Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

Ar jau visas komplecikas į pabaigą? bigsmile.gif O man atostogos žiū greit prasidės... ax.gif Nors, tiesą sakant, kartais manau, kad pirmiau galą gausiu blush2.gif Kur LinaBalt dingusi? Norėčiau paprašyt visos išminties optom... Juk galiu to tikėtis, Chiromante, ar ne? blush2.gif

Nežinančioms - Ragana 007 cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitra: 29 liepos 2009 - 13:08
tolima, man, irgi jei nesunku, Chiromantės dovanėlę... 4u.gif Anksčiau Linabalt dalindavo, dabar tamistai teko ši garbinga vieta wub.gif
Atsakyti
ai tada rusiska gal yra virtuali kokia ar angliska ? bandysiu verstis

na gal ir as jau pusragane 4u.gif 4u.gif wub.gif
Papildyta:
o kur linabalt nebesimato visai g.gif
Atsakyti
Yra ta LinaBalt smile.gif , ryte dar buvo. Kantrybės. Selena, esu mačius ir nete derinių, tik nežinau ko verti.
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 29, 14:18)
ai tada rusiska gal yra virtuali kokia ar angliska ? bandysiu verstis

na gal ir as jau pusragane  4u.gif  4u.gif  wub.gif
Papildyta:
o kur linabalt nebesimato visai  g.gif




Selena, čia gal tau kas kitas padės smile.gif Aš iš principo nete knygų kažkaip neskaitau smile.gif

http://clouds.ru/com...temid,88888912/

bet cia yra internetine biblioteka
Atsakyti
dekui
bandysiu ziuret doh.gif
klausimas
Tarkim kai maisai kortas dienos kortai ar siaip delionei ir iskrenta bemaisant kelios kortos ar viena. reikia atsizvelgti i tai ?
snd pvz traukiau dienos kortos iskrito viena, o po to istraukiau dienos korta.Jos labai atitiko viena kita ir mano situacija:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 29, 13:18)
na gal ir as jau pusragane  4u.gif  4u.gif  wub.gif
Papildyta:


Gali buti bigsmile.gif bet raganynas tai jau treti metai gyvuojanti organizacija,turinti savo itin slapta veikla ph34r.gif devil.gif
Papildyta:
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 29, 13:26)
dekui
bandysiu ziuret doh.gif
klausimas
Tarkim kai maisai kortas dienos kortai ar siaip delionei ir iskrenta bemaisant kelios kortos ar viena. reikia atsizvelgti i tai ?
snd pvz traukiau dienos kortos iskrito viena, o po to istraukiau dienos korta.Jos labai atitiko viena kita ir mano situacija:) 4u.gif

As asmeniskai visada pasiziuriu,kokia korta iskrito bemaisant...Jeigu ji pasikartoja delioneje (o taip dazniausiai ir buna),tai vadinasi Visata sustiprintai nori atkreipti tavo demesi i ta reiskini bigsmile.gif Bet galimas daiktas,kad tiesiog rankos kreivos ir tiek..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 29, 14:30)
Gali buti bigsmile.gif  bet raganynas tai jau treti metai gyvuojanti organizacija,turinti savo itin slapta veikla ph34r.gif  devil.gif


Tiesiog Raganų Ložė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 29, 14:32)
Gali buti bigsmile.gif  bet raganynas tai jau treti metai gyvuojanti organizacija,turinti savo itin slapta veikla ph34r.gif  devil.gif
Papildyta:

As asmeniskai visada pasiziuriu,kokia korta iskrito bemaisant...Jeigu ji pasikartoja delioneje (o taip dazniausiai ir buna),tai vadinasi Visata sustiprintai nori atkreipti tavo demesi i ta reiskini bigsmile.gif  Bet galimas daiktas,kad tiesiog rankos kreivos ir tiek..... biggrin.gif




O kaip įdomu konspiracija ph34r.gif bigsmile.gif Pažiūrėjus į šypsenėles iškart Crauli prisiminiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Gali buti  bet raganynas tai jau treti metai gyvuojanti organizacija,turinti savo itin slapta veikla 


ogo bigsmile.gif ir i kaip i raganyno kluba patenkama? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 29, 13:52)
....issiunciau tolimai pora tauriu...Tuoj dar parasysiu,kiek spesiu,nes turiu labai ribota priejima prie kompo.....

O man nesiusi?

QUOTE(Vitra @ 2009 07 29, 14:04)
Kur LinaBalt dingusi? Norėčiau paprašyt visos išminties optom... Juk galiu to tikėtis, Chiromante, ar ne?  blush2.gif


KAi tik turesiu visa komplekta, atsiusiu kaip ir zadejau mirksiukas.gif

QUOTE(Selena7 @ 2009 07 29, 14:18)

o kur linabalt nebesimato visai  g.gif

As cia kiekviena diena, tik pasakyti neturiu ka, todel skaitineju ka prirasot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 07 29, 14:38)
KAi tik turesiu visa komplekta, atsiusiu kaip ir zadejau mirksiukas.gif


Ačiukas, nu stuuuudiiiiijuuuuuosiuuu per atooooostoooogaaas (Svajuko dramblionė mirksiukas.gif )
Atsakyti