.
Atsakyti
ne dekui nenoriu:))))
nedomina tokie santykiai
o karalius tauriu negai buti ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 23, 11:01)
ne dekui nenoriu:))))
nedomina tokie santykiai
o karalius tauriu negai buti ?


Jei karalius taurių, tai gerietis-su nuoširdžiais jausmais mirksiukas.gif
Aš tai taip manyčiau.. rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
visu karaliu amzius mazdaug vienodas ??
ar skirias tauriu, pentakliu, kardu, lazdu ?
Atsakyti