Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(tolima @ 2009 07 29, 16:15)

Kaip sekasi siust? bigsmile.gif As dar negavau ax.gif
Atsakyti
Ir aš dar nea wub.gif
Gal kas jau turit Taures ir galėtumėt pasidalinti su manim ir linabalt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2009 07 29, 14:04)
Norėčiau paprašyt visos išminties optom... Juk galiu to tikėtis, Chiromante, ar ne?  blush2.gif



Jūsų tarpe aš esu naujokė unsure.gif vis paskaitinėju jūsų pasisakymus, įdomiai čia jūs bendraujat bigsmile.gif Pati šiuo metu skaitau "Zolotoe Taro" ax.gif , o tos jūsų išminties aš irgi norėčiau ...blush2.gif Tik kažin kaip čia bus su leidimais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2009 07 29, 19:16)
Tik kažin kaip čia bus su leidimais g.gif

Kaip Chiromante pasakys, taip ir bus biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien temoje visuotinis laukimas bigsmile.gif smegenis laisvinam lotuliukas.gif laukiam naujos info bigsmile.gif


Belaukiant vieną dėlionę įmesiu, gal kam pravers bigsmile.gif Aš vakar išbandžiau, klausiau žmogui, kaip jam su skolom pavyks atsisveikint. Bet tinka ir kitiems finansų klausimams.


Taigi klausiam apie pinigus, skolas ir pan bigsmile.gif


7 6 5
8
4 3 2

1


1 - su kuo susijusi kliento finansine problema

2- kokie kliento tikslai, norai

3- kaip jis vertina pinigus

4- kliento praeitis

5- jo sugebejimai uzdirbti pinigus

6- ar palanki siuo metu klientui situacija

7- ar bus pas ji pasaliniu, ne pagrindiniu pajamu

8- kliento sugebejimai uzdirbti pinigus aplamai


Prasau 4u.gif


P.s. rodo kvailai, kai laiska issiunciu - tai rasau zodziu - deliojant 1 korta turi gulet apacioje po 3

o 8 korta eina uz 5 ir 2 per vidury, bet jau uz ju. Na, tikiuos, kad supratot, nes rasau normaliai , o rodo nenormaliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 29 liepos 2009 - 18:43
QUOTE(linabalt @ 2009 07 29, 19:22)
Kaip Chiromante pasakys, taip ir bus biggrin.gif



Šitai jau žinau smile.gif bigsmile.gif Tai ir galvoju, kaip čia bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2009 07 29, 19:44)
Šitai jau žinau smile.gif  bigsmile.gif Tai ir galvoju, kaip čia bus smile.gif




Na, cia mes jau taip pasakyt negalim lotuliukas.gif Gal tu kortu paklausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 29, 19:45)
Na, cia mes jau taip pasakyt negalim  lotuliukas.gif  Gal tu kortu paklausk  mirksiukas.gif


bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 28, 19:17)
Ju veikimo paaiskinimui yra daug teoriju, kad cia tavo paties pasamone, ar kazkas senai sistema isminties perkele kortu pavidalan, kad inkvizicija jos nesunaikintu. Man Taro - prisijungimas prie bendros Visatos samones, ar kaip nors panasiai, na kelias patekt i ta subtilu pasauli, kur per kasdiena mes nepastebim. Ir nesvarbu, kaip tai veikia, bet tai veikia  bigsmile.gif 
  O kokia tavo patirtis? Seniai domies?

as pirma karta susiduriau su taro gal pries 15-16metu.dar budama mokykloj.mano klasioke turejo tokias paprastas baltai-raudonas kortas.tai va ji man ir pabure.kai papsakojo kas manes laukia tai netikejau nes maniau kad daug dalykiu tiesiog neimanoma.bet kai per1-2metus viskas issipilde tai nuo tada ir likau apakus:)
o siaip pati susidomejau pries kelis metus,bet buvau ilgam apleidus.
Atsakyti
Vailet2 dekui uz delione smile.gif
neradai adresiuku del knygu ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 30, 08:00)
Vailet2 dekui uz delione smile.gif
neradai adresiuku del knygu ?



Ne, negavau smile.gif Mano berniuko skype nebuvo, gal atostogauja smile.gif Bet as nepamirstu, ka zadu smile.gif
Atsakyti
dniu palauksim , juk neskubu cia 4u.gif
Papildyta:
Kazin ar yra tokia delione, kad butu paziurerti ar nusimati greit vestuves, ar artimiausiu laiku pasirodys mylimas zmogus bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti