Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Selena7 @ 2009 06 17, 14:56)
as dariau keltu kryziu draugei
ir tos kortos kurios simbolizuoja ir apibendrina atirity ir  buvo vkaralius lazdu- menulis ir lazdu karaliene

siaip klausimas2 pas Vaita kortose lazdu karaliene kur sedi yra pire jos juoda kate ? manau tai nelabai geras zenklas?

Selena,taip niekas nedaro...Jei nori pagalbos-dek visa delione su klausimu.Istrauktos is konteksto kortos,gali visai kita reiksme tureti nei pacioje delioneje.Ir nuo kada lazdu karaliene negeras zenklas?
Atsakyti
as nezinau blush2.gif

na as dejau draugei keltu kryziu aplamai be klausimo , na ateitis kokia
ar butina klausima konkretu sugalvoti ?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 06 17, 14:30)
Kol susikaupsiu taurems-yra dar viena galimybe...Kazkada esu raganoms davusi tokius atspausdintus lapus su reiksmem,kurios neka neprastesnes,nei sitos...Be to ten ir DA ir MA ir Dvaras....Kas turi tuos lapus-nezinau.Jei linabalt apsiimtu (ji nereali organizatore),tai galetumete ir tuos tureti.Kaip tai padaryti,nezinau ir tingiu galvoti....

blush2.gif Aciu uz komplimentus aciuks.gif
Kaip suprantu lapu nori Selena7 it Tolima. Parasykite savo emailus, atsiusiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 06 17, 16:08)
blush2.gif Aciu uz komplimentus aciuks.gif
Kaip suprantu lapu nori Selena7 it Tolima. Parasykite savo emailus, atsiusiu 4u.gif

Nusiusk ir deliones,kurios ten komplekte yra...Selenai labai reikia bigsmile.gif Tik turekit galvoje,kad delione santykiams,kuri ten yra,skirta meiluziams,o ne doroms poroms bigsmile.gif
Atsakyti
Tolimai issiunciau, laukiu Selenos mailo smile.gif
Atsakyti
Cia,as,zinoma,pazeidziau autorines teises,bet tas zmogus,kurio darbas cia yra tikrai labai dziaugtusi,jei kortos butu deliojamos kiek imanoma profesionaliau ir kad ta medziaga nors siek tiek prie to prisides.....Galit drasiai kalti mintinai-ten viskas tvarkoj biggrin.gif Kur sonuose yra ranka rasyti komentarai,tai ten dazniausiai kalba eina apie asmens apibudinima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 17 birželio 2009 - 17:13
Linabalt, ir man ir man bigsmile.gif
Atsakyti
Linabalt, Chiromante, aciu. smile.gif


Apie karalienę, tiesa, ne lazdų, o kardų - pasidelioju sau svarbiu klausimu - viskas neblogai, kliūty - kardų karalienė. Na, pagalvojau, gal reiks protingai pabūti, ar pagalvot ryžtingai, ar smegenis įtempt - apie save pagalvojau. Rezultate sklandžiai besiklostant aplinkybėms (čia apie taurių situaciją) išlenda oro karalienė ir suš... visą reikalą.
Atsakyti
Linabalt ir manes prasau nepamirsk,man labai idomu skaityti... smile.gif nors man idomu ir kas autoriai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daugiaziede: 17 birželio 2009 - 18:09
QUOTE(Daugiaziede @ 2009 06 17, 19:08)
Linabalt ir manes prasau nepamirsk,man labai idomu skaityti... smile.gif nors man idomu ir kas autoriai...

Parasyk email smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 06 17, 18:03)
Linabalt, Chiromante, aciu. smile.gif
Apie karalienę, tiesa, ne lazdų, o kardų - pasidelioju sau svarbiu klausimu - viskas neblogai, kliūty - kardų karalienė. Na, pagalvojau, gal reiks protingai pabūti, ar pagalvot ryžtingai, ar smegenis įtempt - apie save pagalvojau. Rezultate sklandžiai besiklostant aplinkybėms (čia apie taurių situaciją) išlenda oro karalienė ir suš... visą reikalą.

Ziurek,kas salia tos kardu karalienes biggrin.gif Jei kliutyse,tai gali buti kaip tu sakai,-pajungti savo prota,o ne jausmus,o gal tiesiog kokia pikta padruzke ar bendradarbe ko nors papletkins negero bigsmile.gif
Atsakyti
paskaitinejau,pasigilinau i taro kortas ir kuo tolyn man sunkyn(nors turetu buti atvirksciai g.gif smile.gif ),taip pat nerandu informacijos didesnes ir issamesnes apie kiekviena korta skirtingose situacijose,pvz klausimas susijas su meile,iskrenta korta kuri daugiau pasako apie darba,ar as jau ko nesuprantu g.gif ax.gif
seip kiek keliau draugam siek tiek issipilde,kai kur nusisnekejau lotuliukas.gif bet man patinka taro kortos ax.gif
Atsakyti