Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

Aciu jums 4u.gif
jau ir spejau paskaityti..tai tarsi tas klasikinis variantas,kuris man zinomas veik atmintinai ir man pakankamai artimas smile.gif.Ir jei kam reikia nupasakoti raktazodzius,sakau butent veik tokius bigsmile.gif .Sakau veik,nes pvz kai kuriose apverstose kortose man pritruko informacijos.Ir stai dvaro kortos man visgi simbolizuoja tik zmones(aplinkybes supancias su tais zmonem..) ir bent pasamoneje sau esu tai uzfiksavus ir tuomet kai delioju kortas man nekyla dviprasmiu interpretavimu-ar tai kazkoks ivykis ar zmogus...Bet sios reiksmes veikia dazniausiai tik vadinamajame buitiniame lygmenyje(?!..)..
Esu tikra,jei zmogus yra jau susipazines su paciom kortom,paveiksleliais(ka sako simboliai ir kur jie nukreipti..,spalva,iamzintas paveikslelyje gyvenimo/suvokimo etapas..ir kt visos Svarbios paveikslelyje esancios detales!-..)sios kortu reiksmes bus itin gerai suprantamos smile.gif
Atsakyti
Taigi merginoms ir duodu suprantamas,pritaikytas kasdieninems prognozems reiksmes....O toliau jau kiekviena rinksis savo kelia-apsistoti ties cia (kas irgi labai gerai ir reikalinga) ar keliauti toliau,kas reikalinga bet tik tau paciai bigsmile.gif Butent sitie lapai skirti toms,kas su kortom tik pradeda pazinti....Taigi sekmes wub.gif
Atsakyti
Jau visam buriui merginu padalinau lapus, o Selena vis neatsiranda biggrin.gif Ku ku, Selena, parasyk email.
Atsakyti

Klausimuks: p. Galina nenaudoja apverstų kortų. Kodėl?
Atsakyti
Sveikutės ir čia hi.gif
linabalt, pražiopsojau beatostogaudama Chiromantės pasiūlytą mintį blush2.gif Tai sakau, geriau vėliau, negu niekada... Ir man tuos lapus į blurouz@yahoo.com, jei galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 06 17, 18:08)
Kaip suprantu lapu nori Selena7 it Tolima. Parasykite savo emailus, atsiusiu 4u.gif

Atsiųsk ir man. 4u.gif
lori123@yandex.ru
Atsakyti
Pasakysiu del tu "apverstu ir neapverstu" kortu,bet buciau dekinga uz supratima ir naudotis medziaga sau tyliai ir ramiai.....neviesinant jokiu vardu.....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 06 18, 08:04)
Pasakysiu del tu "apverstu ir neapverstu" kortu,bet buciau dekinga uz supratima ir naudotis medziaga sau tyliai ir ramiai.....neviesinant jokiu vardu.....

Pasakysi visoms ar tik tolimai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 06 18, 08:03)
Pasakysi visoms ar tik tolimai? bigsmile.gif

Visoms biggrin.gif Bet ten gi yra aprasyta ir "negatyvioji" puse bigsmile.gif
Atsakyti
labutis
oi tuoj ttuoj linabalta prasysiu wink.gif
Papildyta:
Dekui labai didelis Chiromantei ir linabalt wink.gif
Atsakyti
As gi del "tu tauriu" burtis buvau, tai visas kortas atsukiojo teisingai. o mano akis sakalo. tai ta atsimenu. o atmintis mikes pukuotuko.
del atminties dziaugiuos.
apie ka cia as?
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 06 18, 10:33)
As gi del "tu tauriu" burtis buvau, tai visas kortas atsukiojo teisingai. o mano akis sakalo. tai ta atsimenu. o atmintis mikes pukuotuko.
del atminties dziaugiuos.
apie ka cia as?

Kai kas naudoja ir tokia sistema (Galina irgi),bet taip tikrai nera lengviau,nes korta bet kokiu atveju turi ir negatyviaja ir pozityviaja puse....Vadinasi turi isskirtinai idemiai analizuoti salia esancias kortas,kad suprasti,ka gi tau nori pasakyti ta "tiesioji" korta biggrin.gif Yra kaladziu,kur net nera galimybes naudoti apverstas. "Kroulis" viena is tokiu....
Atsakyti